Jak se obléct stylově a nezmrznout?

Vložit odpověď
mika251

27.11.14 13:28

Zdravím opäť.

Ďakujem preveľmi za všetky dobré rady a odpovede, ktorých som sa na tomto fóre dočkala, keď som prosila o vylepšenie svojho svadobného outfitu. Veľmi mi to pomohlo!
V priebehu plánovania som si uvedomila, že som zabudla na jednu doležitú vec a preto sa na Vás s doverou obraciam znovu, dúfam, že to nie je proti pravidlám - potrebovala by som poradiť, aký teplejší vršok by sa hodil k mojim šatám? Svadba bude 25.apríla pod Tatrami, čo znamená, že može byť 20 stupňov, ale tiež 5 stupňov. Som rozhodnutá vydržať, čo to pojde, ale obrad bude vo veľkom kamennom studenom kostole a modré pery na svadobných fotkách nebudú vyzerať nič moc, preto potrebujem nejakú zálohu, keby bola fakt kosa :)
Poradili by ste mi, čo si obliecť? Bolerko odmietam, aj keby zo mňa mal byť kus ľadu, kožúšok cez ramená, neviem… Alebo nejaký jednoduchý svetrík? Hneď ako to pojde, tak to dám dolu, nezakryjem tie nádherné šaty len preto, že mi je trošku zima :))
Pridávam fotku šiat. Ďakujem ďakujem za čas a ochotu poradiť.

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Já bych to řešila kápí/pelerínou. Délka je na vás. Může být jen po zadek, anebo klidně skoro až na zem. S kožíškovým lemováním nebo bez, s kapucí nebo bez… Člověku v tom sice nevynikne štíhlý pas, ale osobně mi připadá, že to vypadá mnohem lépe, než bolerkové kožíšky nebo propínací svetříky. Navíc to stejně potom sundáte. Ale chce to samozřejmě kvalitní látku i zpracování.

Ovšem myslím, že pokud jste se rozhodla pro závoj, asi to nebude vypadat přes tu kápi moc dobře. Ale možná mi to tak připadá, protože k „zimním“ variantám svatebního ustrojení mi spíš sedí krátké závojíčky, než ty dlouhé. Konkrétně to myslím takhle:

mika251: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

27.11.14 18:23

 

Já se vdávala teď a tento problém jsem řešila kašmírovou šálou přes ramena. Měla jsem také šaty s rukávy jako vy a musím říct, že mi zima vůbec nebyla.

mika251: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Kewina +31/-42

27.11.14 19:44

 

Přidám k dobru vlastní zkušenost. Já se vdávala 6. dubna (taky ve studeném nevytápěném kostele). Těšil jsme se na hezké a jarní počasí, ale nakonec jsme měli 3°C :) . Takže děláte dobře, že se připravujete i na „zimní“ variantu. Já jsem v kostele a při postávání venku měla takový krátký bílý huňatý kabátek s dlouhými rukávy, který mi půjčili ve svatebním salonu. Přibližně něco jako toto . Šaty jsem měla krajkové trochu ve vašem stylu, a podle mě to k nim vypadalo dobře. Samozřejmě kabátek skryl část krásných šatů, ale nedovedu si představit, jak bych to bez něj tu hodinu v kostele vydržela a byla jsem ráda, že jsem nezvolila jen kožešinku kolem ramen. Pak na hostinu (a na část focení) jsem si ho pochopitelně sundala, takže pocelý zbytek dne byly moje šaty vidět celé.

Kašmírovou šálu, kterou navrhovala Kewina, si upřímně k takovémuto typu šatů nedokážu představit. Naopak se mi líbí návrhy od andiedvorakova.

Každopádně vám přeji, ať vám počasí vyjde a máte spíš těch 20°!

kapka_v_moři +585/-126

1.12.14 16:00

 

Ahoj Miko!-) Předně gratuluji k zasnoubení. Šaty jsou moc hezké a budeš v nich zaručeně krásná nevěsta. Myslím, že široký hřejivý šál bude asi opravdu nejjednodušším řešením, navíc je velmi variabilní. Jinak by se mi taky líbila dlouhá peperína, třeba jako na obrázku. Jary http://www.bigadventureweddings.com/wp-content/uploads/2013/06/my-wedding-cloak1.jpg

mika251: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Adellain +718/-247

28.11.14 22:29

 

Pokud si půjčujete svatební šaty, mohli by Vám poradit i se svatebním kožíškem. A pokud mají tak pěkné šaty, mohli by mít výběr i v teplejších variantách svatebního oblečení. Na internetu je toho spousta, většina jsou kožešinová bolerka:

https://www.google.cz/search?…

https://www.google.cz/search?…

+/-

27.11.14 18:29

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek