Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (6949) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Temperance
1607 příspěvků 17.07.19 07:45

@vlm @bao-baba Mě nedávno rozsekala reklama na „dovolenou pro seniory“ 55+ - takže sedm let před důchodem jsem už skoro dva roky seniorka, děkuju pěkně!!! :-P

Yaay
218 příspěvků 17.07.19 07:54

@vlm stara- mlada, obliekanie je okrem pocitu aj o veku. Taka patdesiatnicka moze mat lepsiu postavu ako hociktora sedemnastka, moze sa citit na 20, ale obliekat ako sedemnastka by sa predsa len nemala.
@Paris1789 aj ked som to vyslovene neprehlasila, moje sukromne pocity su vyhradne sukromne a nijako vam ich nevnucujem. Pokial so mnou nesuhlasite, mate na to plne pravo, a co sa tyka vojvodkyne, urcite sa tu vyjadrovat nebude, takze o jej nazoroch a pocitoch sa zrejme nikdy nedozvieme.
@Iv_Sm preco sa vam to zda smutne? Ved ja neplacem, ze mam zivot za sebou, ani ze ma nic dobreho necaka…Urcite ma aj po styridsiatke caka vela veseleho, aj po sedemdesiatke je mozne mat pred sebou uzasne casy…Proste kazde obdobie zivota sa raz skonci, kazde ma nieco do seba.

Josefka
548 příspěvků 17.07.19 08:23

@KlaudieS pbavilo, velmi výstižné.

Mně se to moc líbí! Chápejte: Vypadá přesně, jako můj milovaný 12letý syn před měsícem na svatbě. Jen měl plátěné boty (a nižší ponožky) a místo motýlku kravatu. Ehm, a nebyl až zas tolik opálený.

Ad věk: Pojem „stará mladá“, jak už tu zaznělo, nemá nic společného s věkem ale s vizáží. Teda tak do těch 60 let? ;-) Jen si musím dávat pozor, abych pak plynule nepřešla do kategorie lyceum-muzeum.

koritsi
412 příspěvků 17.07.19 19:42

Nela Slováková..Prý obleček za desetitisíce..

Dalmitka
1664 příspěvků 17.07.19 19:47
@Paris1789 píše:
ale chápete, že vaše soukromé pocity pro nás ostatní jaksi nejsou relevantní? Tedy, pokud si vy sama připadáte stará, budiž, je to vaše svaté právo a asi víte, proč si tak připadáte, ale s námi ostatními, nedejbože pak s vévodkyní, to nijak nesouvisí.

Vaša arogancia je už nie že nezaujímavá, ale únavná.

Dalmitka
1664 příspěvků 17.07.19 19:55

@vlm - /včera v 18:38/ - mám to podobné; mala som 34 a pocit, že môj život skončil. Dnes nechápem, ako som mohla byť taká hlúpa; bohužiaľ, pár rokov som len existovala a z marazmu sa vyhrabávala /dnes viem, že som sa úplne zbytočne umárala/. Potom - už dosť po 40-tke - mi život pripravil niekoľko prekvapení, ktoré mi doslova otvorili oči a zistila som, že stojí za to žiť a že si zaslúžim všetko, čo sa mi ponúka. A to si myslím doteraz :-).

Matmys
2273 příspěvků 18.07.19 09:47
@koritsi píše:

No to by mi museli zaplatit statisíce, abych si to vzala na sebe :)

Dani17
454 příspěvků 18.07.19 10:19

@Dalmitka Já mívám pocit toho, že už mě nic nečeká poslední dobou. Synové dospělí. Sice ten jeden je s námi (a asi bude ještě dlouho), ale prostě mám pocit, že se nemám už o koho starat. Jako práce mám doma dost a koníčky sem tam taky. Ale pocit toho rychlého stárnutí mám teď dost intenzivní. Zmírňuje ho jen fakt, že manžel je o 7 let starší. :-D Včera měli rodiče výročí 48 let. A to mě vždy připomene, že se mi blíží další narozeniny, které už to číslo předznamenávají. Maminka už byla kus „maminky“ :-D

koritsi
412 příspěvků 18.07.19 11:44

V Blesku objevili Faceapp..

Matmys
2273 příspěvků 18.07.19 11:57

@koritsi
hele, to je dobrý.
Nevím, kolik dámám simulovali, ale stárneme všichni, že.
Myslím, že je to divné jen s ohledem na současné účesy. Až budou dámy takto vypadat, jistě budou nosit odpovídající vlasy (a to myslím i barvu).

Lizbeth
859 příspěvků 18.07.19 12:19
@koritsi píše:
..určitě mysleli desetitisíce víček z pet lahví, z kterých je to vyrobeno.
JarkaJ
701 příspěvků 18.07.19 12:55
@vlm píše:
Já měla ve třiceti nějaký zlom, měla jsem narozeniny, v práci bylo zvykem, přinést nebo na místě nachystat pohoštění, posedělo se a často se pokračovalo nekam do hospůdky, Moje tricate narozeniny, chlebíčky nějaké nehezke, moučník děsběs, nálada pod bodem mrazu, Teda moje. Prostě stará stařena - život skončil. Apreslo to, je fakt že narozeniny neslavim a jsem radši když mi je nikdo nepřipomíná, ale jinak 54 a mladá holka.

Já jsem podobný přelom zaznamenala v mých 35, ale bylo to umocněno tím, že jsme se krátce před narozeninami vrátili z Tuniska, kde byli všichni - obyvatelé a spolucestující cizinci, když jsme jezdili 3 dny v džípech po Sahaře, takoví vysmátí, užívali si to, blbli, smáli se. Pak jsme jeli na výlet do Tunisu s českými turisty, a byl evidentní ten rozdíl! Všichni v autobuse zapšklí, nebavili se, žádná hudba a všichni s výrazem: tak to jsme tedy zvědaví, co předvedete a co bude k obědu … No a po návratu do ČR mně přišli takoví uzavření a zapšklí všichni kolem, a do toho ta 35. Prý jsem byla protivná docela dlouho a nemohla se srovnat :-) Ale v 35 jsem taky poprvé trošku změnila oblečení, resp. třeba jsem si připadala blbě v takových dívčích barevných šatečkách, co jsem si ušila. Sice jsem je ještě nějaký rok nosila, ale spíš na doma a s pocitem, že jsou jakoby dětské. Po 40 jsem opět pookřála, dcera dospělá, já se cítila mladá, zachovalá, plná energie a začala jsem třeba s lezením na stěně, seskoky padákem. Další výrazná krize související s věkem se už nedostavila, ani po padesátce. Jen jsem v posledních letech opět došla k určité změně v oblékání: ještě před pár lety jsem inklinovala k retru nebo nosila halenku s mašličkou u krku, jenže do určitého věku to může vypadat roztomile, zatímco nyní už směšně, „staropanensky“. Prostě nyní (skoro 55)už by ostatní nemuseli rozlišit, zda je to záměr nebo vypadám tak staromódně normálně :-) Takže o drobné změny stylu směrem k jednoduchosti a ležérnosti se snažím. S věkem jsem v pohodě, pouze si už říkám, že nemusím zvládnout všechno a nedělat věci a aktivity „na silu“, ale jen do hranice, pokud mi přináší radost.

Paris1789
3855 příspěvků 18.07.19 13:57

Mě teda štve akorát stav klimatu a naše politika, věk vůbec neprožívám, naopak si připadám jako vítězka s ohledem na to, kolik mých vrstevníků to už má za sebou.

Dalmitka
1664 příspěvků 18.07.19 18:50

@koritsi - Kate z toho vyšla celkom dobre na rozdiel od ostatných; vôbec nevyzerá zle, ale Meghan ojojoj; týka sa to aj ďalších postovaných herečiek - dosť hrúza. Už som videla aj takto upravené fotky slovenských politikov a nič moc teda; ale veď nikto nevie, či tak naozaj budú vyzerať; je to skôr na pobavenie.

julie74
3127 příspěvků 18.07.19 19:16

@Dalmitka no tak hlavně ten program zapomíná zohlednit gravitaci, takže až na naprosté výjimky nikdo tak vypadat nebude, protože jim dokreslují akorát jemné vrásky, ale takové to ověšování obliceje vůbec neumí.

vlm
4593 příspěvků 18.07.19 20:09

Lucinka je telátko, až dostane rozum propadne se hanbou
https://tv.blesk.cz/…mluvila.html

Jordaan
8738 příspěvků 18.07.19 20:16

@vlm

Nemam odvahu si to pustit :-). Co nam devce sdelilo?

vlm
4593 příspěvků 18.07.19 20:47

@Jordaan že je Matus nejlepší, a chce se vdávat a mít miminko a je jí jedno co lidi říkají protože ona ví jak to je. Takhle to nezní nejhůř, ale ona je taková naivka, jen se podívejte. Matuš je divnej, není normální aby dospělý chlap žil s malou holkou.

Jordaan
8738 příspěvků 18.07.19 22:04

@vlm

Chudak holka, pusobi dost tupe a jakoby mela vymyty mozek. A Matus je desny slizak, uplne jsem se otrasla. Normalni neni a ty kecy, jak Lucince nechce kazit zivot ditetem jsou desne, kdyz mu je videt na nose, ze za par let pro nej bude moc stara a jako tehotna by pro nej byla odepsana uplne, protoze by tim holt uz nebyla „devcatko“.

VeronikK
1092 příspěvků 19.07.19 07:20

@vlm @Jordaan teda ona úplně nevypadá jako děvčátko, fyzicky je to kus ženský. Duševně teda je to slabší, možná z toho trochu vyroste? Přišlo mi to nechutnější, když jsem to dřív tady četla, když jí vidím, tak ok. Když Lucinka promluví tak chápu, že jedou na dovolenou ještě s manažerkou - asi aby si mohl s někým dospělým pokecatt…

PanenkaMalenka
243 příspěvků 19.07.19 09:48
@Jordaan píše:
@vlmChudak holka, pusobi dost tupe a jakoby mela vymyty mozek. A Matus je desny slizak, uplne jsem se otrasla. Normalni neni a ty kecy, jak Lucince nechce kazit zivot ditetem jsou desne, kdyz mu je videt na nose, ze za par let pro nej bude moc stara a jako tehotna by pro nej byla odepsana uplne, protoze by tim holt uz nebyla „devcatko“.

Myslím, že Matušovi nejde primárně o vzhled děvčátka, ale o někoho, kdo k němu bude vzhlížet, přejímat jeho názory, ty své vlastní nemít / neventilovat, prostě si jí vychovávat a utvářet k obrazu svému. To se mu s dospělou / vyspělou ženou těžko podaří, leda by byla mentálně opožděná. A fakt by mě zajímali rodiče děvčete.

Ghost B.C.
3803 příspěvků 19.07.19 10:50

@PanenkaMalenka Rodiče jsou s tím prý v pohodě. Taky už byl článek. Báli se, ale nakonec to prý dobře dopadlo. Něco jako v Prostřeno: Obával jsem se toho, ale nakonec mě to příjemně překvapilo.
Je fakt, že holka už úplně (vzhledově) jako holčička nepůsobí, až zas tak strašně divně spolu nevypadají.

PanenkaMalenka
243 příspěvků 19.07.19 10:59

@Ghost B.C. Já to právě taky četla, tím víc by mi zajímalo, co jsou rodiče zač. Obávám se, že můj manžel by dceru na jejím místě zabil nebo se jí zřekl, porozumění pro tohle by určitě nenašel. Já taky ne, ale nejsem takový radikální člověk.

Josefka
548 příspěvků 19.07.19 11:34

Matuš: „Nebudu Lucince ničit život dítětem…zatím.“ ne CO ale JAK to řekl:-D Pobavilo to i mého muže.
@PanenkaMalenka Pobavilo ho to, protože má dcerky zatím ve školce a takový scénáře si vůbec nepředstavujeme.

Jo a Lady Gaga se prý stěhuje k Bradleymu - píší zahraniční bulváry. Hm, tak to jsem odhadla úplně špatně.

Adeena
1337 příspěvků 19.07.19 12:14

@PanenkaMalenka Zřekl by se dcery, protože se zamilovala? Mně to z její strany tak nepochopitelné nepřijde. Je mladá a je to pro ni „idol“, s kterým chodí. Komu se to poštěstí. U něj už je to něco jiného. Normální chlap po čtyřicítce si partnerku mezi patnáctiletými slečnami většinou nehledá.

Stránka:  « Předchozí 1 2382 2383 2384 2385 2386 2387 2388 2389 2390 2391 2392 2405 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek