Pračka - výběr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Huhahu
1 příspěvek 4.10.15 17:15
Pračka - výběr

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně výběru pračky. Mám předvypranou pračku LG F62A8ND či NDS (z důvodu prostoru potřebuji úzkou pračku), ale zjistila jsem, že neumí prát na 30C, ale pouze na 20C nebo 40C. Recenze má výborné, ale doted jsem byla zvyklá téměř všechno prádlo prát na 30C dle etikety (zejména pracovní a sportovní oblečení). Máte prosím někdo s touto pračkou zkušenosti? Vypere se prádlo při 20C kvalitně? Nezapírá se?

Reakce:
vlm
4839 příspěvků 4.10.15 17:17

@Huhahu??? A zavřete za sebou dveře až budete odcházet…

peta97878
1 příspěvek 12.8.17 16:20
@Huhahu píše:
Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně výběru pračky. Mám předvypranou pračku LG F62A8ND či NDS (z důvodu prostoru potřebuji úzkou pračku), ale zjistila jsem, že neumí prát na 30C, ale pouze na 20C nebo 40C. Recenze má výborné, ale doted jsem byla zvyklá téměř všechno prádlo prát na 30C dle etikety (zejména pracovní a sportovní oblečení). Máte prosím někdo s touto pračkou zkušenosti? Vypere se prádlo při 20C kvalitně? Nezapírá se?

Co radši AEG Lavamat 86560TL4? Úzká je a pračky AEG umí . Když nebude extra špinavé, tak i těch 20 stupňů zvládne.

MarusVal
5 příspěvků 6.10.17 11:48

S tou LG, co píšete zkušenost nemám, ale je parametrově dost podobná pračce kterou mám já (akorát je teda 2× dražší než ta moje), mám doma tuto Whirlpool a přijde mi super, myslím že by vám mohla taky vyhovovat podle vašich nároků, 60 cm šířku má také, a na 30 st. má dva nebo tři programy, jeden má 46 minut a druhý přes dvě hodiny, takže si vyberete. Doporučuju taky zvážit :)

lucindaSK
977 příspěvků 9.10.17 14:40

@Huhahu to sa kvoli tomu registrujete? Ak si ju neplánujete obliecť a odfotiť sa v nej sem, smola.

isazkycom
2 příspěvky 8.11.17 15:34
Miele

Miele by to taky měla zvládnout. Třeba model Miele WMB 120 WCS má funkci - Praní při nízkých teplotách „studená“ a "20°C viz toto

Bossygirl
619 příspěvků 8.11.17 15:45

@isazkycom A na co pračku? Já nosím všecko, dokud se to neumaže nad míru, vyhazuju a koupím nový!

isazkycom
2 příspěvky 9.11.17 10:12
@Bossygirl píše:
@isazkycom A na co pračku? Já nosím všecko, dokud se to neumaže nad míru, vyhazuju a koupím nový!

Taky řešení :-D

MarusVal
5 příspěvků 18.9.18 15:55

Nedávno jsem taky vybírala slim pračku, protože nějaký chytrák asi nepředpokládal, že dám v panelákovém bytě pračku do koupelny… Musela jsem sáhnout po slim pračkách.. Vybírala jsem to podle https://www.arecenze.cz/…slim-pracky/

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek