Ombré šaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kečenka
2 příspěvky 12.3.14 21:34
Ombré šaty

""Ahoj všichni chtěla jsem se vás optat na barvení bílích šatý. Mám doma bílě šaty bez ramínek čístě bez potísku s mašlí. A chtěla by sem si je obarvit. Udělat znich ombrá šaty. Nejlépe tyrkysovo-růžové. A dělané doma. Proto se ptám jestli stím nemáte někdo nějaké zkušenosti nebo třeba typ barev které by se nato dali použít. Moc prosim o pomoc potřebuju je co nejdřív. Tak všem děkuji za komentáře a rady. Mám vás ráda .{color:aqua}" <3 <3 :* :*

Najdete v encyklopedii: Tyrkysová barva

Reakce:
rineke
160 příspěvků 12.3.14 21:50

Zkuste se zeptat v tomto vlákně . ;-)

Kečenka
2 příspěvky 12.3.14 22:23
@Kečenka píše:
""Ahoj všichni chtěla jsem se vás optat na barvení bílích šatý. Mám doma bílě šaty bez ramínek čístě bez potísku s mašlí. A chtěla by sem si je obarvit. Udělat znich ombrá šaty. Nejlépe tyrkysovo-růžové. A dělané doma. Proto se ptám jestli stím nemáte někdo nějaké zkušenosti nebo třeba typ barev které by se nato dali použít. Moc prosim o pomoc potřebuju je co nejdřív. Tak všem děkuji za komentáře a rady. Mám vás ráda .{color:aqua}" <3 <3 :* :*
AnoNe
884 příspěvků 12.3.14 22:27

Jestli nejsou bavlněné, tak na to zapomeňte.

Mimochodem tady jste si s pusinkama, s mám vás ráda a se šílenou gramatikou trochu spletla fórum. Nevím, kolik vám je let, ale tolik hrubek na pár řádcích snad nepíší ani děti na prvním stupni základky.

Betty J.
2031 příspěvků 13.3.14 00:06

@Kečenka: zkušenost mám takovou, že osoba, která takovou činností nikdy neprováděla, při pokusu o vytvoření tyrkysovo-růžového barevného přechodu na již hotových šatech získá flekatý hadr, ozvláštněný v oblasti pasu a boků nestejně širokým rozpitým pruhem barvy velmi starých a velmi zapraných jégrovek.

Karin
3950 příspěvků 13.3.14 00:41

Teda tady říct „mám vás ráda“ je pomalu o přesdržku :D

Eleanor Rigby
744 příspěvků 13.3.14 01:38

Na barvení textilu se standardně používají barvy na textil. Hledej v drogerii nebo ve výtvarných potřebách. Kompatibilní materiály a návod k použití najdeš na krabičce. Nepokoušej se obarvit umělinu barvou na bavlnu, nechytí se. Na bavlněných šatech, šitých jak jinak než polyesterovou nití, zůstanou bílé švy. Na barvení použij hrnec a vařečku, s kterými už nikdy nebudete chtít vařit jídlo (vyřazené nebo zakoupené za tím účelem), obarví se taky. Počítej s tím, že doma barvené šaty budou při praní pouštět.
Ombré batiku jsem nikdy nedělala, takže jen matně vím, že zahrnuje zavěšení věci tak, aby se v hrnci s barvou ráchal jen spodek. Nevím, jestli se převěšuje do různých výšek nebo barva vyvzlíná nebo jak. A víš co? Internetový vyhledávač můžeš použít i sama.
A neříkej, že mě máš ráda, když jsi doteď ani netušila, že existuju, to je pěkně pokrytecké; a i kdyby to byla pravda, takovými slovy by se nemělo plýtvat. A snaž se prosím omezit množství překlepů, které děláš, tohle se fakt čte dost špatně.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek