Jaké šperky k těmto společenským šatům?

Vložit odpověď
paploska

14.10.14 19:00

Prosím poraďte, som letný studený typ a pre tohoročný ples (pracovný) som si vybrala klasické čierne šaty. Vrchný diel má jemné drobné perličky a rukávy a zadná časť je z čierneho priesvitného šifónu. Na krk už nemôže ísť nič iné, ale rada by som ich doplnila zaujímavými náušnicami, ktoré by ma trochu rozžiarili. Prípadne privítam nápady, ako ich rozžiariť. Vopred ďakujem.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Jste studený typ, takže z kovů stříbro. Případnou barvu kamenů bych sladila buď s barvou bot, psaníčka - pokud to nemáte v klasické černé. Nebo můžete ladit i s barvou očí, pokud máte modré či zelené. Ale samozřejmě můžete vzít jakoukoliv barvu, kterou máte ráda a „neladit ji“, nechat to coby jediný takhle barevný prvek v černém zbytku. Jinak můžou být i perly. Nějaké větší, nápadnější náušnice by byly ideální. S náramkem si nejsem úplně jistá. Pokud ho chcete, volila byh už nenápadnější, spíš tenčí.

A vlasy vyčesat, nebo alespoň stáhnout dozadu, jak to má na fotce Angelina. :)

paploska: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

14.10.14 20:11

 

Souhlasím s „andiedvorakova“, ale přimlouvala bych se za ty perličky. Já jsem je zkusila teprve nedávno (ne pravé, ale bižuterii) a i když se to může jevit jako nudná klasika -černé šaty a perly- je to opravdu vysoce elegantní kombinace a já sama se v perlách cítím skvěle. Volila bych tedy buď klasické pecky nebo perlové závěsné náušnice. Na krk určitě nic a spíš než náramek bych doporučila výrazný prsten.

+/-

14.10.14 22:12

 

Pokud jste tmavy a vyrazny typ (jako treba rekyne, italka, spanelka), tak si muzete dovolit i velmi vyrazne, visaci nausnice, nebala bych se ani treba tohoto :http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?…

Pro jemnejsi typy budou idealni perly, kaminky (prave i falesne), jak uz tady bylo dporuceno..

+/-

15.10.14 00:13

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek