Lindex radí ukazovat podprsenky!

Nutno podotknout, že v případě navrhovaných podprsenek, je pohled na ně jistě příjemný. Bohužel naprostá většina dam, běžně odhalujících v různých tričkách a průstřizích podprsenky, si vezme za vzor pouze slogan:„Doba, ve které nebylo vhodné ukazovat podprsenku, dávno pominula!“
zdroj foto: lindex.com

Rady2, 14.8.16 00:00, z kategorie: Nákupy  Váš příspěvek
Osmikraska
670 příspěvků 15.8.16 14:53

Ukazovat hezký podprsenky je teď trendy. Už to frčelo kdysi a nevidim na tom nic špatnýho, pokud se ukáže jen vkusnej kousek prádla (třeba ramínko ladící stylem i barvou). To, že si to někdo blbě vyloží, je jeho problém. A podle mě není třeba brát zdejší často opakovaný zákaz vyčuhujících ramínek dogmaticky.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.16 18:58

To jsou paradoxy. Podprsenka se ukazuje, ale po kalhotkách nesmí být ani vidu ani slechu. A vlastně ono se i o nich cudně mlčí (s výjimkou vyšpulených zadků v plavkách, ale tam o plavky nejde). Co takhle nějaký naučný článek, jak dneska nosit kalhotky, aby se člověk nedostal do Pekla. (Zn.: Kaftan to jistí.)

Osmikraska
670 příspěvků 17.8.16 13:27

Jo ale pamatuju si když jsme jeli v devadesátých letech do Berlína, jak tam každý holce vyčuhovaly tanga. Za chvíli byl tenhle trend i u nás. Brzy očekávám jeho návrat. Koneckonců někdy v podobné době jak ty vyčuhující tanga (možná o něco dřív) se nosily i kratičký topy a vyčuhující břicha, a to už zpět máme.

cool-c
5 příspěvků 18.8.16 15:11

Není to spíš praktičnost do „boxer“ tílek?

LuciaAnchel
17 příspěvků 19.8.16 18:04

Musí se to umět nosit. Kamarádka nesnášela, když někomu podprsenka lezla ven. O silikonových ramínkách zase že to už je lepší když lezou ta obyčejná. Když mi čouhá ramínko stejné barvy nebo ve výstřihu trochu krajky, tak mi to nevadí. Kdysi jsem pracovala v obchodě se spodním prádlem a žasla jsem jak si ženské kupovaly jen hladké podprsenky aby jim ta krajka nešla vidět pod trikem. Že mají špatnou velikost jim bylo fuk, hlavně, že je hladká.
Kdysi bývaly nejhezčí ty na malá prsa, nevím, prostě paní co měla E, F a více neměla šanci. Dnes je už lepší doba a velké množství, jen si vybrat:-)

Metalhop
7 příspěvků 24.8.16 12:26

S tím nemůžu souhlasit. Zatímco pro košíčky A-D je v obchoďácích výběr všelijakých tvarů i barev, já na svoje éčka seženu za rozumnou cenu (do 900 Kč) dobře padnoucí a vypadající podprsenku jedině hladkou a jednobarevnou, většinou ještě ve smetanové nebo nějaké takové barvě. Nedávno se mi podařilo ulovit černou, světe div se! Když jsem sháněla podprsenku s oddělávacími ramínky, vkročila jsem i do jednoho „specializovaného“ obchodu s podprsenkami, kde mi hned ve dveřích řekli, že mají pouze velikost A-D (i u normálních podprsenek). To má být specializovaný obchod? Nakonec jsem sehnala, ale doba je pořád zlá (-_-). Druhá věc, nedávno v rádiu říkali, že český průměr košíčku je D, kéž by to aspoň některým obchodníkům konečně docvaklo.

Příspěvek upraven 24.08.16 v 12:29

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek