Jaké doplňky k červeným šatům?

Vložit odpověď
Fiorre

17.9.13 12:06

Dobrý deň,

kúpila som si podobné malinovočervené šaty na svadbu (kratší rukáv, okrúhly výstrih), dĺžka nad kolená a nejako si neviem poradiť s farbou doplnkov (topánky, kabelka, bižutéria).
Páčili by sa mi náušnice a náramok smaragdovej farby, ale potom neviem aké topánky alebo nude lodičky a kabelka, aké doplnky? Vážne tápem :)

Budem rada za vaše rady a nápady, ďakujem!

Najdete v encyklopedii: Červená barva

 

Tak pokud s nude botkama tak něják takto http://www.polyvore.com/…AEc2l6ZQ.jpg .. je to taková už skoro klasika

Víc by se mi asi líbila varianta se smaragdovýma doplňkama… to bych viděla pak doplnit boty a kabelku dle barvy kovu na špercích… toto je vzdáleně to o čem mluvím http://foodfashionandfun.com/…1/Oscar1.jpg - červené šaty, smaragdové šperky se zlatým kovem a k tomu zlaté boty a kabelku (ta by možná i mohla být zlato smaragdově zelená - jen nevím jestli vůbec se dá něco takového sehnat)

přidávám i další inspiraci - ono vymyslet to není až tak těžké, ale sehnat vše podle představy bývá někdy nadlidský úkol…

http://www.stellabfashion.com/…ed-dress.jpg

a

http://images-ff.asos-media.com/…808d921d.jpg

ajuna +1896/-266

17.9.13 13:45

 

Já jsem si koupila podobné šaty a s úspěchem doma objevila šedivé lodičky i kabelku, tak bych nad tím, kdybych byla na vašem místě, zkusila taky zauvažovat. Je to neutrální barva, když seženete i svetřík nebo sako, tak to ty šaty hezky utlumí a přitom se to nebude tak tvrdě bít, jako červená s černou.

Judy24 +23018/-1952

17.9.13 18:29

 

Já bych rámcově souhlasila s ostatními rádkyněmi, ale dala bych si být Vámi pozor ještě na jednu věc. Píšete, že šaty jsou malinové, to je barva trochu studenější než na obrázcích výše, ve výsledku to může působit zcela jinak. Také bych s takto výraznou barvou šatů na svatbu byla opatrná a popřemýšlela o nějaké lepší variantě.

Cimrwoman +265/-34

19.9.13 18:06

 

Chce to trošku utlumit tu zářivost červené barvy, představte si, že jste na jedné fotce s nevěstou a všichni místo nevěsty stáčejí oči na červené šaty. To by se prostě na svatbě nemělo stát. Rozhodně vynechte bižuterii, vezměte si jemné zlaté šperky, s jakoukoliv bižu, i kdyby to byly jen červené pecičky v uších to nebude slavnostní ale večírkové.
Boty rozhodně nude, nebo jiné smetanové a zlatavé odstíny (černá je velmi hrubá, to snad jedině kdyby jste přes ně měla černé sako nebo pashminu).
Souhlasím s Ajunou - doplňky jemně zlatavé, čím větší předmět tím méně zářivý by měl být.
Ale uvažte samotnou vhodnost výrazných červených šatů ke svatbě, pokud bude nevěsta v bílé šlehačce se závojem, nebude to vypadat dobře.

solei +592/-550

17.9.13 14:33

 

Je pravda, že červená je jedna z troch farieb, ktorej by sa hosť pozvaný na svadbu mal vyhnúť (červená, biela a čierna). Pokiaľ chcete dodržať toto pravidlo, zvoľte iné šaty. Inak súhlasím s názorom, podľa ktorého je lepšie šaty doplniť nude topánkami/ kabelkou a zlatými či smaragdovými doplnkami. Ale rátajte s tým, že červená bude vždy výrazná, nude či zlaté doplnky ju nestlmia natoľko, aby ste zapadli v dave ostatných hostí.

Vintage holka +1022/-124

17.9.13 17:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek