Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (6741) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
vlm
4395 příspěvků 09.02.19 08:38

@holly.golightly když slyším druh a družka, což jak píšete je správně pro nesezdany pár, vybaví se mi černá kronika,, muž pobodal včera večer po návratu z restaurace svou družku, oběma naměřili 3,5 promile. Jinak mi ze všech oslovení vadí,, on,, ještě hůř,, von,, vona,,Používání příjmení když se mluví o manželovi,, Novák mě včera naštval,, vtipné ale ne zrovna lichotive,, bytná,,.

julie74
2855 příspěvků 09.02.19 11:48

@vlm ne, úplně nejhorší je „mladá“, „starej“. možná myslíte, že je to z trochu jiné doby, ale ne, na vlastní uši jsem měla tu čest. Nemohla jsem tomu uvěřit, a používají to i mladí lidé…

bao-baba
79 příspěvků 09.02.19 11:57
@julie74 Přesně! Takhle mluvil o své manželce, kterou jsem znala, jeden třicátník. Místo, aby jí nazval jménem, říkal MLADÁ. Blééé.
julie74
2855 příspěvků 09.02.19 12:03

@bao-baba používá to bratranec, já myslela že je to takový jejich partnerský vtip, ale ne… neuvěřitelné. Zajímalo by mě v kolika to překlopí na starou. V pětatřiceti ?

vlm
4395 příspěvků 09.02.19 13:18

@julie74 jé na mladou a starou jsem si nevzpoměla :-)

giuliettka
3072 příspěvků 09.02.19 13:44

Páči sa vám na tehotnej sukňa na košeli? Mne sa v tom Meghan moc nepáči.

sirena007
1096 příspěvků 09.02.19 13:49

@giuliettka Na té 1. fotce vypadá jako busta na podstavci

giuliettka
3072 příspěvků 09.02.19 13:59

@sirena007 Nejak mi to pripadá ako keby si na šaty dala fertuch, aby sa neumazala a pretože má brucho, tak je ten fertušek privysoko. :-D

ajatar
661 příspěvků 1 inzerát 09.02.19 23:10

@giuliettka Myslím, že táto kombinácia by bola hrozná aj na netehotnej, vôbec mi tá košeľa s ležérne ohrnutými rukávmi k dlhej elegantnej sukni nesedí. Vyzerá, ako keby zistila na hoteli, že sa do žiadnych šiat nevojde a tak zhrabla Harryho košeľu a spodok omotala závesom…

marikahr
814 příspěvků 09.02.19 23:34

@giuliettka zaujimave je, ze ta kosela nachalbana pod tou suknou nie je vidno.
Mne by tam pretlacal aj pasik od siloniek, neviem si predstavit co by robila taka velka kosela.
A to pridrzanie brucha, omg! Uz aby porodila ;-)

vlm
4395 příspěvků 10.02.19 08:09

@giuliettka já ji viděla v TV jen tak zběžně a naopak se mi to líbilo, takhle na fotkách když se zadivam… Je to fakt jako zástěra. Šaty mi celkem nevadí, ale jak si pořád drží břicho to je peklo.

sirena007
1096 příspěvků 10.02.19 08:30

@vlm Zase si představte to peklo, kdyby si ten láskyplný těhotenský postoj osvojili všichni pupkatí chlapi!

VeronikK
971 příspěvků 10.02.19 09:08

@giuliettka mě se to líbí, asi by to bylo hezčí bez břicha takhle vysoký pas u sukně s košile dovnitř, ten účinek to břicho trochu kazí. Ale i tak se mi to líbí…

MP blanka
1723 příspěvků 10.02.19 10:02

Na tehotnej sukňa s vysokým pásom skutočne nevyzerá najkrajšie, ale ináč - začnime sa po zime starať o svoje miery, lebo taká sukňa, keď na to má dievča pekný štíhly pas, vyzerá výborne !

giuliettka
3072 příspěvků 10.02.19 10:04

@VeronikK Mne sa to práveže páči. Obdivujem to čo navrhuje a oblieka Carolina Herrera. Až budem veľká, tak chcem tak vyzerať. :-D Je to vyložene moja šálka kávy. No a toto s tým bruchom a tým divným podkasaním rukávov ma sklamalo. Fakt to vyzerá ako keby si vyhrnula rukávy na robotu a dala si zásteru.
U tej Caroliny to vždy vyzerá pekne (alebo aspoň mne sa to páči) a tak som mudrovala či ja tiež nevyzerám v tých košeliach jak pradlena z románu Babička. :-D

porjk
2619 příspěvků 10.02.19 10:28

@MP blanka Pokolikáté už v životě lituju,že nemám a nikdy mít pas nebudu :(. Tohle je krásný styl,v tom se dá jít kamkoli a na té správné figuře to je super!. Mě příroda obdařila úzkou pánví a to co tam ušetřila,přidala v pase a to co zbylo šoupla do dekoltu. To se obléká blbě.

weruberu
1252 příspěvků 2 inzeráty 10.02.19 10:33

@MP blanka Krásné, ta poslední by se mi líbila na běžné nošení…díky za tip, co si nechat příště ušít :-)

takvselijak
282 příspěvků 10.02.19 10:53
@julie74 píše:
@bao-baba používá to bratranec, já myslela že je to takový jejich partnerský vtip, ale ne… neuvěřitelné. Zajímalo by mě v kolika to překlopí na starou. V pětatřiceti ?

Kdysi jsem v hospodě potkala nějakého kamaráda kamaráda, který zahlásil, že už musí jít domů za starou. Všechny nás to oslovení dost překvapilo, protože nám bylo tak 18-19. A vysvětlení od dotyčného: „Jsme spolu už víc jak rok, tak je stará“ :D

MP blanka
1723 příspěvků 10.02.19 12:05

@weruberu - áno, na vašej postave to bude krásne ! / my ostatné,čo takú postavu nemáme, sa pokúsime nezávidieť vám ! :-)

giuliettka
3072 příspěvků 10.02.19 14:00
@marikahr píše:
A to pridrzanie brucha, omg! Uz aby porodila ;-)

Tak mi poslala kamarátka odkaz na to, že Meghan s tým pridržaním brucha krivdíme. Že oni schválne zverejnia fotku s rukou na bruchu, aj keby to bol len mimovoľný dotyk.
 https://www.instagram.com/p/BtmS5TEFnaj/?…

JarkaJ
604 příspěvků 10.02.19 14:39

@MP blanka jste si jistá, že nikdo jiný není štíhlý, takže my ostatní závidíme? Mně se pochlebování tímto způsobem z duše protiví. Ale nic proti @weruberu , shodně s Vámi si myslím, že jí sukně bude slušet.

Porkpiehat
301 příspěvků 10.02.19 15:02

@giuliettka
A kam si má chudák tu ruku dávat, sepnuté před tělem už je mít nemůže a přece si je nebude dávat shora na břicho jako na barový pult? :-) :-D Ano, ta ruka pod břichem vypadá dost strojeně, já sama jsem nikdy při těhotenství nepotřebovala břicho podpírat, ale chápu pokud někomu břicho táhne, tak si tou rukou pomáhá ulevovat. A nebo jako v jejím případě to je často „na požádání“.
K jejímu oděvu - košile se sukní se mi takhle nelíbí, působí to divně.

Carolina Herrera je královnou bílých košilí a halenek, vypadá v nich úžasně.

MP blanka
1723 příspěvků 10.02.19 15:33

@JarkaJ - jste si jistá, že nikdo jiný není štíhlý, takže my ostatní závidíme?

ach jajaj, zase vysvetlovať, že som ten povzdych nemyslela tak úplne vážne? Ja som mala za to, že ten smajlík na konci to uvedie do správnych súvislostí.
Ale ak je treba, sypem si popol na hlavu a vyhlasujem, že by ma ani vo sne nenapadlo tvrdiť, že @weruberu je jediná štíhlá osoba na MP, a že som si istá, že jej nikto nezávidí a už vôbec nie ja.
A keď si teda aj vy shodne so mnou myslíte,že to bude weruberu slušet, - aký je medzi mojim a vašim názorom rozdiel - teraz to už nie je pochlebovanie ?
Musíte ľudia všetko brať tak doslova a vážne? V nedeľu popoludní navyše? :-)

Paris1789
3339 příspěvků 10.02.19 16:09

@JarkaJ @MP blanka mně je to podkuřování taky protivné, zase někdo to dělá rád a kdo jsem já, abych tomu bránila?
Důvod nechápu, ale zase nemusím chápat všechno, že.

giuliettka
3072 příspěvků 10.02.19 17:42
@MP blanka píše:
A keď si teda aj vy shodne so mnou myslíte,že to bude weruberu slušet, - aký je medzi mojim a vašim názorom rozdiel - teraz to už nie je pochlebovanie ?

A ja si na rozdiel od vás myslím, že to @weruberu slušet nebude. Je na rozdiel od štíhlej modelky vyziabnutá, plochá jak prkno, a ten model chce ženskú pstavu. A kecy typu my čo nie sme štíhly ma točia, pochybujem že niekto chce vyzerať jak rebro od radiátora. A pre vás tam dám aj emotikon, dobre? :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2313 2314 2315 2316 2317 2318 2319 2320 2321 2322 2323 2343 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek