Nejoblíbenější e-shopy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
modniexpertka
2 příspěvky 9.5.21 20:51
Nejoblíbenější e-shopy?

Ahoj holky, na jakých e-shopech nejraději nakupujete a jaký máte názor na ****? Díky moc za rady!
Přeji hezký večer

Edit adminem - odkaz

Reakce:
bao-baba
1812 příspěvků 9.5.21 21:06

Zase „Ahoj holky“…jdu se mlátit tyčí do hlavy, aby se mi ulevilo.

Sided
80 příspěvků 9.5.21 21:24

@modniexpertka Shop uvádět nebudu, stejně nechcete znát odpověď, chcete pouze traffic do tohoto shopu. Ale já se schválně podívala, profesionální deformace… Řeknu to stručně, protože těch tisíc chyb se mi nechce vypisovat a vlastně se mi s tím nechce vůbec zabývat, takže jednou větou. S tím, co Shoptet nabízí, je toto práce diletantská, která se dá udělat mnohem mnohem lépe. I jako neznalého zákazníka by mě grafická podoba shopu a nedostatek informací odradily. Omlouvám se, věty to byly dvě.

modniexpertka
2 příspěvky 9.5.21 21:57

@Sided Proč jste tak toxic? Nevím co je trefik a ani shoptet. Pouze mne zajímá názor na různé obchody.

kalivrata
650 příspěvků 10.5.21 10:50

@modniexpertka Víte, toxická osobnost není ten, který dokáže přesně definovat, co mu vadí, ale ten, kdo se pokouší druhým manipulovat, třeba tím, že předstírá, že se zajímá o Váš názor, ale ve skutečnosti chce, abyste navštívili jeho eshop. A kdo ve chvíli, kdy se proti této manipulaci někdo ohradí, použije gaslighting, jako vy s tím nařčením, že je někdo, kdo tu bez manipulace a emocí něco napsal, „toxic“.

romulkastasulka
9 příspěvků 14.6.21 10:00

Ahojky, já ráda nakupuji na e-shopech. Boty často kupuji na Zalandu, v případě reklamací, rychlé vyřízení, což oceňuji. A na oblčení je pro mě TOP e-shop Bellas.cz, nabízí originální kousky, které nemá tolik lidí, což velice oceňuji. ALe samozřejmě i další.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek