Dárek pro manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jolula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.17 22:36
Dárek pro manžela

Ahoj… chtěla bych se poradit, zda není blbé manželovy k narozeninám pořídit dioptrické brýle? Když jsem se ho ptala, co by si přál, tak se mi zmínil, že by potřeboval nové brýle.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mahynka
25 příspěvků 14.7.17 10:31

Je to o nastavení každého, je to „praktický“ dárek, ale člověku může udělat radost i ten, neviděla bych v tom problém, ale šla bych společně vybrat.

kolúch
577 příspěvků 14.7.17 10:47

Okuliare su uz tak stylova zalezitost a aj pomerne nakladna, ze ak vyberiete dobre, bude rad. Ja by som sa tiez tesila, prakticke a vkusne darceky su super.

profesorka
114 příspěvků 7.8.17 10:35

Brýle pro manžela je báječný dárek, pořizovali jsme je k jeho narozeninám, šli jsme je vybrat spolu. Problém je, že má dost dioptrií, takže skla nám brýle podražila. Nosí je dodnes a moc mu aluší.

Kateřina0017
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.17 21:13

Taky jsem za to, že je to hezký a hlavně praktický dárek :). Akorát to není sranda, jak po stránce výběru, tak i co se týče ceny.

lucindicka8
1 příspěvek 18.9.17 19:52
a k tomu whisky

Bych mu k těm brýlím pořídila ještě pořádnou lahev kvalitní whisky aby ještě lépe viděl :D:D:D Já jsem takhle nedávno objednávala z internetu a přišla mi přímo domů https://www.panalfred.cz/whisky/ :))

BarcaAri
630 příspěvků 18.9.17 21:37

@lucindicka8 Ja vim ze se trollove nemaji krmit, ale nemohu si pomoc.
Jakou ma souvislost whiskey s tim ze bude lepe videt? A jak vite, ze pan pije whiskey? A vubec, ono se da v 21. stoleti neco objednat online a oni vam to dokonce privezou domu? Ty vado… pokrok nezastavis.

Švihulka79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.17 17:04

Určitě to blbé není. Pokud je potřebuje, bude vděčný. :)

lucitom
9 příspěvků 21.9.17 10:25

Je to krásný dárek, ale určitě je vyberte spolu. Sama nosím brýle, takže vím, že vybírání je někdy oříšek :) U společného vybírání si můžete někdy užít i spoustu legrace :) a pak vrazíte na dobrou večeři :) Myslím, že je to super nápad jak společně strávit čas a ještě obdarovat manžela dárkem, který mu bude opravdu slušet :)

bilaorchidej
7 příspěvků 22.10.17 12:58

Já bych byla šťastná, kdyby mi někdo koupil brýle, už se na to chystám čtyři roky, ale je mi líto peněz :-) Manžel si zase přál čelovku Nitecore na ryby a do práce na montování kabelů. Taky mi to přišlo k narozeninám málo romantické, ale muži to tak mají. Chtějí praktické věci, nože a nářadí ideálně. Já od něj jednou k valentýnu dostala maso z irského býka na steaky :D

MarieS7
4 příspěvky 27.10.17 12:39

Jako dárek je to super, ale jak už je to tu napsáno, vybírejte spolu. Brýle se musí vyzkoušet a není to levný špás.

PavlaNa1
3 příspěvky 27.10.17 13:52

Ahoj, myslím si, že to rozhodně není špatný nápad. Minulý rok jsme kupovali dioptrické brýle mému tátovi a i když si je vlastně vybral sám, tak z nich měl radost, protože co si budeme říkat, není to zrovna levná záležitost. Já budu letos kupovat pro změnu kvalitní sluneční brýle příteli k vánocům. Tráví hodně času na cestách a potřebuje nějaké pořádné. K tomu jsem mu objednala pánský náramek, ale takový speciální s achátem a nefritem :) Je korálkový a mám z něj šílenou radost. Když mi přišel, tak jsem myslela, že to nevydržím a dám mu ho hned. :D na konec jsem se zařekla, že to vydržím a tak jsem ho schovala do skříně mezi pyžama, kam se snad nikdy nepodívá. :) Mrkněte, za mě rozhodně super dárek - http://www.nia-sperky.cz/…amky-na-ruku

vlm
4837 příspěvků 27.10.17 14:05

@PavlaNa1 ted si to tu přečte a poběží hned hledat mezi pyžama, já se picnu fakt už tady

BarcaAri
630 příspěvků 27.10.17 14:17

@PavlaNa1 Jste trapna, ty naramky jsou hnusny a predrazeny a sveho imaginarniho pritele pozdravujte.

vlm
4837 příspěvků 27.10.17 14:19
@Jolula píše:
Ahoj… chtěla bych se poradit, zda není blbé manželovy k narozeninám pořídit dioptrické brýle? Když jsem se ho ptala, co by si přál, tak se mi zmínil, že by potřeboval nové brýle.

blbé je psát manželovy, místo manželovi. Brýle považuju za věc denní potřeby a zdravotní pomůcku, neumím si představit, že by mi je někdo dával jako dárek. Jste s manželem dva dospělí lidé a pokud jste se domluvili, že dárek budou brýle, proč by to mělo být blbé. Nebo když vám tu napíšeme, že se to nehodí, řeknete mu,,soráč drahý, ale holky na pekle řekly, že brýle nebudou, dostaneš whisky nebo korálkový náramek,,

vlm
4837 příspěvků 27.10.17 14:20

@BarcaAri nebuďte zlá @PavlaNa1 je tu nová a přišla pokecat s normálníma holkama přece :-D

PavlaNa1
3 příspěvky 27.10.17 14:58

@BarcaAri.. asi je to na úhlu pohledu.. a za kvalitu a značku si člověk připlatí. Hlavně, že když si ženské kupují předraženou Pandoru, tak to nikomu divné nepřijde :) ale když koupím příteli drahý náramek, tak to divné je :) Jen jsem psala názor na dotaz ohledně dárku a sama jsem připsala pro inspiraci, co jsem pořídila já :)

vlm
4837 příspěvků 27.10.17 15:09
@PavlaNa1 píše:
@BarcaAri.. Hlavně, že když si ženské kupují předraženou Pandoru, tak to nikomu divné nepřijde :)
říkal kdo?
vlm
4837 příspěvků 27.10.17 15:10

@PavlaNa1 jaký typ mužů nosí náramek? můj naštěstí ne

Bossygirl
619 příspěvků 27.10.17 15:18

@vlm Mně to tady fakt všechno přijde, jako kdyby někdo cíleně odrazoval dosavadní návštěvnice.

vlm
4837 příspěvků 27.10.17 15:31

@Bossygirl tak promyšlený to nebude, blíží se vánoce, pochybné eshopy shání kšefty. a mezi mámi, už to tu stejně chcíplo

BarcaAri
630 příspěvků 27.10.17 16:42

@PavlaNa1 Pandora je predrazena bizuterie. A vam kus snurky, trocha pozlacene oceli a keramicke koralky prijdou jako kvalitni sperk, ktery si zaslouzi cenu kolem 7 tisic?

Bossygirl
619 příspěvků 27.10.17 17:40

@BarcaAri Pandora je skvělý marketingový počin, který staví na davové psychóze a mně nepochopitelné touze žen mít přesně to, co mají ostatní. A PavlaNa 1 chce asi něco podobného rozjet tady.

barvinok
655 příspěvků 27.10.17 17:45

"

Příspěvek upraven 17.10.18 v 14:23

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek