DOTAZY, NÁPADY A PŘIPOMÍNKY PRO ADMINA, verze 2.0

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 11:56

Tak mne osobně už to tady kdovíjak nebaví, a není to kvůli ramenům. Někteří přispěvatelé asi získali dojem, že to tady vlastní a vytvářejí aliance, jejichž řádění zde zavání až kyberšikanou.
Nechápu například, že někomu stojí za to otravovat ve vlákně, které se ho vůbec netýká! Je to jako bych já ve vlákně o domácím zvířectvu, které opravdu nemusím, začala vykládat, jak pomatení majitelé mazlíčků jsou.
Lidi, vám to tady nepatří, můžete akorát přijmout podmínky a smířit se s nimi. Nebo se odebrat jinam a vytvářet vlastní obsah takové kvality, že vám tam sami nalezou další diskutující a budou vám generovat traffic.
Hodně štěstí! Web je zamořen odumřelými blogy, můžete jen doufat, že to nebude váš případ.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 11:59

Aha, hromadný odchod stávájících uživatelek nevadí neb přijdou nové. A aby se nebály, že budou zmasakrovány červenými ramínky, je nutno je zrušit.

yako
3225 příspěvků 3.10.16 12:08

Na mě to působí dojmem, že v tom má prsty nějaký specialista s průzkumy a tabulkami. Peklo nejspíš dosáhlo svého stropu, možná, že pomalu padá návštěvnost, nevím a hle máme tu příklady odjinud, číselné řady atd… Ale přijde mi to zároveň hodně pitomé a riskantní. je to dilema - zničím něco, co funguje, protože třeba to zabere a půjde návštěvnost zase nahoru, nebo to nechám stagnovat, nebudu nic dělat a uvidí se. Nebo to taky může být tak, že peklo fungovalo samospádem, ale přišel nový, mladý, perspektivní a pozitivní manažer a adminky ani Ada s tím nemohou nic dělat, ale jsou placené od komunikace, kterou mají zároveň zakázanou (myslím tím, že nesmí zveřejnit pravý důvod)? Hmmm jak to asi je?

Bazinga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 12:22

@Admin Módnípeklo.cz žádám o zrušení registrace. Stačí to zde přejmenovat na Modni nebe a rano sem může Ada psat, at mame hezký den a to at nosíme cokoliv, protože se všici předci milujeme a to si zaslouží zelené rameno!!!
Registraci prosím zrušit bez zbytečných průtahů, jste slusné, tak mi prosím vyjděte vstříc. Děkuji

Příspěvek upraven 03.10.16 v 12:23

PrincessLuna
324 příspěvků 3.10.16 12:23

Osobně vůbec nechápu, proč rušit něco, co dobře sloužilo a navíc to do jistý míry odlišovalo tohle fórum od ostatních. Fakt nerozumím uvažování admina/ů, který zavede nějakou změnu, aniž by to avizoval dopředu/diskutoval o tom s uživateli. Zrušení červených ramínek přineslo jen humbuk a divnou mezeru mezi těmi zelenými a zbytkem řádku. Nejsem sice zastáncem bojkotu a odcházení (primárně proto, že chci, aby tady zůstali lidi, kvůli kterým sem chodím - vlastně jen kvůli nim) ale naprosto chápu, co vzbudilo tak bouřlivou reakci. Ať už to tu má na starost kdokoli, jeho schopnost komunikace s uživateli stojí za… Možná dostal za úkol to tu postupně zdemolovat, v takovém případě odvádí vážně dobrou práci.

šťastná13ka
1446 příspěvků 3.10.16 12:34

@Brunhilde Nechapu souvislost s trapnym ukajenim prizemnich pudu (nebo co to je) na diskutujicich v urcitych vlaknech a slusne formulovanymi dotazy a pozadavky smerovanymi na adminy, kteri by tu snad meli byt i od toho, aby zajistovali uzivatelsky prijemne prostredi.

dost_bot
2071 příspěvků 3.10.16 12:40

Koukám, diskuse skomírají, příspěvků je málo a hodně z nich je úplně jalových, většina chytrých lidí tu není… tak tohle se opravdu, opravdu povedlo. Pokud to není řízený zánik (jak se tu již zmiňovalo), tak někdo fatálně pominul staré ajťácké heslo :„Když to chodí, nehrab do toho!“

Být majitelem webu, „umělce“, který je autorem úpravy, vyprovodím šupem z firmy. Ne proto, že udělal kiks, ale proto, že se chybu nesnaží nijak napravit. A na cestu bych mu přidala povinnost úhrady způsobené škody.
Prosím, opravdu by celou causu nemohl už začít řešit někdo příčetný?

podepsána dost_bot, 2 roky čtenářka + 4 roky aktivní uživatelka, za tu dobu cca 2100 napsaných příspěvků, 23,8tis. udělených zelených a 3,8 tis. červených ramínek.

uživatel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 12:43

Co se to tu děje? Přihlásila jsem se po nějaké době, v mých oblíbených diskuzích panuje chaos, admin přidává konzistentně nicnevysvětlující příspěvky. Jdu to obhlédnout vůkol. Přeji hezký dník, dámy. :)

Ada Pekelná
973 příspěvků 3.10.16 12:46

Ještě jednou vám zkusím vysvětlit, jak vaše chování a snahy vypadají z druhé strany, zvenčí, jakkoli chcete. Tento příspěvek je čistě můj názor.

Na každém fóru se časem vytvoří skupina uživatelů, kteří tam chodí dlouho a pravidelně. To je normální. Někdy ovšem ti uživatelé nabydou dojmu, že nejsou uživatelé, ale vážení klienti, kteří tím, že koukají na reklamy (a radši se nebudu dívat, kolik z vás má Adblock), platí celý provoz (pořád mluvím o jednotlivcích či menších skupinách) a mají tak, coby elita, právo na to, aby se web provozoval podle jejich představ. Mají dojem, že na web přidávají velké množství kvalitního obsahu, který z nich dělá v podstatě další autory. (K tomu nelze než poznamenat, že když tak věříte kvalitě a životaschopnosti svého obsahu, založte si svůj web a vydělávejte ty peníze, které vám utíkají tím, že tady tvoříte zadarmo. Zkuste založit web s náplní, jako má například vlákno CJMDNS.)

Úvodní příspěvek je dlouhý a až komicky důležitý pro každého, kdo není součástí podepsané skupiny, a je v něm fůra protimluvů.

Úroveň komunikace administrátorů je tristní: úroveň vaší komunikace taky. Že jste k tomu „byli dohnáni?“ Já jsem včera ukradla zlatý prsten, protože mě k tomu dohnala touha ho mít, a potom jsem musela zabít sekuriťáka, protože mě k tomu dohnal tím, že mě chtěl zadržet. Dohnáním se dá omluvit všechno, že?

Nežádáme bezhlavé vyhovění každému rozmaru: vypadá to úplně opačně.

Chceme zachovat atmosféru Pekla v jeho nejlepší formě: jo, to se vám taky daří výtečně. Atmosféra jako v holubníku.

Uživatelé si zatím vždy i přes debatu bez rukaviček dokázali každé téma sami ukočírovat v přijatelných mezích: dtto. Přijatelné meze občas vypadají tak, že skupinka vážených klientek z vlákna vyštípe/vyramínkuje každého, kdo se jim nelíbí.

Nechceme sklouzávat k dětinskému vyhrožování demonstrativními odchody: už se jaksi stalo

Nebo by se taky stručně dalo říct: je vás cca 60, to jsou dvě školní třídy, a neumíte ukočírovat sami sebe. Děláte nepořádek v diskuzi z jakéhosi povýšeného dojmu, že bez vás je stejně bezcenná, tak se může zničit. Tvrdíte, že jste schopní komunikovat na úrovni a půlka z vás hloupě vtipkuje („Josefíno, nepracujete pro O2?“), sype sarkasmy nebo je sprostá. Založili jste si tohle vlákno, které začalo výše zmíněným důležitým příspěvkem, a za pár stránek se zvrtlo v „kavárničku“ plnou blbostí.

Když jste konečně dostali vysvětlení - zrušení červených ramínek bude motivovat méně smělé a nové uživatelky - tak vám přijde krátké a bezobsažné. Krátké je, ale je to pravda: setkali jsme se například s tím, že někdo nechtěl dát outfit do galerie, protože nestál o červená ramínka. Jsou pro MP cennější nové uživatelky nebo příspěvky do galerie, než staré jádro vážených klientek? Za stávající situace ano, jakkoli se vám to nelíbí. Bude teď Peklo sluníčkové a nemastné neslané? Nemyslím si to, a jestli si to myslíte vy, tak přeceňujete sebe a podceňujete jiné uživatele - jste snad jediní, kdo je schopen slušně a kvalitně radit a diskutovat?

To je poslední, co k tomu píšu. Můžete sice reagovat, ale odpovídat pravděpodobně nebudu. Možná jsem zbytečně příkrá, ale vy vážně nevidíte realitu.

dost_bot
2071 příspěvků 3.10.16 12:49

Hm, aha. :-(

šťastná13ka
1446 příspěvků 3.10.16 12:53

@Ada Pekelná Podle Vas jsou zde zrejme tri typy uzivatelek:
1. Nabubrele.
2. Sproste.
3. Nabubrele a sproste.
V tom pripade chapu, ze dva nove obrazky tydne v galerii jsou pro atraktivitu webu cennejsi.

rasaNori
923 příspěvků 3.10.16 12:56

@Ada Pekelná hustý :D překonala jste moje očekávání :D peklo bylo pro mne super jako zdroj prokrastinace a zároveň jsem se často něco i dozvěděla. Tohle zničit jedním krokem je opravdu od vás ( Vás konkrétně i adminů) velice záslužné.

Příspěvek upraven 11.11.16 v 22:04

Ada Pekelná
973 příspěvků 3.10.16 12:56
@šťastná13ka píše:
@Ada Pekelná Podle Vas jsou zde zrejme tri typy uzivatelek:
1. Nabubrele.
2. Sproste.
3. Nabubrele a sproste.
V tom pripade chapu, ze dva nove obrazky tydne v galerii jsou pro atraktivitu webu cennejsi.

Kolikrát v příspěvku zdůrazňuju, že mluvím o konkrétní menší skupině uživatelů, ne o všech?

dost_bot
2071 příspěvků 3.10.16 12:58

Mě fascinuje ta představa, že se sem teď nahrnou davy nových šikovných uživatelek. Na jakém základě to někdo čeká? Nemastných neslaných webů a blogů s recyklovanými články je plný net, kdo něco takového hledá, už dávno někde je. Sem se podle mě dostávaly uživatelky hodně na doporučení - hele, četla jsem na jednom zajímavém webu něco, se tam koukni, je to tam hodně dobré… Protože diskuse byly plné dobrých názorů, ale hlavně tipů a linků od inteligentních uživatelek na určité věkové a duševní úrovni. Takže byly zajímavé pro podobné uživatelky. Pokud tohle zmizí, co sem bude někoho lákat? Natož masově? Opravdu neurývám, vážně se nad tím zamýšlím, a žasnu.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 13:00

Takže autorka například tohoto prohlášení by chtěla na pekle méně smělé uživatelky:

953 příspěvků
19.04.16 13:31
Myslím, že můžeme Módní peklo opravdu zavřít. Paní v odřené bundě a univerzálních širokých riflích je prohlášena za upravenou, odrbaná, zohýbaná a uválená kabelka za čistou a mé rýpání za módně fašistické.
Myslím, že články o basic kombinacích, teniskách a jarních trendech jsou pro vás tak akorát.

šťastná13ka
1446 příspěvků 3.10.16 13:01

@Ada Pekelná No dobre, pak jsou jeste ty ostatni, kterym zruseni cervenych raminek nevadi.

Ja se s Vami vazne nechci hadat ani Vas napadat, ale nemuzu se zbavit dojmu komunikace blbyho s hluchym (bez urazky, ta blba muzu byt klidne ja).

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 13:01

Jestli za toto není Ada placená, tak nevím jestli se jí mám smát nebo jí politovat, pančitelka a pani pionýrská vedoucí hadr - „radši se nebudu dívat, kolik z vás má Adblock“ a „Atmosféra jak v holubníku“, říkám, úsměvné, ale že vás baví na ní a Josefínu reagovat nechápu. Evidentně jim klesly prodeje ( stačí se kouknout na inzerenty a hned člověk vidí terno - Aduš! Nemám adblock!! ), tak se hledá viník, normální obsahová a komerční impotence, nechme je se snažit, amatérky :-)

Bacteria
436 příspěvků 3.10.16 13:12

@Ada Pekelná
Chápu, že máte jistě spoustu důvodů ke změnám, máte na ně právo. Snažíte se nám změny vysvětlit, což vlastně není ani vaše povinnost. Z toho mi logicky vyplývá, že vám stále záleží na tom, co si o vás diskutující myslí, jinak byste neodpovídala a neobhajovala postupy majitelů webu, na které pravděpodobně nemáte příliš velká vliv.
Uznávám, že je to vaše věc, co si tady s tím uděláte. Jenže pokud chcete opakovaně vysvětlovat, proč změny děláte, většině uživatelek plytké vysvětlení o nalákání nových nesmělých uživatelů prostě nestačí.
Kdybyste přišla s vysvětlením, jaké postavení zdejší diskutérky mají v celém kontextu webu, jak moc se vyplácí a proč se eventuálně nevyplácí a z čeho je to vypočítané, tak by to byl argument odpovídající úrovni zdejších nespokojených diskutérek, který by šel respektovat. I já osobně daleko snadněji akceptuji vysvětlení, že se někomu nevyplácím a jsou zde důležitější aspekty, než pocit, že pouze podléhám čísi neprofesionalitě.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 13:12

@Ada Pekelná Hm, jenže na celém Pekle je nejzajímavější Diskuze. Diskuze, kterou z valné většiny vytváří právě ony uživatelky, které „nabyly dojmu, že jsou váženými klienty“. Články stojí za starou bačkoru čím dál tím víc. A co se Galerie týče, komentáře pod outfitem nebývají zrovna vybíravé. Osobně si myslím, že daleko brutálnější než nějaké to červené rameno. Tolik k oněm ustrašeným uživatelkám, které se bojí vložit fotku. Ach jo.

yako
3225 příspěvků 3.10.16 13:16

@Ada Pekelná díky za vcelku relevantní reakci, byť nesouhlasím. Nepočítám se ani mezi protřelé, ani mezi občasné uživatelky. Buďto mám důvod prokrastinovat - to když musím vyřešit něco, do čeho se mi nechce, nebo mě ani nenapadne sem vlézt po celkem dlouhou dobu. Takže dejme tomu střed. Diskuze se podle mě bez toho jádra, které tu tráví celou pracovní dobu :) neobejde. To jádro diskuzní vlákna zakládá, vytváří obsah a na něj se nabaluje návštěvnost. Jak jsem se už vyjádřila, riskovat, že přijdu o toto, mě osobně připadá horší, než nechat web v podobě, v jaké ho vidím. Nevidím do zákulisí, ale vidím, jaké jsou reakce na články, na galerii, na peklo radí a jaké jsou diskuze. Diskuze je živá, kolikrát se mi stalo, že jsem něco nevěděla, potřebovala rychlou odezvu a napsala dotaz na peklo. Reakce v několika minutách. A to je úplně nejvíc a vy riskujete, že o tohle přijdete. Mně to připadá z mého pohledu nepředložené a taky nevratné. Pokud se tu vzpouzelo proti grafickým nebo technickým úpravám, přišlo mi to srandovní, ale tady, jak je vidět, jste zasáhli solar plexus. Tak by asi nebylo od věci, si to přiznat. Hodněkrát vám to tu někdo naspal civilizovaně, když odfiltruju hmotu ustěpačných poznámek. Je mi to líto, dřív bylo na peklo spolehnutí, teď se obávám sešupu. Články, které jste psala kdysi na začátku a které byly o něčem, už úplně vymizely, nahradila je diskuze, teď diskuze stagnuje, nebude důvod sem chodit.

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 13:16

@Bacteria Je to easy - Klesly nám prodeje inzerce, co se nabízí, zlepšit obsah? Vyrazit „redakci“ a najmout lidi co umí psát - aha, náklady - špatně…jpo a taky by se daly zrušit červený ramínka, půl milionu pasivních návštěvníků se jich bojí a stydí se, až se nebudou bát, tak začnou být aktivní a inzerenti se z těch čísel posadí na zadek! Holkyyyy, to sme to vymyslely!! :-)

Ada Pekelná
973 příspěvků 3.10.16 13:17
@KoraKora píše:
@Ada Pekelná Hm, jenže na celém Pekle je nejzajímavější Diskuze. Diskuze, kterou z valné většiny vytváří právě ony uživatelky, které „nabyly dojmu, že jsou váženými klienty“.

V tom sáhodlouhém příspěvku jsem se snažila vysvětlit, že to není pravda. Protože se pohybujete hlavně na diskuzi, tak máte dojem, že diskuze je tu nejzajímavější. Diskuze je nedílnou součástí Pekla, ale není hlavní.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 13:17

Mne teda upřímně naštvalo vlákno o uprchlících a vlastně jsem tady za tuhle lapálii ráda, protože spousta uživatelů neukájí své nízké pudy tam, ale zde. Asi jen načas.
To vlákno je výron čirého hnusu a všech zasutých frustrací zdejšího osazenstva. Nechápu, jak mohli admini toto trpět, protože tam se odehrává to pravé diskusní peklo.
S módou a ani přibližně příbuznými tématy to absolutně nesouvisí a jediné, co se tam člověk dozví, je jak kolikrát uvažují jeho bližní a že by si tyhle poznatky rád odpustil.
Každej tady něco chce, já bych chtěla, aby bylo dotyčné vlákno smazáno, protože jeho význam pro další generace je akorát zahanbující.
A to je z mé strany všechno, děkuji za pozornost.

janulik03
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 13:18

Tak som mrkla do galerie a nepribudlo tam nič. Ešte asi nevedia, že zmizli červené ramienka?

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 13:21

@janulik03
Nikterak, to jen admini nestíhají zpracovávat ten nápor nových méně smělých zájemkyň.
Sakra, už jsem zase sarkastická, pardón.

Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek