Retrooblečení 70. let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Darkol
1 příspěvek 14.2.20 13:51
Retrooblečení 70. let

Nevíte, kde bych našel v Praze (ale klidně i v ČR) obchod, ve kterém by šlo pořídit pánské oblečení ze sedmdesátých let? Mám na mysli košile s dlouhými límci, obří šité motýlky apod.

Reakce:
vlm
5387 příspěvků 14.2.20 16:15

@Darkol doufám že nikde

Temperance
2822 příspěvků 14.2.20 16:37

Jestli Vám stačí si ho vypůjčit, zkuste tv nebo film.

benyka
8698 příspěvků 16.2.20 17:55

@vlm Já myslím, že za chvilku budou k mání v obchodech. V pátek jsem si připadala po delší době na výletě po městě jako kdybych se přenesla v čase zpátky na přelom 70. a 80. let: Midi nebo dlouhé (jak pro koho) šaty ke krku s dlouhými rukávy a drobným kytičkovaným vzorem, bleděmodré vyšisované mrkváče, přesně takové, jaké jsem po dvaceti letech skladování před dvaceti lety ponížila na zahradní oděv na nejhrubší práce, hodně rozšířené až kolové džínové sukně - přesně takovou jsem v téže době vyhodila, protože na zahradní práce se nehodila, deset cetimetrů široké pásky, a svetry s nabíranými rukávy. Ještě v tom repertoáru chybí zimní kabáty do A, pod které se to všechno vejde, ale to asi až na příští sezónu.

Uživatel je onlineMP blanka
2691 příspěvků 16.2.20 18:45

Ako inšpiráciu by som kľudne niektoré prvky z tej doby omilostila. Mne skôr nesedelo obdobie 80-tych rokov, keď bolo všetko také nadrozmerné. Ale vlastne z každého obdobia sa nájde niečo, čo sa môže páčiť znovu.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek