Přikrývka/deka - kamenný obchod

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Kamila811
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 00:10

Osobně mám přikrývku od Dormeo. O kvalitě z Jysku.. já nevím záleží jak moc je člověk náročný, někomu to bude vyhovovat, někdo si řekne, že je to šunt z akčních letáků .

VeronikK
1294 příspěvků 29.12.17 07:51

DITA - družstvo invalidů Tábor - šijí kvalitní přikrývky.

Limcova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.18 19:11

Ahoj holky, co myslíte že je lepší přikrývat dítě na peřinu dekou, nebo třeba Thermofor?

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.18 12:50

Marná sláva na Fleru seženeš cokoli
https://www.fler.cz/…isek-4784351

megusa
431 příspěvků 12.2.18 12:53

@vlm děsivé…

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.18 12:55

@megusa no to teda, netuším k čemu to je dobrý

megusa
431 příspěvků 12.2.18 12:57

@vlm já asi nemusím přijít každé záhadě na kloub.. :D

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.18 13:01

@megusa ani ja, ale prodá se jen jeden kus, to ještě jde, nechtěla bych znát člověka co si tohle koupí :-)

megusa
431 příspěvků 12.2.18 13:08

@vlm nooo jeden kus.. od téhle prodejkyně.. ale tyhle reborni se docela prodávají..
co jsem tak slyšela, tak to kupují třeba ženy 60+, které touží po vnoučeti a od vlastních dětí se ho nějak nemůžou dočkat..
noo myslím, že takové by měly spíš vyhledat pomoc jinde.. než si to kompenzovat takovou substitucí..

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.18 13:53

@megusa to jsem si zase rozšířila obzory, to je smutný až děsivý

Bossygirl
619 příspěvků 13.2.18 16:25

@megusa To je zřejmé slušivý kojenecký rubášek v bio kvalitě.

giuliettka
8370 příspěvků 13.2.18 16:34
@megusa píše:
@vlm nooo jeden kus.. od téhle prodejkyně.. ale tyhle reborni se docela prodávají..
co jsem tak slyšela, tak to kupují třeba ženy 60+, které touží po vnoučeti a od vlastních dětí se ho nějak nemůžou dočkat..
noo myslím, že takové by měly spíš vyhledat pomoc jinde.. než si to kompenzovat takovou substitucí..

Nie tieto panenky nenahradzajú vnúčatá ženám 60+, ale ženám 30+ nahádzajú deti. V dnešnej době ak ste 30+ slobodná, tak ste stará, chlapa si už nenájdete, lebo vám ušiel vlak a ak čakáte na druhú várku, tých čo sa rozvedú, tak tí už deti majú s prvou ex manželkou a po ďalších ďeťoch netúžia a tak tým dnešným starým dievkám zostáva už len ten reeborn. :-D

barvinok
655 příspěvků 13.2.18 18:07

"

Příspěvek upraven 16.10.18 v 09:37

giuliettka
8370 příspěvků 13.2.18 18:11

@barvinok A čo na to manžel? Moja kamarádka sa živí tým, že šije oblečenie pre panenky a tieto k nim patria. Ale nosia ttam ženy bez chlapa. Musím sa jej spýtať, či má aj nejakú zákazníčku s manelom. :-D
(ale živí ju Bárbie a klasické panenky pre deti)

barvinok
655 příspěvků 13.2.18 18:15

.

Příspěvek upraven 16.10.18 v 09:37

giuliettka
8370 příspěvků 13.2.18 18:35

@barvinok Priznávam, že som sa teraz nad tým zamyslela a predpokladám, že ňa by manžel vyhodil z baráku, keby som sa starala o bábiku ako o živé dieta. Alebo by ma objednal u psychiatra. Tak teraz neviem, či mám málo tolerantného chlapa, čije fakt bežné blbnut před dospelým chlapom s báikou.

Gorilka
1386 příspěvků 13.2.18 18:39

@barvinok Zkřížíš tamagoči s bábikou.

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 20.2.18 16:46

Dobrý den,

promazala jsem vlákno od několik dní staré off topic debaty o bobiškovi. Příště prosím rovnou hlašte a na příspěvky proti pravidlům nereagujte.

Děkuji všem! :kytka:

Josefina

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek