Dárek pro manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jolula
12 příspěvků 07.07.17 22:36
Dárek pro manžela

Ahoj… chtěla bych se poradit, zda není blbé manželovy k narozeninám pořídit dioptrické brýle? Když jsem se ho ptala, co by si přál, tak se mi zmínil, že by potřeboval nové brýle.

Reklama

Reklama

Reakce:

mahynka
25 příspěvků 14.07.17 10:31

Je to o nastavení každého, je to „praktický“ dárek, ale člověku může udělat radost i ten, neviděla bych v tom problém, ale šla bych společně vybrat.

kolúch
527 příspěvků 14.07.17 10:47

Okuliare su uz tak stylova zalezitost a aj pomerne nakladna, ze ak vyberiete dobre, bude rad. Ja by som sa tiez tesila, prakticke a vkusne darceky su super.

profesorka
36 příspěvků 07.08.17 10:35

Brýle pro manžela je báječný dárek, pořizovali jsme je k jeho narozeninám, šli jsme je vybrat spolu. Problém je, že má dost dioptrií, takže skla nám brýle podražila. Nosí je dodnes a moc mu aluší.

Kateřina0017
8 příspěvků 11.08.17 21:13

Taky jsem za to, že je to hezký a hlavně praktický dárek :). Akorát to není sranda, jak po stránce výběru, tak i co se týče ceny.

lucindicka8
1 příspěvek 18.09.17 19:52
a k tomu whisky

Bych mu k těm brýlím pořídila ještě pořádnou lahev kvalitní whisky aby ještě lépe viděl :D:D:D Já jsem takhle nedávno objednávala z internetu a přišla mi přímo domů https://www.panalfred.cz/whisky/ :))

BarcaAri
501 příspěvků 18.09.17 21:37

@lucindicka8 Ja vim ze se trollove nemaji krmit, ale nemohu si pomoc.
Jakou ma souvislost whiskey s tim ze bude lepe videt? A jak vite, ze pan pije whiskey? A vubec, ono se da v 21. stoleti neco objednat online a oni vam to dokonce privezou domu? Ty vado… pokrok nezastavis.

vlm
3339 příspěvků včera v 12:59

https://www.boredpanda.com/…bert-pukies/

Švihulka79
3 příspěvky včera v 17:04

Určitě to blbé není. Pokud je potřebuje, bude vděčný. :)

lucitom
8 příspěvků dnes v 10:25

Je to krásný dárek, ale určitě je vyberte spolu. Sama nosím brýle, takže vím, že vybírání je někdy oříšek :) U společného vybírání si můžete někdy užít i spoustu legrace :) a pak vrazíte na dobrou večeři :) Myslím, že je to super nápad jak společně strávit čas a ještě obdarovat manžela dárkem, který mu bude opravdu slušet :)

Reklama

Váš příspěvek

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama