Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (6827) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

DRW
1685 příspěvků 16.10.17 21:49

@MP blanka
mame to s manzelem stejne, ale ja jsem stara skola :D

porjk
2278 příspěvků 17.10.17 08:10

@MP blanka, @DRW To je dnes asi už přežitek, když spousta lidí považuje legíny, nebo i tepláky za oděv vhodný do práce či za kulturou. Všimla jsem si, že do školy chodí děti v teplákových soupravách běžně. Stačí, aby měla značku a je to považováno za =slušné oblečení=. Obnošená je pak vhodná na doma. Mikina je vlastně tepláková bunda, z mého dětství. Tak se to plíživě propojilo s dalšími částmi oděvu. Běžecké boty, jako prvek v módě chápu, ony je ale nosí skoro všichni ke všemu. Je to pohodlnější, nemusí se o ně moc pečovat, stejně, jako oblečení. Žádné zapínání, rovnou do gumy, lycra zjednodušila šití, tak nějak se do jedné velikosti vejdou tři čísla a žehlení je taky zbytečnost.

Iv_Sm
1473 příspěvků 1 inzerát 17.10.17 09:19

Mahulena Bočanová na vernisáž zrejme zablúdila z telocvične. Alebo z vynášania odpadkov, ťažko povedať.

Iv_Sm
1473 příspěvků 1 inzerát 17.10.17 09:20

A jej obutie nadväzuje na predchádzajúcu diskusiu…

catherinne
13281 příspěvků 17.10.17 10:22

@Iv_Sm přesně!

kalivrata
403 příspěvků 1 inzerát 17.10.17 15:21
@marikahr píše:
@barvinok aj ja som take pravidlo citala a aj som pri vybere ramu na to dbala, v optike bola pani dost nervozna, ked som 90% ramov odmietla z toho dovodu, ze mi ram uplne prekryval obocie, ona mi tvrdila, ze ram mi pristane :-(
Je to pritom optika s dobrym hodnotenim, povedala by som najlepsia v okresnom meste :-)

Mně takové brýle nutili v jedné z nejdražších brněnských optik, pořád jsem chtěla nějaké, ve kterých mi bude vidět obočí a tvar horních obloučků se s tvarem obočí nepobije, slečna mi pořád říkala, že se takové teď nenosí a že ona to tak taky nosí (měla je na sobě a bylo vidět, že bez brýlí by to byla krásná holka). Fakt jsem měla problém jí neříct, že ona dělá v optice, takže bude jako debil vypadat jen příští rok, ale já v nich budu muset vydržet ještě deset et.

marikahr
375 příspěvků 17.10.17 16:33

@porjk a najhorsie, ze na tych pricetne oblecenych sa pozera ako na tych divnych, co asi nemaju na poriadne teplaky :-D
Mne vzdy napadne Bohumil Stejskal: co ja doma nosim? teplaky!

marikahr
375 příspěvků 17.10.17 16:34

@kalivrata mňa tiež obsluhovala pani, s okuliarmi siahajúcimi cez pol čela :-D

porjk
2278 příspěvků 17.10.17 18:37

@marikahr Já si nemyslím, že chodím postrojená třicet let stejně, mám proměnlivost módy ráda, ale pokud,,posunout se dál" znamená natáhnout si kecky ke všemu, raději budu za zpátečnici. Nepotáhnu s davem za každou cenu.
V podstatě jsem se bez pořádných tepláků :) tak nějak zatím obešla. Mimo dobu cvičení.

Eyela
219 příspěvků 17.10.17 19:48
@kalivrata píše:
Mně takové brýle nutili v jedné z nejdražších brněnských optik, pořád jsem chtěla nějaké, ve kterých mi bude vidět obočí a tvar horních obloučků se s tvarem obočí nepobije, slečna mi pořád říkala, že se takové teď nenosí a že ona to tak taky nosí (měla je na sobě a bylo vidět, že bez brýlí by to byla krásná holka). Fakt jsem měla problém jí neříct, že ona dělá v optice, takže bude jako debil vypadat jen příští rok, ale já v nich budu muset vydržet ještě deset et.

To mi docela sedí na EiffelOptic :D Tam už mě nikdy nikdo nedostane.

zapbebe
303 příspěvků 17.10.17 21:40

@kalivrata holt letí (nebo spíš letěly) tlusté černé obruby… Nový trend jsou prý brýle dokulata. Vybírala jsem nové obruby loni, paní v optice byla skvělá. Rovnou jsem jí řekla, že ty tlusté nechci, vyřadila jsem vše, co mi nějak interferovalo s obočím (sama o sobě mám obočí tmavé a silné-vzhledem k tomu, že v jednom mám 4 stehy, tak jsem ho nikdy dotenka netrhala a teď jsem najednou trendy), zbyly dvoje. Ty mi dala stranou a řekla mi, že za 3 týdny jede na veletrh a že se tam koukne přímo po tom typu, který chci. Přivezla další asi patery, pak ve 3 nejlepších mě vyfotila a ukázala mi to pak vedle sebe. Velmi užitečné. Taky optika na malém městě, ale je vidět, že se paní hodně snaží.
Mě poslední dobou fascinují brýle, které nosí Ina T., sluší jí to, ale jsou obrovské a předpokládám, že musí být i docela těžké vzhledem k velikosti skel…

Josefínaa
364 příspěvků 17.10.17 21:53

@zapbebe
Tak skla mohou být odlehčená, což ty nejlevnější nejsou. Ale móda se prostě střídá. Jednou velké obroučky, pak zase úzké, zdobené, nezdobené a tak pořád dokola… :))

Josefínaa
364 příspěvků 17.10.17 22:01

@Iv_Sm
Jj, šla se smetím a zabloudila… :))

Uživatel je onlinebenyka
5312 příspěvků 17.10.17 22:18

Konečně přišly zase do módy rozumné obruby, do kterých se vejdou vícefokální skla. Naštěstí mě těch dvacet let placatek a marných pokusů vtěsnat tam, co potřebuji, odradilo natolik, že jsem se rozhodla, že se na univerzální dioptrické brýle po celoživotním nošení vykašlu. Mám jedny parádní bifokální do divadla (program/jeviště) nebo do auta (budíky na palubní desce/cedule na silnici) a jinak mám sadu brýlí za stovku ze supermarketu po půl dioptrii na čtení a různé pracovní úkony, a tam je naštěstí jedno, jak vypadají. :-)

zapbebe
303 příspěvků 17.10.17 22:47

@Josefínaa já mám skla 4× odlehčená, brýle asi poloviční a nejsou úplně lehké. Ona tam zřejmě nemá dioptrie, je to módní doplněk, ale i tak to musí něco vážit…

kalivrata
403 příspěvků 1 inzerát 18.10.17 13:10
@Eyela píše:
To mi docela sedí na EiffelOptic :D Tam už mě nikdy nikdo nedostane.

nebyla to EiffelOptic, ta je relativně levná. Tam jsem si shodou okolností vybrala současné brýle, nechala jsem se sice zblbnout trendem černých umělohmotných obrouček, které jsou na mě moc tvrdé, ale zas stály jen 1600 a stejně je nosím jen do kina a do divadla, kam se líčím. A tvar mi tam vybrali slušivý.

Pimon
43 příspěvků 18.10.17 13:23
@Josefínaa píše:
@Iv_Sm
Jj, šla se smetím a zabloudila… :))

Buranka :-)

Eyela
219 příspěvků 18.10.17 15:15
@kalivrata píše:
nebyla to EiffelOptic, ta je relativně levná. Tam jsem si shodou okolností vybrala současné brýle, nechala jsem se sice zblbnout trendem černých umělohmotných obrouček, které jsou na mě moc tvrdé, ale zas stály jen 1600 a stejně je nosím jen do kina a do divadla, kam se líčím. A tvar mi tam vybrali slušivý.

Mě tam odrbali na sklech dobře a tak neprofesionální přístup jsem teda ještě nezažila (a to mám bohaté optické zkušenosti). Ale asi to závisí od pobočky.

kalivrata
403 příspěvků 1 inzerát 18.10.17 15:23

@Eyela To nevím, já totiž u brýlí nic zvláštního nepotřebuji a dost důrazně si na tom trvám :-) Cenu brýli u mě v podstatě tvoří cena obrouček.

Jessa Madrin
85 příspěvků 19.10.17 06:46
@zapbebe píše:
@Josefínaa já mám skla 4× odlehčená, brýle asi poloviční a nejsou úplně lehké. Ona tam zřejmě nemá dioptrie, je to módní doplněk, ale i tak to musí něco vážit…

Určitě tam nemá dioptrie… když se kouknete, tak ta tvář za brýlemi není ani větší (na blízko) ani menší (na dálku). I půl dioptrie by ji „useklo“.

Gorilka
793 příspěvků 19.10.17 07:47

Mno, už vím koho/co mi to přípomíná - postavičku mouchy z kresleného seriálu „Včelka Mája“.

VadnáRyba
65 příspěvků 19.10.17 13:12

Kate Upton stále odolává jakékoliv formě.

pavka_l
472 příspěvků 19.10.17 13:32

@VadnáRyba já to asi nechápu..

VadnáRyba
65 příspěvků 20.10.17 07:42

@pavka_l No jakože i když Kate občas vidíme, jak míří do/z fitka, tělo stále odolává.

lucindaSK
930 příspěvků 20.10.17 10:46

@zapbebe :D :D :D

Stránka:  « Předchozí 1 2150 2151 2152 2153 2154 2155 2156 2157 2158 2159 2160 2162 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reebok spojuje síly s hvězdnou Victorií Beckham

Zatímco manžel David Beckham oslavil 20 let spolupráce se značkou... Celý článek

Už víte, co si koupíte? Černý pátek je tady a s ním i uragán slev!

Všechny nákupní maniačky, pozor! Největší slevová akce roku je zpět... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Instagram: Realita vs. Iluze

Autor: Kateřina Hl.

Jestli vám slova jako my story, squad nebo selfie nic neříkají, pak... Celý článek

Reklama