Ombré šaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kečenka
2 příspěvky 12.03.14 21:34
Ombré šaty

""Ahoj všichni chtěla jsem se vás optat na barvení bílích šatý. Mám doma bílě šaty bez ramínek čístě bez potísku s mašlí. A chtěla by sem si je obarvit. Udělat znich ombrá šaty. Nejlépe tyrkysovo-růžové. A dělané doma. Proto se ptám jestli stím nemáte někdo nějaké zkušenosti nebo třeba typ barev které by se nato dali použít. Moc prosim o pomoc potřebuju je co nejdřív. Tak všem děkuji za komentáře a rady. Mám vás ráda .{color:aqua}" <3 <3 :* :*

Najdete v encyklopedii: Tyrkysová barva

Reakce:
rineke
160 příspěvků 12.03.14 21:50

Zkuste se zeptat v tomto vlákně . ;-)

Kečenka
2 příspěvky 12.03.14 22:23
@Kečenka píše:
""Ahoj všichni chtěla jsem se vás optat na barvení bílích šatý. Mám doma bílě šaty bez ramínek čístě bez potísku s mašlí. A chtěla by sem si je obarvit. Udělat znich ombrá šaty. Nejlépe tyrkysovo-růžové. A dělané doma. Proto se ptám jestli stím nemáte někdo nějaké zkušenosti nebo třeba typ barev které by se nato dali použít. Moc prosim o pomoc potřebuju je co nejdřív. Tak všem děkuji za komentáře a rady. Mám vás ráda .{color:aqua}" <3 <3 :* :*
AnoNe
884 příspěvků 12.03.14 22:27

Jestli nejsou bavlněné, tak na to zapomeňte.

Mimochodem tady jste si s pusinkama, s mám vás ráda a se šílenou gramatikou trochu spletla fórum. Nevím, kolik vám je let, ale tolik hrubek na pár řádcích snad nepíší ani děti na prvním stupni základky.

Betty J.
2031 příspěvků 13.03.14 00:06

@Kečenka: zkušenost mám takovou, že osoba, která takovou činností nikdy neprováděla, při pokusu o vytvoření tyrkysovo-růžového barevného přechodu na již hotových šatech získá flekatý hadr, ozvláštněný v oblasti pasu a boků nestejně širokým rozpitým pruhem barvy velmi starých a velmi zapraných jégrovek.

Karin
3937 příspěvků 13.03.14 00:41

Teda tady říct „mám vás ráda“ je pomalu o přesdržku :D

Eleanor Rigby
589 příspěvků 13.03.14 01:38

Na barvení textilu se standardně používají barvy na textil. Hledej v drogerii nebo ve výtvarných potřebách. Kompatibilní materiály a návod k použití najdeš na krabičce. Nepokoušej se obarvit umělinu barvou na bavlnu, nechytí se. Na bavlněných šatech, šitých jak jinak než polyesterovou nití, zůstanou bílé švy. Na barvení použij hrnec a vařečku, s kterými už nikdy nebudete chtít vařit jídlo (vyřazené nebo zakoupené za tím účelem), obarví se taky. Počítej s tím, že doma barvené šaty budou při praní pouštět.
Ombré batiku jsem nikdy nedělala, takže jen matně vím, že zahrnuje zavěšení věci tak, aby se v hrnci s barvou ráchal jen spodek. Nevím, jestli se převěšuje do různých výšek nebo barva vyvzlíná nebo jak. A víš co? Internetový vyhledávač můžeš použít i sama.
A neříkej, že mě máš ráda, když jsi doteď ani netušila, že existuju, to je pěkně pokrytecké; a i kdyby to byla pravda, takovými slovy by se nemělo plýtvat. A snaž se prosím omezit množství překlepů, které děláš, tohle se fakt čte dost špatně.

Váš příspěvek

Zemřel Karl Lagerfeld

V noci na 19. února zemřel německý módní návrhář Karl Lagerfeld.... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Papírové tašky a jiné ekologické blbosti v módě

Autor: Monika

Nikdy by mě nenapadlo, že ve volném čase začnu sbírat odpadky nebo... Celý článek