MET gala 2017: Kousek Japonska v srdci NY

Květnové MET Gala se tradičně uskutečnilo v Metropolitním muzeu v New Yorku a tématem pro letošní ročník byla japonská návrhářka a desingnérka Rei Kawakubo, kterou v roce 2016 zařadil časopis Vanity Fair mezi nejlépe oblékané módní profesionály.

Další pocty se návrhářce dostalo v podobě výstavy její značky Comme des Garçons na MET Gala 2017. Po Yves Saint Laurentovi je teprve druhým návrhářem, který dokázal vystavovat v Metropolitním muzeu při této akci.

Tato událost je skvělou příležitostí pro značky a návrháře. Čím šílenější šaty předvedou, tím větší zájem vzbudí. O poprask se postarala se svým modelem například Katy Perry s šaty připomínající rudou ruskou nevěstu od Maisona Margiela nebo Rihanna, která vynesla model právě od japonské návrhářky Kawakubo, v níž doslova vykvetla.

Inspirovali vás návrháři na tuto sezónu, nebo vás to oslnilo natolik, že budete chodit aspoň měsíc jen ve slunečních brýlích?

Admin Módnípeklo.cz, 2.5.17 00:00, z kategorie: Celebrity  Váš příspěvek
quebrada
211 příspěvků 2.5.17 14:28

Právě jsem přemýšlela o tom, jak asi Rihanna vykvetla v návrhářce, když na mne přímo pod rychlovkou vyskočila reklama s velkým titulkem: Neumíte se vyjadřovat?… Zdokonalte své schopnosti pravidelným tréninkem. ;)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.17 15:36

Té prostřední modelce padá živůtek, ne? (A pak že podprsenky bez ramínek podrží i velká prsa.) Asi jí neuměli vybrat správnou velikost. :-)

defilenaiguille
2824 příspěvků 3.5.17 17:47

@benyka Řekla bych, že prostor na prsa v košíčkách živůtku je, ale je celkově malý na objem hrudníku, proto klouže a otáčí se. Asi nebylo v plánu, že bude dávat ruce od těla :-)

Šaty Rihanny mi připomínají svazečky hadříků, které jsem měla v první třídě na utírání pera (od inkoustu).


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.17 18:13

@defilenaiguille Napsala jsem to blbě. To byla narážka na obhajobu univerzálnosti podprsenek bez ramínek, která se tady občas objeví, že udrží i větší velikosti. Ta modelka nemá velká prsa (košíčky jsou prázdné), ale spíš prsa drží (z posledních sil) podprsenku než obráceně. Asi je to dost věda ušít takový kus na kohokoli.

Veroniq
332 příspěvků 3.5.17 20:44

Taky mi hned padlo do oka, jak jí to modelce přes prsa nesedí. Možná má prostě objemnější hrudník s méně objemnými prsy (jako já), každopádně tohle nejde ušít univerzálně. Kdyby ano, nebyla by taková věda vybrat správný střih podprsenky :)

defilenaiguille
2824 příspěvků 4.5.17 12:07

Ještě k tomu nepadnoucímu živůtku - absolutně netuším, kdo je ta paní uprostřed. Pokud je to nějaká star, tak jí měli šaty ušít na míru. Pokud je to modelka, tak jsem žila v představě, že se jim přidělují modely podle postavy.
A připadá někomu stejně jako mně, že má udělaný conturing na hrudníku?

Jordaan
9715 příspěvků 4.5.17 12:32

.

Příspěvek upraven 21.06.17 v 11:47

defilenaiguille
2824 příspěvků 4.5.17 16:01

Na Pinterestu na mě vypadl detail těch šatů. Někdo si to uložil pod „inspirace účes a make-up“, takže se mi ulevilo, že to nikdo nechce takhle nosit. Já bych dopadla stejně jako ona, mám široký hrudník, tohle je dělané na někoho, kdo má prsa blíž u sebe a úzký hrudník.
@Jordaan když jsem si našla její věk, tak jsem se musela smát, že jsem napsala „paní“. Ale fakt mi na těch 20 let nepřišla. Myslela jsem, že je to nějaká třicátnice, pětatřicátnice.

Když jsem našla tyhle fotky, tak mě napadlo, jestli se v tom masochistickém stlačování prsou nevyžívá :-)
http://www.dailymail.co.uk/…et-Gala.html

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek