Cannes 2017: Greenery a třpytivé oblečení

Minulý víkend se v Cannes konal filmový festival. Kdo by očekával od filmových hvězd, že se budou zajímat především o filmy, je na omylu. Do Cannes se už tradičně sjíždí zástupy světových celebrit, aby se mohly projít po červeném koberci. Ukazují tak novinářům a nám, pouhým smrtelníkům, co se aktuálně nosí a bude v následujících měsících třeba trendy.

Nejinak tomu bylo i letos. Například španělská herečka Paz Vega se představila v róbě značky Armani Privé, která jí nejen sedla jako ulitá, ale zároveň zdůraznila všechny její přednosti.

Jessica Chastain zvolila šaty od Dior Haute Couture v odstínu zelené, která je letos pokládána za barvu roku. S přihlédnutím k jejím zrzavým vlasům, můžeme jen konstatovat, že to byl rozhodně skvělý tah.

Stříbrný overal od Armaniho si oblékla portugalská modelka Sara Sampaio. Šifonový živůtek společně s bílými lodičkami dodává modelu svěžest a overal tak nepůsobí nudně.

Prožíváte filmový festival v Cannes a líbí se vám modely, které zde celebrity předvádějí, nebo máte pocit, že by měl být festival více o filmech?

Admin Módnípeklo.cz, 25.5.17 00:00, z kategorie: Celebrity  Váš příspěvek
BendfisZVC
17 příspěvků 25.5.17 15:02

Ach, ach, to je zase otázka… A ještě tak blbě položená…

Janiac
789 příspěvků 25.5.17 16:36

Já si myslím, že by tam ani nic promítat nemuseli, ty hadry stačí, ne?

LenkaPraha01
58 příspěvků 25.5.17 20:12

A prosím vás, když nosím jen obyčejnou zelenou, a ne GRÍNERY, mám se jít rovnou zastřelit, že nejsem dostatečně trendy??

g.kala
437 příspěvků 26.5.17 17:07

Tyhle modely celkem ujdou.

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek