Oblečení z Orsay

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Osuška
79 příspěvků 10.09.17 14:08
Oblečení z Orsay

Jak se vám osvědčilo a jak se vám líbí oblečení z Orsay? Občas tam nakupuju, spíš jen když jsou slevy, protože zboží mi přijde hodně předražený. Některý stříhy jsou dost divočina, ale většinou jde o pěknou ženskou linii. S materiálem je to už horší, dost často umělina nebo se věci rychle operou. Vloni jsem si koupila svetřík s příměsí vlny, dost zoufalý, ihned se nadělaly pucky a svetr se vytáhl. Líbí se mi šaty, tam je opravdu slušný výběr. Tento týden mi přišla objednaná zásilka a budu vracet. Kabátek slabý a i ve 34. velikosti hodně velký, sáčko taky nesedí a rolák je slaboučký, ten si ale nechám, má pěknou žlutou barvu. Bohužel ten kabátek a sáčko za tu cenu neodpovídají. Nebo alespoň mě to tak přijde a jsem dost zklamaná. Bydlím na malém městě, výběr jen u Vietnaců a tak holt využívám zásilkový prodej i s jeho riziky, že věci nesedí nebo se mi nelíbí kvalita. Osobně se do obchodů dostanu párkrát za rok.

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

cerruti
526 příspěvků 10.09.17 15:31
@Osuška píše:
Jak se vám osvědčilo a jak se vám líbí oblečení z Orsay? Občas tam nakupuju, spíš jen když jsou slevy, protože zboží mi přijde hodně předražený…
Bydlím na malém městě, výběr jen u Vietnaců a tak holt …

Mne cena pripadá úmerná kvalite. Ak v Orsay čakáte na zľavy, lebo ináč si to nekúpite, tak sa ani nečudujem, že máte na tom malomeste len Vietnamcov. Ak sa nájde viac takých ako vy, tak je na malomeste zbytočné otvárať akúkoľvek pobočku, akéjkoľvek značky. Franchising je potom stratový a podnikatelia idú radšej podnikať do veľkých miest.
Orsay mi jednoznačne predražený nepripadá.

Karianne
128 příspěvků 11.09.17 13:15

Moje zkušenost je taková, že něco jo, něco ne. Holt člověk musí vybírat. Zrovna teď budu vracet zásilku šatů, dost mě zklamal materiál. Většinou se tam ale vracím kvůli střihům šatů a sukní :)

zelwice
3 příspěvky 11.09.17 19:58

Osobně mám z Orsay asi troje šaty a všechny mám tak 4 roky a sedí perfektně i při častém nošení a praní. Peru i „Dry clean only“. Za mě dobré, kvalita a cena odpovídá. Spíš je to asi kus od kusu. Podle mě se tam dá dobře vybavit na VŠ zkoušky, státnice apod.

BarcaAri
502 příspěvků 12.09.17 08:15

Orsay drahy rozhodne neni. Ale i tak ne vzdy kvalita odpovida. Obecne mam rada jejich saty, saka a vesmes i sukne Tricka mi vetsinou prijdou jako hadr. Nemuzu mit jejich kalhoty i v 32 vyloze­ne plavu.

bluuudicka
722 příspěvků 12.09.17 09:48

Taky se mi Orsay nezdá nijak předražený, i když v porovnání s vietnamským krámkem na malém městě tak působit asi může. Kvalita je různá, hezky šité a z docela dobrých materiálů bývají šaty, sukně a saka. Trička jsou většinou viskózové hadříky, těm se vyhýbám i ve slevách. Kalhoty mi téměř vždy bývají velmi volné v pase a hodně těsné přes nohy, takže ty už si tam ani nezkouším. Zimní kabáty bývají zimní jen podle názvu, vlny mívají tak 5 % a pekelně se mačkají, takže do těch bych se taky nevrhala. Ale jinak se mi na Orsay líbí, že se nebojí zajímavých barev a vzorů.

Ghost B.C.
3478 příspěvků 12.09.17 12:19
@bluuudicka píše:
Taky se mi Orsay nezdá nijak předražený, i když v porovnání s vietnamským krámkem na malém městě tak působit asi může.

Tedy asi záleží, jak malé je „malé“ město, ale pokud se nejedná o vietnamský krámek, kde se zboží zastavilo před 10-15 lety na vyšívaných zvonáčích, které jsme tou dobou nosily na základce, tak ty vietnamské ceny - podotýkám, že za hezké věci - jsou vcelku srovnatelné s řetězcovými obchody.
Jinak Orsay mi přijde, že kvalita plus mínus ceně odpovídá. Navíc mají vcelku dobrý věrnostní program, kde když si dobře propočtete, jakou slevu na co využít (jestli konkrétní částku nebo % z ceny), tak se dá nakoupit i relativně výhodně - a samozřejmě nenakupovat jenom proto, že mám slevu.
Spíš mi u nich vadí, že kolikrát vytvoří fakt hezkou věc, kterou dopleskají nějakým „detailem“, že se to pro mne stává nenositelné. Teď mají například podzimní přízové šaty s dlouhým rukávem v krásné červené barvě, ale udělali na nich volánkový stojáček i volánkové rukávy. Nad tady těmi nesmysly by se měli zamyslet.

Paris1789
1234 příspěvků 12.09.17 14:20

Nikdy jsem si tam nic nekoupila, nějak mne to odpuzuje. Asi jak Mango, dělá to na mne dojem nekvality za mnoho peněz. Ještě je v té skupině Zara. HM si aspoň na nic nehraje.

bluuudicka
722 příspěvků 12.09.17 16:42

@Ghost B.C. Volánky jsou letos bohužel všude a na všem, i na botách jsem je už viděla. Nepřekvapí mě, když se objeví i na zimních bundách…

AnoNe
877 příspěvků 12.09.17 17:36

V Orsay hlavně nemá cenu nakupovat bez slevy proto, že nějaká sleva 20 % platí skoro nonstop (ať už víkendová akce, nebo sleva z jejich katalogu atd.). A vyhlídnout si 14 dní, kdy zrovna žádná sleva neplatí, a v tu dobu nakoupit, je podle mě prostě hloupé. Jinak trička jsou hadry, svetry taky (hlavně z viskózy) - nechápu, že to vůbec někdo kupuje. Já tam nakupuju šaty, protože mívají dobré střihy. Sáčka se tam taky dají koupit. A košile.

Ema22
6 příspěvků 13.09.17 08:32

Někdy tam mají pěkné věci, někdy ne. Faktem je, že málokdy si tam opravdu něco vyberu. S posledním nákupem navíc ani nejsem spokojená. Sháněla jsem dlouho zimní vestičku, a když jsem ji našla v Orsay, koupila jsem ji asi za tisícovku. Bohužel po prvním vyprání se celá sežmolkovala a seprala, i když jsem prala podle toho, co bylo na lístečku :-/.

lucitom
8 příspěvků 13.09.17 10:18

Záleží co :) V Orsay kupuji hlavně šaty, s kterými mám velmi dobré zkušenosti. Mají moc hezký střih. Naopak trička nebo svetry podle mě vůbec neodpovídají ceně. Jsou to většinou takové hadry, které moc nevydrží.

marikahr
285 příspěvků 13.09.17 10:56

Ja som orsay „objavila“ cca pred 10 rokmi a dokonca som tam vtedy kupila nohavicovy kostym :-)
Napr. tricko ktore som kupila vtedy drzalo doteraz, odvtedy som v orsay kupila par veci, ale kvalita ide rapidne dolu vodou, okrem nekvalitnych krcivych a zmolkujucich materialov napr. zle zosadene vzory…

Řvousenka
82 příspěvků 13.09.17 11:07

Na Orsay se mi nelíbí akorát to, že když si tam jednou za uherský rok koupím něco, co se mi líbí a co mi sedí, tak to pak za měsíc prodávají za poloviční cenu. Ale to je spíš moje blbost, ve špatnou dobu na špatném místě.

takvselijak
181 příspěvků 13.09.17 11:25

Tak já nevím. Překvapuje mě, že všechny chválíte střihy šatů. Z mé zkušenosti má Orsay jedny z nejhorších střihů. Vršek mi přijde, že má stejně velký přední i zadní díl, takže i když mám poměrně malé prsa, tak mi to přes ně vždycky hodně pne a na zádech mám místo ještě na kamarádku. Letos jsem si v Orsay koupila letní šaty, byla jsem z nich nadšená - délka po kolena, ne ty jejich typické, ale zavinovací styl výstřihu… Nicméně dost mě zklamaly, protože po jedné sezóně jsou ožmolkované, jako bych je nosila roky.

colette11
403 příspěvků 13.09.17 13:04
@Ghost B.C. píše:
Spíš mi u nich vadí, že kolikrát vytvoří fakt hezkou věc, kterou dopleskají nějakým „detailem“, že se to pro mne stává nenositelné. Teď mají například podzimní přízové šaty s dlouhým rukávem v krásné červené barvě, ale udělali na nich volánkový stojáček i volánkové rukávy. Nad tady těmi nesmysly by se měli zamyslet.

Přesně. Teď měli v kolekci celkem pěkný pruhovaný svetřík, kterému přidělali naprosto nesmyslný volán k rukávům i na dolní okraj toho svetru a myslím, že jako bonus přidali ještě nějakou mašli. Byl to fakt nářez.

Ghost B.C.
3478 příspěvků 14.09.17 08:54

@takvselijak Ačkoliv mám Orsay šaty většinou ráda, tak musím souhlasit. Někdy se jim to fakt nepovede. Teď v létě měli chvíli řadu šatů z nějaké hrubší bavlny (? tak něco) a snad všechny byly šité na prsa na zádech, nebo na hrb. A pokud mají šaty z tužší látky s rukávem, tak také žádná sláva, téměř se v tom nedá hnout. Případně to řeší tím, že ty rukávy udělají nesmyslně široké - na pouzdrových šatech to vypadá fakt komicky.

rozmlsaná
93 příspěvků 14.09.17 09:39

@colette11 Tohle mi taky vadí. Mám spíš minimalistický šatník a takhle vylepšené oblečení se mi nelíbí. Vypadá to lacině. Jednou jsem od děti dostala z Orsay poukaz, něco jsem si vybrala, ale potřebovala jsem ještě utratit zbylou částku. Prodavačka se mi dost věnovala, pořád a co tohle, nebo tohle… Asi jsem jí dost vytáčela svými dotazy…a proč je tu toto, jéžiš a co je tohle, kdyby to bylo bez toho.

colette11
403 příspěvků 14.09.17 10:34

@Ghost B.C. @rozmlsaná Tak Tak. Někdy mi připadá, že jde o kreativitu za každou cenu. Ale to je asi u všech řetězců. v zaře byla taky taková divná bílá bussines košile s volánem od loktu dolů. Neuměla jsem si představit Bussines lady, jak nosí tento typ volánů a romantičku v té bussines košili taky ne. To prostě byla košile pro ufouna :-D

emef
2286 příspěvků 14.09.17 11:37
@AnoNe píše:
V Orsay hlavně nemá cenu nakupovat bez slevy proto, že nějaká sleva 20 % platí skoro nonstop (ať už víkendová akce, nebo sleva z jejich katalogu atd.). A vyhlídnout si 14 dní, kdy zrovna žádná sleva neplatí, a v tu dobu nakoupit, je podle mě prostě hloupé. Jinak trička jsou hadry, svetry taky (hlavně z viskózy) - nechápu, že to vůbec někdo kupuje. Já tam nakupuju šaty, protože mívají dobré střihy. Sáčka se tam taky dají koupit. A košile.

Mám takový pocit, že se tam bez slevy ani nakoupit nedá. :-) Jedna sleva doběhne a další už je na mailu. Někdy jich běží i víc současně.

Sheba
211 příspěvků 14.09.17 11:54

Jak už tu někdo psal - letní šaty zavinovacího typu ožmolkované asi tak po 5 nošení. Mizerná kvalita.

Paris1789
1234 příspěvků 14.09.17 12:53

Bohužel kanýry tuto sezonu útočí ze všech řetězců, uniknout se nedá.

colette11
403 příspěvků 14.09.17 17:32
@Paris1789 píše:
Bohužel kanýry tuto sezonu útočí ze všech řetězců, uniknout se nedá.

V tom pripade se tesim na dalsi sezonu. Kanyry jsem nezvladala ani v tanecnich.

AnoNe
877 příspěvků 14.09.17 19:43
@takvselijak píše:
Vršek mi přijde, že má stejně velký přední i zadní díl, takže i když mám poměrně malé prsa, tak mi to přes ně vždycky hodně pne a na zádech mám místo ještě na kamarádku.

Pravda, to se mi teď taky stává. I s takovými těmi vypasovanými topy z bavlněné tkaniny. Mezi lopatkami tak 10-15 cm navíc.

rozmlsaná
93 příspěvků 15.09.17 09:45

@AnoNe Proto jsou modelky na fotkách tak shrbené, aby jím to na zádech netrčelo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Oblečená neoblečená Lake Bell na Emmy Awards 2017

Než se budete před plesovou sezónou radovat z nových šatů, raději... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama