Sexy na party, nebo na orgie?

Pozor na vánoční party. Pokud objednáte outfit na e-shopu partyobleceni.cz, zaručeně se probudíte v cizí posteli. Na jejich stránkách se dočtete, že sexy oblečky jsou dovezené z Anglie. Tam ho ale najdete spíš v sexshopu v oddělení latexu.

Admin Módnípeklo.cz, 15.12.16 00:00, z kategorie: Pekelné rychlovky a bizár
Reklama

   Váš příspěvek
 
VandaRybna
3713 příspěvků 16.12.16 07:44

NO a to právě teď řeším, začíná čas plesů a mejdanů a já jsem vytřídila šatník do mrtě, navíc jsem zhubla a nemám zhola nic. Než zakládat další téma, ptám se zde: CO NOSÍTE NA MEJDANY (nemyslím kluby, ale takovéto domácí chlastání)?

 
kolúch
527 příspěvků 16.12.16 08:43

Na to predsa neexistuje žiadny spoločenský úzus, ako sa ten okruh ľudí dohodne alebo ako uzná za vhodné. Iné je ak ho pozvú k šéfovi kde si s polovicou ľudí vyká, iné ak sa stretnú ľudia, ktorí vyrástli spolu v jednom baráku. Ja som abstinent, ale mám kamarátku a tá poriada podobné akcie v teplákoch.

 
VandaRybna
3713 příspěvků 16.12.16 10:51

Ona se naše poslední akce totiž nesla v duchu vzorovaných legín a maminkovských triček, připadala jsem si v krajkovém svetru jak jouda.

 
kolúch
527 příspěvků 16.12.16 11:14

:D Chcelo by to pozvánky s dress code.

 
rozmazlená
38 příspěvků 05.01.17 15:32

Já pořádám doma „grilovačky“ i celoroční domácí chlastání s kamarády celkem často. Obvykle mám při přípravách tepláky, které nestihnu vyměnit ani po příjezdu návtěvy. Nopak, přátelé k nám začali jezdit také v teplákách, případně si je vezou v tašce a hned po příjezdu do nich skočí. Myslim, že jim to dost vyhovuje. Jde ale o domácí akci, u baráku, na vesnici, na zahradě, s kamarády, které léta znám. Vždy záleží na příležitosti a společnosti.

 
Betynka02
384 příspěvků 19.12.16 07:48

@VandaRybna
A tož, to já bych byla za joudu i příště. ;-)

 
QueenOfSheba
109 příspěvků 21.12.16 10:48

Ta noční košilka vpravo slečně zakrývá levé prso přesně z 1/4… Kam se to nosí? Na firemní večírek, kde je dresscode ve stylu „odhalte vše, ale musí být zakryté alespoň bradavky“? Nebo počkat… Firemní večírky nejsou přece jen pro úředníky a manažery z firem, ne? Pracovnice v erotických klubech na ně taky mají nárok…
U šatů vlevo těžko říct, jestli se ten zip dá zapnout. Možná ano - pak to budou celkem normální šaty, ale prodejce jen chtěl ukázat jejich „strategickou“ výhodu. Dámy, tyto šaty doceníte, pokud se chystáte na večírek, kde chcete sbalit hezkého kolegu. Představte si, jak by to měl bez toho zipu chudák těžké, až by vás ve značně podroušeném stavu někdy po půlnoci na WC chtěl z těch těsných šatů vysoukat… Takhle stačí jen zatáhnout za zip a sáhnout, kam je libo.

 
Minky
124 příspěvků 25.12.16 17:24

@QueenOfSheba ach jo… :-D

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama

Plavky do města nepatří

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Na Instagramu možná vypadají úžasně a cool. Plavkovina postupně... Celý článek


Reklama