Prosím, jaký jsem typ?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kaculina1234
7 příspěvků 21.8.18 12:21
Prosím, jaký jsem typ?

Ahoj módnípelko. cz.

Rozhodla jsem se zkoncovat se svým stylem spíš nestylem oblíkání. Jak jsem se ale dozvěděla, musím nejprve znát svůj typ abych se mohla od něčeho odrazit. A tak Vás prosím, můžete mi prosím poradit? Když si to tak pročítám, nazrzlé vlasy patří do podzimního typu, ale na ten zase nemám výraznou barvu pusy. Tu mám jak čtu na letní typ… no vůbec jsem nečekala jaká to je věda a vážně nevím :). Prosím, poradíte mi? Fotky jsem pořídila za denního světla naproti oknu. Stříbrnou jsem vyřešila izotermickou fólií u které jsem si myslela, že na druhé straně bude barva zlatá… no už to tak nedělaj :-D takže jsem použila svou paletku. Snad to postačí :-).

S pozdravem a přáním krásného dne, Kateřina

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaculina1234
7 příspěvků 21.8.18 12:41

ještě přidávám s rozpuštěnými vlasy :-). Nikdy jsem se nebarvila a najdu jak špinavou blond, tak měděnou a trochu nazrzlou. Na zimu je mám víc do hněda.

macko.pu
791 příspěvků 21.8.18 12:46

@Kaculina1234 … ja by som povedal milá katka, že si sympatický typ ;-)

Kaculina1234
7 příspěvků 21.8.18 12:48

@macko.pu díky, ale já se ptám na jaký typ z pohledu typologie barev :-)

macko.pu
791 příspěvků 21.8.18 12:49

@Kaculina1234 @Kaculina1234 … ale veď ja viem, s tým bohužiaľ nepomôžem :)

misionářka
291 příspěvků 21.8.18 12:49

Jste moc krásné děvče. První dojem byl léto, ale jasně Vám svědčí zlatá, takže opravdu asi podzim. Držím palce pro další kroky!

Kaculina1234
7 příspěvků 21.8.18 12:54

@misionářka
Děkuju :-)

Sépia
427 příspěvků 21.8.18 14:55

@Kaculina1234 zlatko, to je naozaj veda a nestačí si prečítať " zevrubný" popis typov. Farby na fotkách sú skreslené. My ti tu môžeme len tak od oka odhadnúť v čom sa nám páčiš. Si napohľad svetlý typ - svetlá pleť, svetlé vlasy aj oči. Na to môžeš vziať jed ;-)
Ale svetlých typov je viac…
Vlasy na fotke idú do tepla. Jahodovú blond máva teplá jar.

Moudd
109 příspěvků 21.8.18 15:27

@Kaculina1234 S typem vám neporadím,ale máte opravdu krásné vlasy :-)

Lienka77
206 příspěvků 21.8.18 15:54

@Sépia Klidně i tlumené jaro.

Ono to chce prostě návštěvu vizážistky (záleží, odkud jste - třeba Beáta Oravcová ze Žiliny je super), fotky jsou fakt zavádějící…

Kaculina1234
7 příspěvků 21.8.18 16:57

Děkuju všem za zprávy :-). Tak vidím, že je to opravdu složitý :-/. Jsem z Chlumce u Ústí nad Labem a žádného vizážistu tu neznám. Na svatbu mě líčila vizážistka, ale ta mě z prominutím zmalovala jak kraslici, že jsem si řekla, že k ní už nikdy. Třeba ještě najdu… nevíte o někom? Byla bych moc vděčná. Chtěla jsem se už od něčeho odrazit a udělat si v šatníku jasno a jak koukam je to vážně na dlouho :-/

Hayele
69 příspěvků 23.8.18 11:47

Podzim nejste, na to jste prilis svetla a moc teplych pigmentu take nemate. Ja to vidim na jarni typ.

if5
246 příspěvků 23.8.18 13:04

Zkuste si třeba v sekáči koupit pár triček v typických jarních barvách (vzorníků je na internetech hafo) a uvidíte, jak se v nich budete cítit a sledujte reakce okolí (nejen slovní, i ty „podvědomé“).

zelwice
28 příspěvků 23.8.18 20:29

Beáta Oravcová dobře rozepisuje typy na svém blogu. Případně z Češek i Blanka Winter, dělají obě i osobní konzultace.

Jinak jste světlý a rozhodně sympatický typ, jak je napsáno výše. Osobně taky sama nevím, jaký jsem typ a nikdy mě to vlastně nezajímalo! Já prostě vidím, v čem si přijdu fajn (odstíny červené, růžové, některé u fialové, tmavě modrá, černá, zářící bílá) a co ne (nevýrazné barvy (béžová, ivory, šedá), neonky a všechny odstíny zelené a bledě modrá). Nehledám žádné palety a typologie. Kombinuju podle nejlepšího svědomí.

Jak k tomu dojít? Chce to jít do obchodů (ideálně začněte v sekáčích, tam bývávají všechny možné barvy a odstíny, stejně tak různé střihy) a zkoušet, zkoušet, zkoušet… Nebo jděte i s někým, kdo na to má oko (maminka, kamarádka, přítel…). To by vám mělo pomoct TYP-NETYP. Prostě to uvidíte v zrcadle a ucítíte stylem: „Jo, to je ono!“ Hlavně nic nezavrhujte jako: „Né, červená mi nepůjde k vlasům, né, takto jedovatý neon, fuj… Né, toto jsem nikdy nenosila!“ Zkuste, za to nic nedáte a občas je výsledek fakt překvapení!

Hodně zdaru při hledání a ať vám to sluší.

zelwice
28 příspěvků 23.8.18 20:33

Jinak co se týče líčení, je to taky věda! I to se dá zkoušet - nechte se namalovat od kamarádky, které to podle vás sluší! To je docela sranda a třeba to bude „wau, linky se musím naučit malovat! A ty jo, červená rtěnka nejde, růžová jo!“

Případně zkuste i nějaké free líčící akce, dělávají je třeba v drogérkách. Není to teda žádné terno a osobně jsem z toho nikdy nesedla na zadek (a sama se umím nalíčit líp, než profi vizážistka od Mary Kay :D ), ale bylo to vždycky něco, co prostě normálně nedělám a člověk vidí a cítí tu změnu - lepší/horší. :)

JarkaJ
970 příspěvků 24.8.18 09:58

@Kaculina1234 Píšete, že chcete změnit styl oblékání - barvy jsou sice hodně důležité, ale já bych se na začátek zaměřila spíš na to oblečení (do jakého stylu se chcete posunout - romantický, elegantní, studujete nebo podle charakteru zaměstnání, nebo se Vám jen něco líbí a neměla jste odvahu si to pořídit?) V tom bych si udělala jasno, protože to je podstatnější, a pak v tom stylu vyzkoušela v obchodech různé věci, různé barvy. Trička nebo svetříky mají v řetězcích většinou ve více barvách. Lépe jít s někým, při zkoušení udělat fotky v různých barvách oblečení a doma se nad tím zamyslet. Rozhodně pro Vás nebudou tmavé kontrastní barvy -černá, tmavě hnědá, fialová. Spíš světlé, pastelové, jemnější - ale to jen laický odhad.

VeronikK
1162 příspěvků 24.8.18 15:14

podle mě to vypadá na teplé jaro. Podívejte se na pinterstu na warm spring.

Čírina
153 příspěvků 24.8.18 15:39

Můj laický odhad je nějaké jaro. Podzim je podle mého takový zemitější.

Čírina
153 příspěvků 24.8.18 15:52

A jestli umíte anglicky, tak tady je stránka, kde vám ukážou jednu barvu, a když vám nesluší, pravděpodobně nejste ten a ten typ. a naopak.
https://www.truth-is-beauty.com/…eal-breakers

Temperance
2028 příspěvků 24.8.18 18:50

Taky hlasuju spíš pro jaro. Ta zlatá Vám sedí líp než stříbrná a jinak jste moc krásná, držte se barev, které máte od přírody. To radí i Beáta Oravcová, Michala Měřínská… nemám to ze sebe.

Sépia
427 příspěvků 25.8.18 13:16

Skúste vyskúšať farby svetlých typov - pokiaľ ste schopná ich rozlíšiť. Svetlá jar, Svetlé leto, Svetlá jeseň. Ešte možno aj Jasná jeseň (typ medzi jarou a jeseňou) alebo Teplá jar.
Aj keď nebudete vedieť presne, pomôže vám aj to že vylúčite 1.všetky zimy, 2. tmavé farby.
Veľkú pomoc poskytne link na Pinterest, čo som dala do správy.
Teda nejaká jar, ak jeseň - tak len svetlà tlmená alebo tá jasná. Ak leto, tak len svetlé. Takto laicky sa viac nedozviete. Ale niektoré z nás rady pokibicujú vaše fotečky:-)

Kaculina1234
7 příspěvků 27.8.18 12:35
Děkuju všem :-)

Jste úžasné dámy! :-) koupila jsem si meruňkový svetřík a ten mi vážně sluší. :-) normálně meruňkovou nenosim, ale už budu. Bohužel jsem se nestačila vyfotit, moje super dítě mě stačilo ušpinit. Jinak stylem bych řekla že pasuju do romantického. Jinak aby jste si mě uměly zařadit… je mi 21, jsem studentka, manželka a máma v jednom :-). Charakterizuje mě okolí jako éterickou duši, někdy až moc zakřiklou. Jinak jsem ale prej moc hodná, šikovná a někdy moc velká citlivka, kterou když to chytne, brečí i u totální blbosti :-D. Co říkáte na tohle líčení? Ano/ne? Už si hledám hnědou řasenku, s ní si slibuju, že to bude lepší. Fotku se svetříkem dodám :-) slibuji…

Hermida
14 příspěvků 27.8.18 13:17

if5: Reakce okolí určitě ne. Konvenční okolí není měřítko prakticky na nic, natož, co se týče odívání a nějakého estetického souladu.

xSx
713 příspěvků 27.8.18 13:33

@Kaculina1234 Líčení máte hodně nenápadné, to je ok, jen bych asi ubrala na tmavosti obočí. Jste moc hezká, tak to jde snadno :)

Kaculina1234
7 příspěvků 27.8.18 14:12

@xSx
Ok. :-) já ho mám přirozeně husté, ale zkusila jsem si ty světlejší místa sjednotit. Tak buď příště světlejší barvu nebo nic jen upravit bez barev. Díky za zprávu! :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek