O hladovějících dětech v šatech za 3000 USD

Šaty za 65 tisíc korun dělají z Melanie Trumpové spíše růžovou variantu panáčka Michelin, než první dámu Spojených států amerických. Proslovem, kterým zahájila slavnostní oběd Valného shromáždění OSN také neoslnila. Mluvila především o ochraně dětí a kyberšikaně, konkrétní plán však stále nepřednesla. Šaty za tisíce a litování hladovějících dětí? Není to jedna velká ironie?

Admin Módnípeklo.cz, 29.9.17 00:00, z kategorie: Celebrity  Váš příspěvek
Atlacoya
2790 příspěvků 29.9.17 09:33

„konkrétní plán však stále nepřednesla“ - to ale není její práce. Její práce je přednést projev a vypadat reprezentativně.

MP blanka
3135 příspěvků 29.9.17 10:52

No práve veľmi reprezentativne podľa mňa nepôsobila… veď je to pekná žena, ale tá záplava ružovej?

Alí Aziz
53 příspěvků 29.9.17 11:40

Tohle strefování se do Melanie za každou cenu už mi trochu leze krkem. To, jestli jí šaty sluší nebo ne, je jedna věc, ale kritizovat to, že měla drahé oblečení, je podle mě dost mimo - první dáma USA na sobě na takové akci nemůže mít teplákovku ze sekáče. A kdyby na sobě bývala měla něco obyčejnějšího, schytala by shitstorm tak jako tak, už to vidím - „Melania Trump, která běžně chodí v šatech za tisíce, mluvila o hladovějících dětech oblečená jako mamina z předměstí! Myslí si, že tímhle pokrytectvím někoho dojme?“
A to, že nenastínila konkrétní plán, je taky kritika jak víno. V tom souhlasím s @Atlacoya
Prostě když má člověk za manžela Trumpa, nezavděčí se, ani kdyby se postavil na hlavu.

kolúch
577 příspěvků 3.10.17 04:16

Zato manzelia Clintonovi na tych svojich laviciackych prednaskovych turne, ktore priniesli za vedra rieseni, vlastne penazi do ich vrecak, chodili vyobliekani zo sekaca, tak ako boli bezne zvyknuti :D Jedina chyba tych siat je ta ruzova, to je cele. Politikarcenie blogeriek, to ma fakt bavi.

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek