Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (6841) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

Uživatel je onlineJordaan
7322 příspěvků 20.10.17 11:03

@VadnáRyba

V tehle pozici by vypadala strasne i Naomi Campbell.

Eyela
219 příspěvků 21.10.17 17:18
@kalivrata píše:
@Eyela To nevím, já totiž u brýlí nic zvláštního nepotřebuji a dost důrazně si na tom trvám :-) Cenu brýli u mě v podstatě tvoří cena obrouček.

Tak to vám závidím :D u mě jsou bohužel obroučky až ta druhá věc.

pavka_l
473 příspěvků 21.10.17 17:48
@VadnáRyba píše:
@pavka_l No jakože i když Kate občas vidíme, jak míří do/z fitka, tělo stále odolává.

Mně se líbí.

Josefínaa
367 příspěvků 21.10.17 18:01

@Eyela
Mívala jsem stejný problém. Jsem po operaci očí, jsem šťastná, že si mohu vybírat obroučky podle toho, zda se mi líbí nebo sluší a ne podle toho, zda vůbec půjde vyrobit skla v té které velikosti.

MP blanka
852 příspěvků 22.10.17 15:54

Vopred upozorňujem, že si Veroniku Remišovú, slovenskú političku, pre jej názory, politické postoje a odvahu vážim. Ale sme v Módnom pekle, a osobné sympatie bokom. Rada by som vedela, či má módneho poradcu, ale tipujem, že nie, že to, ako vyzerá bude skôr jej osobný štýl. Škoda, veď posúďte sami. Na prvej, aj na všetkých ostatných fotkách je jedna a tá istá osoba. Ako sa môže taká pekná žena takto zhovadiť?

EJK
190 příspěvků 22.10.17 16:39

@MP blanka @MP blanka To máte to iste, ako ministerka školstva, u tej upravené vlasy tiež robia zázraky.

Podotýkam, že zmena, ktorú vidíme na obrázkoch, sa udiala zo dňa na deň.

Josefínaa
367 příspěvků 22.10.17 17:18

@EJK
Však účes je korunou ženy. Tady teda zcela jistě.

Iv_Sm
1473 příspěvků 1 inzerát 22.10.17 23:15

Tori se outfitem zrejme vraci do svych stastnejsich casu. Retro v jejim podani je vsak skutecne peklo.

marikahr
381 příspěvků 29.10.17 18:41

Karel Janeček a Lilia Khousnoutdinova, která se nazývá kněžkou, pořádá semináře pro ženy například o orgasmu, je také dulou či návrhářkou… OMG!
 https://revue.idnes.cz/…lidicky.aspx?…

VadnáRyba
65 příspěvků 30.10.17 10:50

@marikahr Dítě s Janečkem je jak výhra v euromilionech. I kdyby okamžik extáze (ona je totiž kněžkou nekonečné extáze) trval tři minuty, bude muset Janeček zajistit dítěti i jí stejnou životní úroveň jako sobě a zbytku rodiny. Držte si baráky. Pani Khouatd. si léčí svoje životní nezdary pózou koučky. Dvakrát rozvedenou dulu, po dvou potratech (plánovaných a medializovaných) ještě před třiatřicítkou, bych z domu hnala klackem. Teď může ezařit do konce svých dnů stejně jako Helča Houdová. Přiznávám se, mluví ze mě závist, protože na mě nikdo tak prachatý neupad.

Edit: Info k potratových zážitkům dotyčné, článek z r. 2014
 https://ona.idnes.cz/…ahy-sex.aspx?…

Přání z diskuse, aby se příště Lilie raději zviditelnila sbalením nějaké celebrity bylo plně vyslyšeno.

Příspěvek upraven 30.10.17 v 11:49

Dujour
81 příspěvků 30.10.17 11:42

Nemůžu najít pořádnou fotku (evidentně to nikoho zas tak nebere), ale myslím si, že to, co na sobě měla paní Babišová na Hradě 28. října, prostě nebylo v pořádku…

VadnáRyba
65 příspěvků 30.10.17 11:54

@Dujour Jestli ty šaty nekončily pod zadkem, tak asi je to snesitelné. Možná zbytečně odhalená ramena a poněkud přehnaný účes. Lucka Bílá ta mě taky chodí v noci strašit.

Dujour
81 příspěvků 30.10.17 12:12

Jo, to jsem si ani nevšimla… eh.

Myslím, že délka toho úboru paní Babišové mě nijak nepobouřila, jen ta míra odhalenosti - ramena a výstřih, který na té fotce dostatečně nevynikne. Na recepci v pohodě, ale při téhle příležitosti mě to dost praštilo do očí. No ale zřejmě to budou nějaké moje předsudky jako ze Saúdské Arábie, protože to patrně nikdo jiný jako nepatřičné nezaznamenal.

Mysterious
133 příspěvků 30.10.17 12:55

@VadnáRyba Já jsem si nejdřív myslela, že sem dáváte fotku Lucie Bílé z muzikálu Sestra v akci. A vida, on je to civil.

Paris1789
1319 příspěvků 30.10.17 13:05

@VadnáRyba
Vtipný koment, po dlouhé době zírání na nehybnou diskusi jsem se zasmála.
O panu Janečkovi soudím, že dělá jen to, co by dělala drtivá většina mužů, mít jeho možnosti. No a pak si taky myslím, že je to přímo jeho povinnost živit co nejvíc žen a dětí a ženy jeho velkého srdce by mu v tom neměly nijak sobecky bránit.

VadnáRyba
65 příspěvků 30.10.17 15:43

@Paris1789 To je fakt, Janeček není chleba, Janečka neubude.

VadnáRyba
65 příspěvků 30.10.17 15:48

Jestli se chcete ještě někdo pobavit a nečetl jste, tak si dovoluji vložit komentář k předávání státních vyznamenání z pera Továrny na debilno. Nechtěla jsem tapetovat, ale nejde mi vložit správně odkaz. Možná mě někdo nařkne z milovnictví pokleslého humoru, ale já jsem u toho včera doslova řvala smíchy.

V sobotu udílel prezident Miloš Zeman státní vyznamenání a jako vždy to bylo více než důstojné. Přesně ve 20:44, tedy v době, kdy Miloš Zeman třásl pravicí Zdeňku Troškovi a předával mu státní vyznamenání za zásluhy v oblasti umění, zazněl téměř celou republikou tlumený výkřik a táhlé škubnutí. To si zrovna Mirka Spáčilová, filmová kritička, ze vzteku vyrvala svá rodidla. Portál CSFD od té doby drží protestní hladovku.
Zatímco filmoví kritici i fanoušci náročných snímků ztratili důvod žít, Miloslav Rétor Rozner, stínový ministr bigbítu a předseda Evropské rady pro Argemu, uznale pokyvoval, načež vstal a pronesl: „Tohle tedy takhle nevím, já v umění dvacet let takhle jako no, nevím a proto nebudu vyjadřovat svoje tyhlety a počkám, co náš předseda, aby jako takhle tady tedy, no uvidíme. Potom si vzal svůj prášek, nasadil si kšiltovku s nápisem Alkehol a spěchal otevřít kulturák v Bystřici u Rovné, kde dav šesti milovníků umění čekal na koncert kapely Prasečí mor revival.
Vedle Zdeňka Zemlejna Trošky Miloš Zeman udělil vyznamenání i celé plejádě důležitých osobností. Medaile za zásluhy dostala I národem milovaná Helena Národnípoklad Vondráčková, která se bohužel již nestihla zúčastnit banketu po vyhlášení, neboť když si byla pro medaili, někdo ji omylem zasednul místo, takže na něho podala žalobu. Při cestě ze sálu ještě podala žalobu na šatnářku a než stihla odjet domů, kde po večerech šálí smrt, podala žalobu na dva kolemjdoucí. (poznámka pro případného pana Michala, či právníka paní Vondráčkové. Helena Vondráčková v tomto textu je pouze shoda jmen. Text je vytržen z kontextu z knížky, kde naopak paní Vondráčkovou chválíme. A ta cena taky nesouhlasí)
Celému ceremoniálu přihlížel Tomio Okamura, který kontroloval, zda se v sále nevyskytují imigranti nebo diktát EU. „Po celou dobu vyhlašování, nepostavili muslimové v sále ani jednu mešitu,“ pochvaloval si Okamura a sám se poplácal po zádech, jaký to je pašák.
Po vyhlašování probíhal tradiční banket. Jiří Ovčáček nelibě nesl přítomnost Zdeňka Trošky, který se podezřele motal kolem Miloše Zemana, takže udělal žárlivou scénu a neodpustil si nejapný vtip, že by filmových režisérů mohlo být o Trošku méně. Posléze propukl v hurónský smích a zlomil se v pase. Byl to jeho první vtip v životě. Než ho stihl napsat na twitter, byl zpacifikován zaměstnanci Hradu a od Miloše Zemana dostal zaracha, dokud se nenaučí chovat.
A to, milé děti, bylo tradiční udílení státních vyznamenání. Žijeme v době, kdy státní vyznamenání za umění dostává Troška a Vondráčková. Žijeme v době, kdy Továrna na debilno tahá za nitky a ovládá společnost. Chcete se dozvědět o továrně na debilno více? Můžete si předobjednat knížku Továrna na debilno zde www.hithit.cz/…rnanadebilno a být tak před ostatními o krok napřed.

https://www.facebook.com/…nanadebilno/?…

Uživatel je onlineBossygirl
269 příspěvků 30.10.17 19:44

@VadnáRyba A pí Babišové jako obvykle už scházela jen vzduchovka a mohla ke střelnici.

Josefínaa
367 příspěvků 30.10.17 21:35

@Bossygirl

:-D

269 příspěvků 30.10.17 21:37

@Josefínaa Hezký večer přímo z gauče!

MarryJu
277 příspěvků 30.10.17 21:44

@VadnáRyba Dekuji. Vyborne jsem se pobavila:-)

Josefínaa
367 příspěvků 30.10.17 22:07

@Bossygirl
Děkuji! Též gaučuji a i vám přeji hezký večer!

269 příspěvků 30.10.17 23:00

@Josefínaa Co nejdříve Vám a všem dalším klubovkám vyfotím gauč našeho štěněte. Zežloutnete závistí jak morová vlajka!

blacken
2404 příspěvků 31.10.17 01:11

@EJK No a ne jen u ní. U všech žen. Těch, které jsou hezké i rozcuchané s mastnými vlasy a bez makeupu bude tak půl promile populace. Bohužel si velká část myslí, že k těm výherkyním genetické loterie patří taky.

Sheba
217 příspěvků 31.10.17 23:49

Janeček se chlubí, že jeho Mariem vzala jeho novou „manželku“ Lilii i její těhotenství opravdu nádherně. Zajímalo by mě, co si pod tím pojmem-opravdu nádherně, představit. To jako že je to pro ni třeba krásný předčasný vánoční dárek? :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2151 2152 2153 2154 2155 2156 2157 2158 2159 2160 2161 2164 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Růžově květinový Jared Leto

Americký frontman hudební skupiny 30 Seconds to Mars Jared Leto na... Celý článek

Reklama

Už víte, co si koupíte? Černý pátek je tady a s ním i uragán slev!

Všechny nákupní maniačky, pozor! Největší slevová akce roku je zpět... Celý článek

Poslední článek:
Instagram: Realita vs. Iluze

Autor: Kateřina Hl.

Jestli vám slova jako my story, squad nebo selfie nic neříkají, pak... Celý článek

Reklama