DOTAZY, NÁPADY A PŘIPOMÍNKY PRO ADMINA, verze 2.0

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 18:49

@Amigdala A? Prečo si nič? Ha? :-D
(ps my dve z toho vlákna nakoniec urobíme kaviarničku 2,0. :-D )

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 18:55

@Giuli No mrzí mi to mrzí, ale já jsem tam dost často, tak bacha! :-)

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 18:56

@Amigdala Tak ja od zajtra už nepoleziem do mesta bez zubnej protézy. :-D

xperia81
3 příspěvky 20.11.16 19:04

.

Příspěvek upraven 06.06.17 v 21:12

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 19:07
@xperia81 píše:
@Amigdala Vy neviete čítať, alebo máte problém s očami?

Zosobněná! :-D

celem
1224 příspěvků 20.11.16 19:19
@Giuli píše:
my dve z toho vlákna nakoniec urobíme kaviarničku 2,0. :-D

Založte a pozvěte zpět kámošky, které odešly. :-D

Osmikraska
670 příspěvků 20.11.16 19:21

Uau, tak tady bylo rušno! Už jsem pročetla část téhle 2.0 diskuse, ale všecko teda fakt ne. To mě teda mrzí, že odešly takové ty stálice.

Oceňuju, že ramínka v diskusích stále jsou. Tady jsem nějak na to vrácení nenašla žádnou reakci, tak nevím, jak se to stalo. Takže ramínka jsou zpět (kromě galerie, ale tak to snad tolik nevadí, hlavní jsou stejně diskuse), ale ty uživatelky stálice ne, to je škoda.

Osmikraska
670 příspěvků 20.11.16 19:28

Kurňa, hned jsem jedno červené schytala, ještě že nejsem nová nesmělá!

eless
1079 příspěvků 20.11.16 19:37

@Osmikraska boli tu aj vyjadrenia ze diskusie vobec nie su hlavne… takze tak :D na vysvetlenie a reakcie na niektore kroky a udalosti sa neoplati cakat ci do toho rypat.

macko.pu
790 příspěvků 20.11.16 19:53
@Giuli píše:
@Amigdala A? Prečo si nič? Ha? :-D
(ps my dve z toho vlákna nakoniec urobíme kaviarničku 2,0. :-D )

hej, kočky, nezoberiete ma do partie??? :)

Ašarat.k
339 příspěvků 20.11.16 20:59

@Osmikraska Hahá, ještě že jsem stará konzerva a nikam na jiný web jsem nešla. Ono mi to tam přišlo takové bez chuti. Tady se zase nějaké „používatelky“ vrátily pod pseudonymem, aby je nepoznali :) Ale bacha, hlídací pejsek to tu obchází, nese bere MAŽE peče…

DRW
2038 příspěvků 11.12.16 11:16

Prosim zablokujte uzivatele LZM zaneraduje vsechny diskuze spamem. Dekuji

levandule.K
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.17 13:42

Milá redakce a administrátoři,

jsem velice ráda, že jste zrušili červená ramínka v sekci galerie a stále jste je nevrátili zpět. Některá uživatelka, která šla s kůží na trh, by se mohla dozvědět, že její model se více lidem nelíbí než líbí, je správné tyto lidi ochránit od reality. Samozřejmě přidaná hodnota příspěvků v sekci galerie zůstává nadále zachována.

Dále se mi moc líbí, že máte spoustu redaktorek a blogerek, článek od Mya Mirell mě opravdu zaujal, myslím, že Mya si zaslouží za svůj příspěvek extra prémie. Úplně nejbáječnější byly její fotky s návrháři, ty byly určitě přínosné a inspirativní aspoň pro 80% čtenářek - dá se z nich usoudit, co bude trendy tuto sezónu.

Autorka Andrea napsala článek Luxusní Fler, jste si skutečně jistí, že budete s Andreou spolupracovat i nadále? Její článek vysoce převyšuje současnou kvalitu článků, myslím, že není vhodné, když je někdo tak novinářky arogantní a svoji kvalitou převyšuje ostatní.

Ještě byste se mohli zamyslet a nějak vylepšit diskuze, ty mají stále stejnou kvalitu jako za Ady. Chtělo by to přijít s něčím novým, revolučním. Pevně věřím ve Vaši kreativitu a odbornost.

S úctou
Vaše spokojená čtenářka
Levadule. K

Jirkátor
1569 příspěvků 16.05.17 09:43

I já se připojuji k zástupu spokojených čtenářů Módního pekla, kteří uvítali zrušení červených ramínek. Tento revoluční nápad vskutku přinesl své ovoce v rapidním nárůstu počtu zveřejňovaných outfitů.

Skutečně musím poděkovat autorovi této geniální myšlenky, neboť mi nyní stačí sem přijít jen jednou za měsíc, prohlédnout si všechny tři nové outfity. Ušetřím tak spoustu času, který pak mohu věnovat úplně něčemu jinému, než sledování agónie těchto původně skvělých stránek.

Tak zase za měsíc.
Váš dlouholetý čtenář
Jirkátor

Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 důvodů, proč nenakupuji v Primarku

Autor: Adéla

Irský módní řetězec Primark otevře prodejnu v Praze. Přímo na... Celý článek