Háčkované plavky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Heli2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.12 22:47
Háčkované plavky

Ahoj, zajímal by mě váš názor na tyto dva háčkované komplety plavek a šatů: http://kreativ.maxbere.cz/fb/det/209 a toto: http://kreativ.maxbere.cz/fb/det/208 . Nevím, co si mám o tom myslet, jestli se mi to líbí nebo ne :) Docela bych nosila ten tyrkysový, co myslíte?

Reakce:
LaalaB
787 příspěvků 7.6.12 23:35

Já bych se bála, že se to háčkované ve vodě vytáhne a bude to nepěkně plandat. Ale třeba ne.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.12 23:55

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:10

tamagoyaki
2 příspěvky 8.6.12 00:41

Musím říct, že jsem se zrovna včera dobře bavila u háčkovaných plavek na Fleru. Například tyto: http://www.fler.cz/…hove-2662228 nebo tyto: http://www.fler.cz/…kiny-2508348. Zajímalo by mě, na co ty plavky jsou. Plavat se v tom nedá a kdo by chtěl mít něco takového vypálené na břichu? Nebo toto: http://www.fler.cz/…anim-2551519, zvlášť mě pobavilo, že prodejce uvádí, že „ve vodě neprosvítá“ protože nevím, co ještě by mohlo prosvítat. Košíčky jsou prý podšité, ale jaksi to nevidím. No a zlatý hřeb bylo tohle: http://www.fler.cz/…z-530-419158. Tomu už se ani smát nedá.

firefly
527 příspěvků 8.6.12 01:18

Můj názor: To oranžové je hrozné celé. Konec. O tyrkysovém jsem i chvíli přemýšlela. Neumím si to představit z praktického hlediska, musí to dlouho schnout. To by mi hodně vadilo na kalhotkáh, u podprsenky bych ta asi přežila. Ta je ze všech třech díl vlastně i nejhezčí. I s ní bych to viděla ale spíš na dělání parády v nějakém resortu, než na koupačku.

Heli2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.12 07:51

Mně se právě líbí docela to tyrkysové. a i se mi líbí, že jsou k tomu ty sladěné šaty, no hezké no :) taky to je podšité celé, tak ok. když to není na koupačku, možná by se to hodilo na letní opalovačku na zahradě :) to by sousedky koukaly :D ale oni stejně nemají velikost, 44 na mě bude asi moc. mám spíš 42.

Oblázek
171 příspěvků 8.6.12 09:08

Pominu-li to, že by někdo byl schopen tuhle hrůzu obléct, pak je zde jednoznačně chyba v označení. Jak bylo napsáno výše, jako plavky nevhodné(ani neuvažuji o tom, že by v tom někdo chtěl rozpálit svého miláčka), k použití tedy maximálně jako opalovačky. Jenomže toto označení už dávno zmizelo v propadliti dějin, zrovna tak, jako už se nevyrábějí „plavky“ z neplavkových materiálů.

MUDr.Lant
389 příspěvků 8.6.12 10:39

Asi tomu úplně nerozumím a zřejmě nechápu nadsázku, ale není to už trochu moc, chtít vědět „co si mám o tom myslet, zda se mi líbí a nebo ne“.

Háčkované plavky jsou podle mě blbost, oranžové jsou opravdu škaredé,modré jsou jen divné. Myslím si, že se dá sehnat spousta jiných, hezčích a praktičtějších plavek.

zelena
157 příspěvků 8.6.12 11:40

Plavky sú asi od slova plávať. Nemyslím si, že v hačkovaných sa plávať dá bez toho, aby sa vyťahali, spadli apod. Ale na prechádzku po pláži bez úmyslu namočiť sa, prečo nie. Tie oranžové sú „děsné“, tie modré celkom v poho. Brat raz ukačkoval priateľke (brat je veľmi šikovný - hačkuje, štrikuje, vyšíva a niekedy aj žehlí;)) také bikiny/spodné prádlo tmavozeleno-žlté. Boli krásne, precízne spracované a neboli ničím podšité. Prepdokladám, že okrem večerných radovánok ich nikdy nemala na sebe, tiež nepatrí k tým, čo sa na verejnosti radi ukazujú viac odhalení. Ale kto má odvahu a postavu, nech sa v pekných hačkovancoch kľudne v lete po pláži prechádza.

bestia
2300 příspěvků 8.6.12 12:20

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:28

xyz
1650 příspěvků 11.6.12 20:57

Vy jste asi hodně mladé, když nepamatujete háčkované plavky :-) A to nejsem důchodkyně, ale Husákovo dítě ;-)
Dřív pružné látky na plavky nebyly - háčkované z mírně elastické příze se rozhodně ve vodě nevytáhly.
Měla jsem několikery háčkované, pak nastoupily doma šité z pevné látky na zavazování, pak z poloelastické látky a pak teprve nastala doba lycry :-)

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek