Kožená bunda na svatbu? Trendy říkají ano!

Město New York přináší další dávku inspirace - tentokrát ze svatebního týdne módy. Vedle princeznovských šatů s krajkou byly k vidění midi šaty ve stylu 50. let, výrazné čelenky a náušnice, kápě, nebo kožené bundy. Proč by nevěsta nemohla přijít k oltáři ve sněhobílém kostýmku, nebo skvěle padnoucí motorkářské bundě? Vyrazit dech můžete i ve zdobeném overalu. Jednoduchým šatům dodají šťávu odepínací rukávy. Často se na mole objevovaly kápě inspirované princeznami z pohádek. Toužíte takové trendy vyzkoušet, nebo dáváte přednost klasickým střihům a látkám?

Admin Módnípeklo.cz, 6.11.17 00:00, z kategorie: Módní přehlídky  Váš příspěvek
Janiac
789 příspěvků 6.11.17 09:47

Tahle konkrétní bunda je sice hrozná, ale jako trend se mi to líbí :-) Nejsem fanouškem klasických „princeznovských“ svateb.

aviv
58 příspěvků 6.11.17 13:37

Mně se bunda i vlastní nápad ohromně líbí - ikdyž chápu, že to není pro každého.) Bundu bych si klidně oblékla, ale asi až po obřadu, tolik odvahy zase nemám - lepší než různá bolerka, sáčka apod… Škoda, že vlastní už mám dávno za sebou - a v létě ke všemu!.)

Janiac
789 příspěvků 6.11.17 14:00

Já se napoprvé vdávala tajně a v džínách :-) A kdyby mělo k něčemu dojít napodruhé, nevěřím tomu, že by mě někdo do té šlehačky nasoukal. Byl by asi úspěch, kdyby ten křivák nebyl černej :D

linda21
102 příspěvků 6.11.17 22:48

Proč sem, doprčic, nedáte aspoň odkaz na nějakou fotogalerii, když už píšete o tom, jaké styly šatů byly k vidění?? A slušné je pod obrázek napsat zdroj nebo aspoň návrháře šatů…
Ado, ty to vidíš!!
https://www.vogue.com/…al-fall-2018
https://www.nytimes.com/…on-week.html

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek