Pekelná tabla

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 09:27
Pekelná tabla

Vlnky internetu rozvířila malá aférka s „nápaditý a originálním“ tablem chlapců z oboru puškař ze střední školy v Uherském Brodě, kterou zvěčnila na svém webu Protivná blondýna zde: http://www.protivna-blondyna.cz/…i-vedle.html

Po pár příspěvcích a jednodenní léčbě ukrouceného krku jsem na tuto smutnou etudu zapomněla. Trochu jsem zanadávala na pedagogy a fotografa, kteří mladé nezkušené klacky (… haha, až si otevřete odkaz, seznáte, že se jedná o docela vtipný dvojsmysl), podpořili v idiotské myšlence na tablo (následně vyvěšené na net) nechat vyfotit svá nepříliš dokonalá těla v rouše adamově, kdy inkriminované partie jsou zcela nedostatečně zakryty kvéry a vydávat to za umění.

Dnes ráno jsem ovšem k ranní kávě zapnula televizi, kde zrovna běželo opakování hlavní večerní zpravodajské relace televizní stanice JOJ http://udalosti.noviny.sk/…tivitou.html , což je jeden ze slovenských hlavních kanálů a kucí tam na mě vykoukli znovu. Reportáž byla věnovaná uhozeným tablům, která šla za hranici a přestala být originální a vtipná, ale stala z nich tabla prostě jenom trapná. Škoda, že nám tohle musí říkat slováci, že se v některých pedagozích nenajde ta trocha rozumu a citu, aby svým žákům, kteří v ně vkládají důvěru, dokázali vysvětlit, že ne každý nápad, který se vyvine v osmnáctiletém mozku puberťáka je skvělý a cool. A taky by bylo fakt dobré, kdyby někteří fotografové, kteří použijí na fotku sépiový filtr, neoznačovali takový paskvil za umění. Přijde mi to takové… české. Co vy na to?

Upozorňuji, že smajlíka na níže uvedenou fotku tam přidala TV Joj, na originálu je vážně jen ta pažba.

Níže přidávám pár fotek tabel, která vznikla také loni, či letos - z toho asi člověk usoudí, že i v tablech doba poněkud pokročila a že nahaté tablo asi zas tak třeskutě originelní nebude.

Ještě jeden edit: Mojí dceři je teď deset let a až mi za dalších devět let přijde oznámit, že se budou na tablo fotit nazí a vystaví se ve výloze místního řeznictví, zamknu ji doma a na třídního učitele zavolám zřízence.

Příspěvek upraven 17.05.13 v 09:44

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Robena
1257 příspěvků 17.5.13 09:34

Tak me nejvic zaujala informace, ze existuje studijni obor „puskar“. Jinak tabla si prohlizim kazdym rokem a toto vyse zminene neni zdaleka jedine ehm, zvlastni. Jen svlecene slecny (taktez k videni) nikdy nepobourily natolik, aby se probiraly v TV Joj.

celebrian
521 příspěvků 17.5.13 09:37

Když to vidím, jsem ráda, že mi se fotily na dětském hřišti a asi se půjdu omluvit spolužačkám za to, že mi to tehdy připadalo úchylné, protože taky mohly přijít s něčím takovým :-).

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 09:46

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:36

LorelaiH.
3428 příspěvků 17.5.13 10:02

Nechápu, proč je kolem toho tabla takové haló. Kluci to nejspíš brali jako recesi a určitě si byli vědomí toho, že nemají dokonalá těla. No a co? A proč by měli mít? Pokud chce někdo slintat nad dokonalými těly, ať si najdou fotky Mužů roku a dalších modelů. Tohle jsou prostě obyčejní kluci, kteří skončí v České Zbrojovce v montérkách u mašiny a bude jim šumák, jak u toho budou vypadat.

celebrian
521 příspěvků 17.5.13 10:10

@LorelaiH. Jenže tohle je již trochu nemístná recese. A možná to jednou bude mnohé z nich dost mrzet, že se takto veřejně prezentovali. Vám by nevadilo kdyby se jednou takto vyfotilo Vaše dítě?

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 10:11
@LorelaiH. píše:
Nechápu, proč je kolem toho tabla takové haló. Kluci to nejspíš brali jako recesi a určitě si byli vědomí toho, že nemají dokonalá těla. No a co? A proč by měli mít? Pokud chce někdo slintat nad dokonalými těly, ať si najdou fotky Mužů roku a dalších modelů. Tohle jsou prostě obyčejní kluci, kteří skončí v České Zbrojovce v montérkách u mašiny a bude jim šumák, jak u toho budou vypadat.

Třeba nechtějí, nebo nebudou mít možnost skončit ve zbrojovce, to vás nenapadlo?

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 10:13

Mimochodem, jsem nevěděla, že středoškolské tablo je určeno ke slintání nad dokonalými těly. Vidím, že problém nepochopení účelu některý věcí je celospolečenský.

LorelaiH.
3428 příspěvků 17.5.13 10:19

@celebrian A proč by mi to mělo vadit? V osmnácti jde hlavně o tu srandu! Tady je spíš chyba fotografa, že z toho udělal přehlídku šourků, které bafají zpoza pažeb.

Moir
2680 příspěvků 17.5.13 10:20

@LorelaiH. protože ač je možná původní nápad z nějakého úhlu pohledu vtipný, tak provedení je tragické a je vidět více, než kdo kdy, kromě intimních partnerů, návštěvníků nudapláží a lékařů, chtěl vidět

Příspěvek upraven 17.05.13 v 10:28

LorelaiH.
3428 příspěvků 17.5.13 10:21

@Matka Vlčice Nechápu, jak tablo souvisí s tím, jestli kluci nechtějí nebo nebudou mít možnost skončit v ČZ…

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 10:23
@LorelaiH. píše:
@celebrian A proč by mi to mělo vadit? V osmnácti jde hlavně o tu srandu! Tady je spíš chyba fotografa, že z toho udělal přehlídku šourků, které bafají zpoza pažeb.

A dotyčné studenstvo a pedagožstvo postihla dočasná slepota a fantaz, když ty anatomické fotografie píchali na tablo - jojo, to je mrzák, ten fotograf.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 10:26
@LorelaiH. píše:
@Matka Vlčice Nechápu, jak tablo souvisí s tím, jestli kluci nechtějí nebo nebudou mít možnost skončit v ČZ…

Tím myslím to, že se třeba za pár roků vzpamatují a někteří budou chtít dělat ve zbrojovce, ale někteří budou chtít někde manažerovat, nebo dělat třeba turictického průvodce. Odsouzení k celoživotnímu bouchání v kolbence podle fotky je právě ta nešťastná reminiscence, kterou toto tablo vyvolává.

LorelaiH.
3428 příspěvků 17.5.13 10:27

@Matka Vlčice jo, možná se u toho pořád dobře bavili, spláchli to pár pivy a panáky a furt z toho měli srandu:)

LorelaiH.
3428 příspěvků 17.5.13 10:30

@Matka Vlčice A myslíte, že budoucímu zaměstnavateli bude vadit, že ten či onen uchazeč o práci měl zrovna takovou fotku na tablu? Bude si to někde zjišťovat? Nebo až uvidí jeho životopis a v něm v kolonce vzdělání uvedenu ČZ, pomyslí si: „hm, nebyl to náhodou jeden z těch, co se fotil nahý na tablo? Radši si to půjdu ověřit a pro jistotu ho nezaměstnám, aby nepohoršoval ostatní.“ Fakt nechápu, kam tím míříte

celebrian
521 příspěvků 17.5.13 10:31

@LorelaiH. Já vím, že je dneska otevřená doba, ale vystavovat takto na veřejnosti své přednosti, mi nepřijde jako vhodný ani jako vtipný způsob sebereprezentace.

budox
619 příspěvků 17.5.13 10:32

Mě to zas tak trapné a nevkusné nepřipadá, jsou to mladí kluci, mají rádi srandu a líbí se mi, že si umí ze sebe vystřelit. Oceňuji ty kluky, co nemají těla modelů a šli do toho. Nevím, proč se kolem toho dělá v tv takový cirkus.
Za trapnost já považuji, když se kdejaká pseudocelebrita nechává fotit nahá, těhotná. Jo, to je pak uměna.
Trapnost si představuji např. takhle

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 10:34

@LorelaiH. No jelikož HR specialisté lustrují net a FB naprosto běžně, tak nikdy nevíte, co se jim vyvine v hlavách. Mimochodem, mě vážně ani nějak nevadí, že jsou nahatí a tlustí, to je jejich problém. Mě vadí, že to vydávají za recesi, originalitu a div ne umění (jakože akt, ne?) - což, když se podíváte na fotografie z jiných tabel, které jsem přidala na začátku vlákna, uznáte je tvrzení dosti zoufalé.

nolita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 10:43

@Matka Vlčice Tak třeba jim to originální a srandovní připadá, koneckoncům je to jejich tablo, tak ať ho mají, jaké chtějí oni… Je to tablo maturantu, ne street art.

Dammy
1672 příspěvků 17.5.13 10:50

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 16:10

LorelaiH.
3428 příspěvků 17.5.13 10:52

@Matka Vlčice Ha, tak to jste se trefila - jsem HR specialista a právě proto říkám, že nezaměstnat člověka jen proto, jakou měl fotku na tablu, je fakt blbost! Co když nějaký HR specialista měl fotku ještě horší (třeba nemusel být nutně nahý, jen na ní prostě vypadal příšerně)?

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 10:55

@LorelaiH. Upřímně, já nemám pro HR specialisty mnoho hezkých myšlenek.

A toto je důvod: Tohle jsou prostě obyčejní kluci, kteří skončí v České Zbrojovce v montérkách u mašiny a bude jim šumák, jak u toho budou vypadat.

Vaše slova.

LorelaiH.
3428 příspěvků 17.5.13 10:59

@Matka Vlčice Hm, to mít nemusíte, mně je to jedno. Já nemám mnoho hezkých myšlenek o jiných profesích, takže bych byla nerada, kdyby se tato debata zvrhla tímto směrem.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 11:01
@LorelaiH. píše:
@Matka Vlčice Hm, to mít nemusíte, mně je to jedno. Já nemám mnoho hezkých myšlenek o jiných profesích, takže bych byla nerada, kdyby se tato debata zvrhla tímto směrem.

To vás ale v profesi musí trochu limitovat, ne?

LorelaiH.
3428 příspěvků 17.5.13 11:01

@Matka Vlčice Tak jinak. Tohle možná bude patřit do vlákna „Přiznání MP“: pocházím z Uherského Brodu a v ČZ pracuje několik mých známých i rodinných příslušníků (z manželovy strany). Ještě jsem však s nimi neměla možnost mluvit a zjistit, jaký rozruch toto tablo způsobilo právě tam a jak se v tom mém rodném maloměstě mluví.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek