Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude nově také v Polsku. Novinku oznámilo vydavatelství Condé Nast, které upřesnilo, že se tak stane od roku 2018.
Poláci milují luxusní zboží, což je vidět i na ročním obratu tohoto artiklu, který se pohybuje kolem 584 miliónů dolarů. Velký zájem je zapříčiněný i tím, že je Polsko silnou katolickou zemí a téměř každý občan chodí na nedělní mše v „lepším a luxusnějším“ oblečení.
Navíc, skoro v každém větším městě najdete obchodní domy, kde jste mohli pořídit daleko dříve kousky od COS či dalších značek, o kterých jsme si mohli v té době v Česku nechat jen zdát.
Polsko se zařadí mezi dalších 22 zemí, kde Vogue bude svůj časopis vydávat. Šéfredaktorem by se měl stát Filip Niedenthal, který donedávna vedl Harper´s bazar.

Budete Polákům závidět jejich Vogue, nebo nechcete další časopis s miliónem reklam ani vidět?

Admin Módnípeklo.cz, 22.6.17 00:00, z kategorie: Zaujalo nás  Váš příspěvek
TheQueenOfIron
75 příspěvků 22.6.17 18:24

Nevím, kde admin žije, ale v Plzni se dá Vogue v lepších trafikách koupit.

Blaninek
32 příspěvků 23.6.17 09:56

Máte pravdu, ale kdo neumí „spíkovat“, tak má smolíka a může jen smutně koukat na obrázky ;-) naproti tomu poláci si ho přečtou v mateřštině :kytka:

Linie
2020 příspěvků 23.6.17 13:09

Vogue vychází v mnoha jazykových verzích a každá je trochu jiná, nejen reklamy, ale i články jsou jiné.
Představte si, že jsem si v r. 1984 na odborném zájezdu v Paříži nic nekoupila, ale celé malé dovolené kapesné utratila za dvouleté předplatné francouzského Vogue. Časopis opravdu chodil i přes železnou oponu, krásně zabalený a žádné číslo se neztratilo. Některá čísla se ztratila až v Praze, jak jsem ho půjčovala kamarádkám.

Karin
3950 příspěvků 23.6.17 20:16

Tak Vogue jste napsala správně, ale Harper's Bazaar, to už je trošku oříšek, že? ;-)

Jinak já si Vogue kupuju třeba v edenském Tesku nebo v mnoha jiných větších prodejnách, kde vedou zahraniční časopisy. Nemyslím si, že by česká verze byla pro mě přínosnější (pokud by to mělo být něco jako česká Elle apod.)

Příspěvek upraven 23.06.17 v 20:18

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek