Adventní koncert - co na sebe?

Vložit odpověď
pavoto

7.12.12 14:41

Dobrý den všem!
Jsem pozvána na adventní koncert pořádaný v budově jedné menší cirkve a přemýšlím, co na sebe. Samozřejmě mě napadly malé černé, ale tuším, jak asi budou oblečení ostatní (nechci nikomu křivdit, ale džíňáci také budou) a já nechci moc vyčnívat. Bude dostatečně vhodná hnědá pouzdrová sukně + halenka/svetřík + kabát + hnědé kozačky (lodičky nechci, není tam šatna). Děkuji za názory.

Najdete v encyklopedii: Hnědá barva

 

Především bych si zjistila v jakých prostorách se bude adventní koncert konat. Mají udeřit mrazy, tak abyste bez drkotání zubů vydržela až do konce. Pokud bude probíhat v kostele, pak možná ani nesundáte kabát :) Každopádně doporučuji dvoje punčocháře na sebe - ty zahřejí nejlépe. Také záleží na formálnosti příležitosti. Jsou adventní koncerny pořádené velkou filharmonií - tam určitě oblečte malé černé a na ostatní nehleďte. Pokud jde o neformální koncert menšího hudebního uskupení v přátelském duchu, tak je sukně a halenka zcela adekvátní. Hlavně si koncert moc užijte!

irene_adler +621/-151

7.12.12 15:33

 

To, že sa niekto nevie obliecť správne na danú príležitosť nie je Váš problém. Neviem prečo sa bojíte, že budete vyčnievať v malých čiernych, skôr by sa oni mali cítiť trápne, keď na takú príležitosť prídu v rifliach.

Acrobaleno +12255/-2361

7.12.12 14:51

 

Já se chystám v pondělí na koncert gregoriánských chorálů do děkanského kostela. Půjdu rovnou z práce, budu mít sukni, kozačky, kabát - předpokládám, že ho ani nesundám, ale pokud ano, budu mít svetr a kolem krku si určitě nechám šálu. Shodou okolností vše v hnědých odstínech, stejně jako vy :) Podle zkušeností z našeho města je mi jasné, že 3/4 lidí přijde ve sportovních bundách a riflích, ale to je jejich rozhodnutí. Ta zbývající čtvrtina jsou důchodkyně, které bývají velmi pěkně oblečeny. Nebojím se tedy, že bych nějak extra vyčnívala, vy se taky nebojte!

Dáma_s_hranostajem +1499/-142

8.12.12 10:25

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek