Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (6774) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
3247 příspěvků 18.02.19 16:48

@Jordaan No ale za 12 a pol tisíca vás naučia merať sa správne. :-D

červená jahůdka
126 příspěvků 18.02.19 17:27

ehm…

MorusRubra
648 příspěvků 18.02.19 17:36

@xSx Ty šaty, co má Verešová, mi připomínají pár let staré šaty od Zuhaira Murada.

Ophelie
641 příspěvků 18.02.19 18:04

@giuliettka díky za (ma)tragický odkaz - jsem si početla. Varovný je už odstavec Inspirace, ve kterém je Každé Slovo Psáno Velkým Písmenem. Dostává to až filosofický ráz:o)

Paní Dejdarová je moc hezká v obličeji.Líbí se mi i šaty Verešové, jen se nepovedlo sladit líčení a barvu vlasů, na jedné fotce měla AV velmi nelichotivý výraz útočného hada. Celkem mile mě překvapilo líčení pí Trávníčkové, o 100% lepší, než to, co nosívala.

Ophelie
641 příspěvků 18.02.19 18:06

@MorusRubra takto si představuju model „šaty pro princeznu“ - krásné, bohatěji zdobené, vkusné.

MorusRubra
648 příspěvků 18.02.19 20:07

@Ophelie Já tyhle šaty miluju, narazila jsem na ně náhodou, když jsem si googlila zelené haute couture šaty. Kdybych někdy šla na červený koberec, tak v těchto.

KlaudieS
1726 příspěvků 18.02.19 20:13

Ale ti dva jsou hodně trapní. Mně se v tom ani nechce hrabat, jaké je oficiální zaměstnání té kněžky?
A je Janeček fakt tak chytrý? Nějak se mi tomu nechce věřit. S velkomozkem jsem taky chodila, ale takový idiot to teda nebyl.

Jo a ty šaty jsou fakt hrozné.

PS: jo, jsem asi zlá, ale…oni sou fakt hrozní

Porkpiehat
350 příspěvků 18.02.19 20:49
@giuliettka píše:
@Porkpiehat Vy sa tak vyznáte vo francúzkej móde. …

Já je znám všechny osobně, pane architekte. (film Světáci) :-)
Domnívám se, za označení „haute couture“ je řízeno zákonem jen ve Francii, kde platí to vámi výše uvedené (počet modelů, přehlídek, počet zaměstnanců atd.). Takže v ČR si to označení nejspíš může přivlastnit každý, který ušije něco z hedvábí a narazí si na to vysokou cenu. Zajímalo by mě, jak je to jinde ve světě.

Jen pro zasmání - v jedné francouzské soutěži pro amaterské švadlenky byl také jeden motorkář, super týpek, měl samé úžasné hlášky - třeba si stoupnul na stoličku, aby dosáhl na vršek svého modelu na krejčovské panně a říká „podívejte, dělám "haute couture“ (vysokou krejčovinu, krejčovinu ve výšce).

julie74
2920 příspěvků 18.02.19 20:54

@Porkpiehat ona Matragi firma se tak jmenovala, nebo ještě jmenuje, ne ?

giuliettka
3247 příspěvků 18.02.19 21:01
@Porkpiehat píše:
Já je znám všechny osobně, pane architekte. (film Světáci) :-)
:-D
@MorusRubra píše:
@Ophelie Já tyhle šaty miluju, narazila jsem na ně náhodou, když jsem si googlila zelené haute couture šaty. Kdybych někdy šla na červený koberec, tak v těchto.

A ja v čomkoľvek z tejto prehliadky a bolo by mi jedno, že som staromodna a nemám aktuálny model. :-D
Videla som tie šaty na dajakej celebrite a ona ich mala tak, že jej nebolo vidno bradavky, s korzetom pod tým, a bolo to aj tak krásne.
 https://www.youtube.com/watch?…

Příspěvek upraven 18.02.19 v 21:06

Gorilka
1059 příspěvků 18.02.19 21:02

@červená jahůdka Není to outfit ze seriálu?

JarkaJ
605 příspěvků 18.02.19 21:31

@Gorilka Není, poznávám šaty Marlen od Lazy Eye. Už jindy od nich něco měla, podobné červené šaty. Copak nevidí výsledek?

Jordaan
8591 příspěvků 18.02.19 21:36

@JarkaJ

Kdo to je? Ty saty by se libily, ale na jine postave.

giuliettka
3247 příspěvků 18.02.19 21:37

@Jordaan Je to Jitka Čvančarová a je to zo seriálu Černé vdovy.

Jordaan
8591 příspěvků 18.02.19 21:40

@giuliettka

Ja ji vubec nepoznala. Liceni ma skvele, ale ty saty ji fakt nepadnou. I kdyz s jejim hornim objemem je asi tezko radit.

giuliettka
3247 příspěvků 18.02.19 21:43

@Jordaan Myslím, že u nej to chce fakt výstrih.

giuliettka
3247 příspěvků 18.02.19 22:42

A čo vravíte na Kim Kardashian a šaty značky Thierry Mugler 1998 na Hollywood Beauty Awards?

http://cdn01.cdn.justjared.com/…wards-04.jpg

http://cdn01.cdn.justjared.com/…wards-04.jpg

giuliettka
3247 příspěvků 18.02.19 22:52
@lorens píše:
@giuliettka Už asi znova dozrál čas na změnu a hubeňourky se vyčerpaly. Graham, Kim K a spol. správně vytušily příležitost, která ještě před pár lety nebyla a jedou. Vždy budou trendsettři a tvůrci estetetického názoru, kterí postupně přesvědčí zbytek svého světa, že krása je jinde než jsme si dosud mysleli. :)

Pamatáte sa na našu debatu? :-D Tak Kim už jede za hubených. :-D

JarkaJ
605 příspěvků 18.02.19 22:54

Lazy Eye - najděte si Hana Noble, začínali s retro šaty, hodne se o nich psalo, kdysi i zdejší Esmee od nich mela saty. Prodejna je naproti Vinohradskému divadlu v Praze. Před pár lety jsem nadšeně vstoupila a vyzkoušela, ale cena šatů kolem 6500 byla na mě dost. A to me právě nakoplo, abych se po nějakých 12 letech pustila zas do šití. Strih na shodné šaty jako ty Marlen z roku 1938 jsem našla na modni-strihy.cz, koupila tartanovou kostku, abych si to ještě trochu ztizila :-) a pustila se do toho. Dopadly skvěle, kostka sesazená perfektně (a že ja se moc nechválím, jsem detailistka a věčně s něčím nespokojená), nosím je s mašličkou pod límcem nebo více s dámskou kravatou, kterou jsem si nechala ušít v Hedvě. Škoda, že jsem dost zhubla a uz nevypadají tak dobře. Uvažuji o jejich zúžení. Az bude čas, dam sem fotku, ale stydím se.

giuliettka
3247 příspěvků 18.02.19 22:55

A Nicole Kidman vyzerá čím ďalej hrozivejšie. :-)

MorusRubra
648 příspěvků 19.02.19 00:27

@giuliettka Co to má s tím nosem?

Ghost B.C.
3762 příspěvků 19.02.19 08:58

@KlaudieS Kněžka Lilia je nějaká velkokněžna skrzeva ženskou sexualitu a tak vůbec, myslím, jestli to dobře chápu. Teda Google pravil i něco o politoložce, ale to nechci psát s jistotou, veškeré odkazy na ni jsou víceméně jen Blesk a Super.
Na jejím místě bych se asi bála, kdy ho zase vášnivě a neodolatelně uhrane nějaká další lesní víla, kterou pojme za svou při obřadu měsíčního svitu na palouku u studánky, protože tohle ještě nikdy nezažil, a jí v bulváru na*ere na hlavu jako své předchozí velké lásce Mariem.
Jako chápu, on to hlásá kudy chodí, tudíž všechny vědí, do čeho jdou a žádná nezůstane jako nezabezpečená samoživitelka, ale fakt je musí takhle veřejně ztrapňovat?
Ale možná mluvím ze závisti, protože na mne žádný miliardář ještě neupadnul.

giuliettka
3247 příspěvků 19.02.19 09:05

@Ghost B.C. Slovami jeho exmilenky Doležalové. „Třetí manželka, čtvrté dítě, milenek nepočítaně… Za posledních šest let je to cca dva roky na jednu manželku a dítě. Kolik jich ještě bude?“ :-D

Ophelie
641 příspěvků 19.02.19 09:05

Na mě Lilia působí jako někdo, kdo se zatraceně dobře vyzná v tlačenici. Uvidíme kdo s koho:o)

Paris1789
3441 příspěvků 19.02.19 10:09
@KlaudieS píše:
A je Janeček fakt tak chytrý? Nějak se mi tomu nechce věřit. S velkomozkem jsem taky chodila, ale takový idiot to teda nebyl.

Asi je, ale jinak, než si my chytrost představujeme. Tak chytrá jako on bych chtěla být taky a ne kvůli těm penězům.
Ale asi je tam nějaká mírná PAS.

Stránka:  « Předchozí 1 2318 2319 2320 2321 2322 2323 2324 2325 2326 2327 2328 2354 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek