Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (6948) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
vlm
4592 příspěvků 16.07.19 13:28

@Yaay výraz,, mladástará,, není o věku ale vzhledu, jako mladá stará můžete vypadat i v padesáti, když se,, šikovně,, obleknete. Stačí třeba babkovske Boty. Vezměte třeba pouzdrovky a tyto krusky a výsledek se dostaví

Judy24
889 příspěvků 16.07.19 13:45

Jak se prosím stavíte ke kauze „Pink a její děti v památníku obětem holokaustu“? Upřímně mě to zajímá. Mně běhající děti přijdou přes čáru a jestli ona sama je Židovka, nebo ne, mi přijde úplně irelevantní. Ale zdá se, že jsem spíš v menšině. ( Zelené = souhlas se mnou.)

Paris1789
3848 příspěvků 16.07.19 14:20
@Yaay píše:
@Iv_Sm prave ze nie, mam skoro tolko rokov ako Kate. Ale 37,to su iba puhe 3 roky do styridsiatky a 40, to je predsa mladost oficialne tatam, nie? Kazdopadne tak naozaj mlada som si prestala pripadat ked som mala tak 35.

ale chápete, že vaše soukromé pocity pro nás ostatní jaksi nejsou relevantní? Tedy, pokud si vy sama připadáte stará, budiž, je to vaše svaté právo a asi víte, proč si tak připadáte, ale s námi ostatními, nedejbože pak s vévodkyní, to nijak nesouvisí.

Vinca_minor
798 příspěvků 16.07.19 14:49

@Judy24 Památník osobně neznám, ale cituji: „Lidé vždy na těch pilířích skákali. Opalovali se tam, obědvali a myslím, že je to v pořádku. Památník je součástí každodenního života, není to posvátné místo,“ řekl v roce 2017 pro BBC americký architekt Peter Eisenman, který památník holocaustu navrhl.
Pokud je to tak, pak by mi běhající děti nevadily.

umad
370 příspěvků 16.07.19 14:51

@Judy24 na téma tohohle památníku už to slíznul kde kdo. Osobně mi běhající děti přijdou to nejmenší. Řešilo se např. tady https://www.novinky.cz/…diskuzi.html
Vyjadřoval se k tomu i sám autor: K situaci se loni vyjádřil i samotný tvůrce berlínského památníku Peter Eisenman, který projekt Yolocaust nazval otřesným. „Lidi vždy skákali přes ty bloky, odpočívali na nich a jedli. Je to v pořádku. Je to místo setkávání, nikoli svatá půda. Mezi vyhlazovacími tábory a pomníkem v Berlíně je rozdíl, protože pod mým dílem mrtví lidé neleží. Mým cílem bylo, aby si lidé sami určili, jaký dojem v nich památník zanechává,“ tvrdí Eisenman.

umad
370 příspěvků 16.07.19 14:51

@Vinca_minor byla jste rychlejší :)

Judy24
889 příspěvků 16.07.19 15:07

Aha, ok, děkuji za doplnění informací. : ) Tak jsem jen konzervativní, no. Ale chápu, že je to můj problém, já si to nedokážu představit, že bych tam svačila, ale rozumím tomu vysvětlení pana Eisenmana.

umad
370 příspěvků 16.07.19 15:31

@Judy24 Já vám rozumím, taky jsem to naživo neviděla, tak nedokážu posoudit. Možná je diskutabilní, že památník holocaustu jsou takovéhle betonové kvádry, pak aby každej hledal ceduli, co že to tam je. Třeba takovéty „bazény“ v New Yorku místo dvojčat jsem viděla a je to tam dost pietní nějak samo o sobě.

julie74
3122 příspěvků 16.07.19 15:45

Sledovala jsem jednu diskuzi, kde se řešila nedostatečná úcta k soše. Byli tak lidé, co i k tomu jejímu podstavci vyjadřovali úctu. A jak píšete, autor by byl první, kdo něco takového nechce. Všechny ostatní chytrostí jste mi už vyfoukly.

julie74
3122 příspěvků 16.07.19 15:49

@umad je to skoro bludiště, ne samotné kvádry. Je třeba být nadšený že je tam vzala. Vyžadovat po nich úctyhodný krok a pietní obličeje je akorát přetvářka. Že běhaly se nevylučuje s tím, že to v nich možná zanechalo… něco, cokoliv.

bao-baba
303 příspěvků 16.07.19 15:55
@vlm píše:
@Yaay výraz,, mladástará,, není o věku ale vzhledu, jako mladá stará můžete vypadat i v padesáti, když se,, šikovně,, obleknete. Stačí třeba babkovske Boty. Vezměte třeba pouzdrovky a tyto krusky a výsledek se dostaví

Tento typ bot mi přišel vždycky naprosto hrozný, je totálně neslušivý. Asi nebudu nikdy dost tará, abych si něco takového obula.

giuliettka
3829 příspěvků 16.07.19 16:08

A jak sú všetci nadšení z toho, aký elegantný je Pharrell Williams na premiere Levieho Kráľa, tak mne tie kalhoty pripadajú divné.

http://www3.pictures.zimbio.com/…0H99Dz3l.jpg

Iv_Sm
1493 příspěvků 16.07.19 16:28

@Yaay To je smutne. Ja mam 36 a tymto sposobom fakt neuvazujem.

Helenuše
336 příspěvků 16.07.19 18:02

Tady mi přijde pekelný hlavně komentář. Oblečení mě nechává chladnou. Prý: „Jejímu o dost vyššímu manželovi se tak naskytl krásný výhled na její vnady.“
Nic krásného na tom nevidím.

Temperance
1605 příspěvků 16.07.19 18:07

@Helenuše Souhlas… a kromě toho, copak manžel se na ni dívá jen na veřejnosti?

vlm
4592 příspěvků 16.07.19 18:28
@giuliettka píše:… tak mne tie kalhoty pripadajú divné.

A nejen Vám

vlm
4592 příspěvků 16.07.19 18:38
@Yaay píše:
@Iv_Sm prave ze nie, mam skoro tolko rokov ako Kate. Ale 37,to su iba puhe 3 roky do styridsiatky a 40, to je predsa mladost oficialne tatam, nie? Kazdopadne tak naozaj mlada som si prestala pripadat ked som mala tak 35.

Těžko vás pocit změním, ale možná to přejde. Já měla ve třiceti nějaký zlom, měla jsem narozeniny, v práci bylo zvykem, přinést nebo na místě nachystat pohoštění, posedělo se a často se pokračovalo nekam do hospůdky, Moje tricate narozeniny, chlebíčky nějaké nehezke, moučník děsběs, nálada pod bodem mrazu, Teda moje. Prostě stará stařena - život skončil. Apreslo to, je fakt že narozeniny neslavim a jsem radši když mi je nikdo nepřipomíná, ale jinak 54 a mladá holka. Jasně že starnu, třeba si všímám že, řidičaky se rozdávají dětem, stejně jako vysokoškolské tituly :-), ale pocitově jsem mladá, a popravdě si rozumím víc s mladými,

bao-baba
303 příspěvků 16.07.19 21:43
@vlm píše:
A nejen Vám

Bílé ponožky v černých mokasínech…to jako Michael Jackson?

vlm
4592 příspěvků 16.07.19 21:46

@bao-baba spíš jako magor, ale možná tomu jen nerozumím

bao-baba
303 příspěvků 16.07.19 21:48
@vlm píše:
T… a popravdě si rozumím víc s mladými,

Vychovali mě, že mám pouštět sednout starší. Občas se mi stane, že mám nutkání někoho staršího pustit sednout a pak si uvědomím, že ten starší jsem ve skutečnosti já :-)

vlm
4592 příspěvků 16.07.19 21:51

@bao-baba přesně :-)

Oldyn
6130 příspěvků 16.07.19 22:00

@giuliettka
Pharrell je osobnost a tak nějak mi to k němu padne. Dcera ho jednu dobu dost poslouchala a z té doby má jeho voňku, která je taky dost zvláštní, ale fakt drží! Když vyndavám její trička do pračky, pořád cítím tu jeho dívku. Flakon a jeho tvůrce mluví za vše, jo a je za pár šušňů.

porjk
2742 příspěvků 17.07.19 06:50

@bao-baba :joy:

KlaudieS
1757 příspěvků 17.07.19 06:53

@giuliettka Ta fotka celá divná, to je jeho manželka?? Vypadá to jako scéna, kdy vdova vede syna první den do školy…Nelíbí se mi ani jeden, ale dohromady, to je teprv katastrofa.

Temperance
1605 příspěvků 17.07.19 07:26
@vlm píše:
A nejen Vám

A nejen kalhoty…

Stránka:  « Předchozí 1 2381 2382 2383 2384 2385 2386 2387 2388 2389 2390 2391 2405 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek