Šaty pro 50letou nevěstu

Vložit odpověď
renaissance

29.3.16 21:32

Sháním šaty pro teplý podzimní typ. Hledám nápad na zajímavé třeba i netradiční šaty nebo komplet nejlépe s kloboukem.

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Ještě mi není třicet, ale vždycky se mi líbily šmrncovní svatební kostýmky. (Moje matka mě chce ovšem dostat do šlehačkového dortu…) Bohužel, když to zadám do googlu, vyjedou mi samé krabice… Nejblíž k tomu, co mám na mysli bylo toto:

Ale pořád to není ono… (a ta fotka je příšerná)

Z inspirací mě zaujaly třeba tyto:

Každopádně myslím, že u svatby je hlavní, aby se nevěsta cítila dobře. Nepopsala jste tu, co za typ oblečení nosíte, v čem se cítíte, ani jakou představu byste měla (krátké, dlouhé, zdobené, jednoduché až minimalistické). Svatba je podle mě hlavně den pro Vás a Vašeho nastávajícího. Pokud nemíníte šaty vystavovat v galerii Módního pekla, vezměte, co se Vám líbí, co si vzít chcete. Každá žena unese něco jiného, když člověk nemá moc představu o nevěstě, je těžké radit..

(Pokud šaty nesháníte pro sebe, berte toto prosím jako směřované na nevěstu.)

dd2866 +660/-46

30.3.16 00:28

 

Protože jsem sama přibližně ve věku nevěsty, volila bych buď svatební kostýmek (klidně i bílý) se sukní lady délky, nebo dlouhé šaty, ale ne bílé, nějaké světlejší v odstínu, který nevěstě sluší. Líbí se mi ty první z nabídky Karin.

dagur +4357/-848

30.3.16 12:40

 

…pro případ zájmu přidávám ještě pár inspirativních fotek podle mě vhodných šatů a doplňků…

linda21 +2183/-497

31.3.16 10:19

 

Na toto téma je tu celá diskuse .
Sama jsem tam přidávala hodně obrázků, tak se podívejte sama :-)

Dadoo +128791/-24839

30.3.16 19:25

 

Jedna známá paní se vdávala také v padesáti. Viděla jsem fotky. Měla letní květované šaty, černé se žlutými květy. Manžel měl černožlutou kravatu. V ruce měla žluté gerbery. Byla to také malá svatba a vypadalo to móc hezky. Takže šaty opravdu nemusejí být jednobarevné, hlavní je aby se v nich nositelka ve svém velkém dni cítila skvěle.

arjev +528/-187

31.3.16 07:41

 

Ten smysl pro humor mě trochu děsí :-) V souvislosti se svatbou to smrdí penisovým dortem :D
Ne, určitě to bude fajn. Popis je trochu vágní, nicméně přikládám obrázky toho, co by se v tomhle věku třeba líbilo mně (a podívejte se ještě na Pinterestu, třeba older bride, mature bride, second wedding apod.) Asi bych volila delší rukáv (třeba jen lehounký, když je to v létě, ale pokud člověk nemá úplně perfektní ruce, je to lepší - ačkoliv pokud máte naopak paže hezké, neschovávejte je, působí to mladistvě), sukni ke kolenům anebo klasicky dlouhou, ale určitě ne ty šaty, jaké standardně nosí pětadvacetileté nevěsty (šlehačkový dort bez ramínek), působilo by to křečovitě.
Pozor na prvky, které opticky zkracují postavu.
Jestli znáte svůj barvový typ, asi víte, že byste se měla vyhnout bílé, naopak vám nejspíš bude slušet oblíbená champagne, ale raději zkoušejte. Nevím, jaký jste typ (celkově), tak přikládám, co se líbí mně… Líbí se mi šaty s delšími rukávy, stojáček, výrazný pas, elegantní silueta, závojíček přes obličej (birdcage). A asi bych se nedržela světlých barev, klidně bych zkusila vínově červenou, noční modrou nebo tmavě zelenou - v tónech, které k vám budou ladit.

Karin +43234/-7501

30.3.16 08:41

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek