Jaké boty a doplňky k fialovým šatům

savana777

24.08.14 12:53

Dobry den, prosim vas vedeli by ste mi poradit akej farby topanky, kabelku a doplnky zladit k tymto satam? Dakujem za kazdu odpoved


Reklama

 

Já bych je sladila s vnitřkem popelnice, ale to asi nechcete slyšet…

Mirt +7625/-541

24.08.14 16:24

 

Nebudeme si tu nalhávat, že se jedná o společenské šaty, takže ladění doplňků do společnosti nemá cenu řešit. Pokud z nich ale odpářete to průhledné cosi kolem boků, dalo by se o nich uvažovat jako o oblečení na diskotéku či k posezení na barové stoličce. V tom případě by se jako další pomocníci ke svádění nezadaných mladíků mohly hodit páskové sandálky na hodně vysokém jehlovém podpatku a malé psaníčko. Oboje buď ve stříbrné, šedé nebo i černé barvě.

Jirkátor +16200/-4113

24.08.14 17:07

 

Pokud je míníte jako společenské, nechte si k nim přišít nějakou dlouhou sukni (nebo širokou po kolena) ve stejné barvě (ta světlejší fialová - moc hezká, mimochodem), jinak souhlasím s tím, co píše Jirkátor. (Jen černou bych nedávala, spíš tu stříbrnou nebo šedou, společenská verze i se štrasem.)

savana777: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vias +7295/-2148

24.08.14 19:22

 

Vkusné šaty to nejsou, ale vy jste si je nejspíš koupila na party, ne na firemní večeře, že? Uvedla jste „léto“, tudíž asi letní party? Pokud v tom plánujete jen tak chodit po městě, bude to kvůli tomu průhlednému ocasu vypadat mimo a možná i lehce směšně. Ale na party… No nakonec, proč ne? Jestli na to máte postavu, pánské osazenstvo to jistě ocení.

Můžete zkusit stříbrné či zlaté páskovky (to podle toho, která z těch barev vám víc sluší - je fuk, že to nebude úplně vkusné, v tomhle směru ty šaty už bohužel stejně nic nezachrání - a hádám, že párat se vám z nich nic nechce), pokud černé, tak potom taky páskovky, nude si umím představit i jako zavřené boty, to samé s šedou. Raději ale sáhněte po botách bez zabijácké platformy. Vím, že celebrity to k takových šatům zpravidla nosí, ale u celebrit se to vždy tak nějak vnímá jako napůl kostým. Zkuste ty šaty doplnit tak, aby byly ve výsledku trochu uzemněné, ale zároveň nevypadaly, že se snažíte předstírat, že jsou společenské a „ne-sexí“. Pro jistotu bych vzala psaníčko ve stejné barvě jako ty boty. A hlavně nikdy žádné vzorované punčochy a zvířecí vzory (na botách či kabelce)…

andiedvorakova +8736/-1219

24.08.14 20:05

 

To neeee! Proč?! Navíc ty nohy, z nichž každá patří nejspíš někomu jinému..

Kaorlik +112/-40

09.09.14 02:02

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama