Akú farbu topánok a doplnkov

Vložit odpověď
katka9

8.10.12 18:20

Ahojte :)
onedlho budem mať stužkovú (v Česku je to niečo ako maturitný ples) našťastie šaty už mám ale neviem akú farbu topánok a doplnkov k nim zvoliť. Či topánky s otvorenou špičkou alebo lodičky, matné alebo lesklé… Hore v oblasti dekoltu sú kamienky a v strede je brošňa (sú jemne fialové).
Tá farba je len o trošičku svetlejšia (nanešťastie som to fotila v kabínke :/). Ďakujem za všetky rady! :)
P.S.: tie šaty budú máť dorobené ešte ramienka, cca hrúbka ramienok podprsenky, aby mi nepadali tak ako na fotke ;)

Najdete v encyklopedii: Fialová barva

 

Já bych šla do stejné barvy šatů nebo do barvy těch ( stříbřitých ?) kamínků.Šaty jsou hodně dlouhé, takže pokud nepočítáš se zkrácením, pomalu pod nimi boty vidět nebudou. Každopádně bych šla jen do drobných stříbřitých doplňků - a spíš náušnic či ozdoby vlasů, možná náramku, aby se to s kamínkovou aplikací netlouklo. Myslím, že se k těmto šatům hodí jak plná špička, tak botky bez špičky. ;)

Chany +14972/-1560

8.10.12 18:39

 

Určitě stříbrné boty a psaníčko, a naušnice bych zvolila podle účesu, když budete mít vlasy na ramena, tak bych zvolila jen nějaké pecky, bílé kamínky třeba. Pokud budete mít vlasy vyčesané nahoru, zvolila bych nějaké jemné štrasové. Řetízek bych vynechala, ikdyž nemuselo by to vypadat zle a nějaký stříbrný náramek, klidně výraznější. Jinak vím, jak je těžké sehnat stříbrné plesové boty, proto , jestli jsou šaty až na zem, tak bych vzala nějaké pohodlné, klidně černé, jaké máš doma :) A psaníčko se stříbrné dá sehnat, i docela levně, jen to chce toho hodně projít. :)

Kaackac +105/-13

8.10.12 21:05

 

Sehnat boty v barvě šatů nebude lehký úkol.. V létě jsem sháněla švestkové a nakonec to vyřešily boty stříbrné.. Určitě by se hodily i k těm tvým.. Šperky - náramek a náušnice (řetízek bych vynechala) bych volila též ve stříbrné..

megusa +4487/-328

8.10.12 19:03

 

Jo, stříbrné boty (nebo v barvě těch aplikací) by se mi líbily. Na krk bych si nebrala nic, pecičky do uší a náramek v barvě šatů.

llolla +20398/-3435

8.10.12 19:29

 

Já bych byla rozhodně pro boty stříbrné bez špičky, Doplňky jemné a též stříbrné, jen já bych si ten řetízek vzala. Kabelku bych si vzala taky stříbrnou, což mi připomnělo tu mají maturákouvou (látkou s ručním stříbrným vyšíváním :-)), kde jsou ty časy :-D

celebrian +4362/-1161

8.10.12 19:55

 

Barevných rad je hodně, tak k botám - na klasický tanec je nejlepší plná špička, plná pata a řemínek okolo kotníku. Budou vám dobře držet na noze. A plnou špičku oceníte, až vám cizí jehlový podpatek přistane na palci:o) Ideální boty jsou kožené a prošlápnuté. A dejte si pozor na dobře vyvážený podpatek, ať v nich máte potřebnou stabilitu.

+/-

9.10.12 07:28

 

Mě by se líbily stříbrné boty, na krk nic a náušnice ladící k aplikaci - a pak je na tobě, zda najdeš jen pecičky, nebo budeš mít štěstí a najdeš i větší ladící. psaníčko bych taky viděla stříbrné.

firefly +5490/-789

9.10.12 01:58

 

Bižuterii i boty ve stříbrné barvě - ve stejné barvě jako šaty se to bude blbě shánět. A pokud to, co nahoře kouká z šatů (na fotce to není dobře vidět), jsou ramínka podprsenky, pak probůh (!!!!) podprsenku bez ramínek.

atrix +2994/-590

11.10.12 07:24

 

Mně by se k nim líbily zlaté páskové boty a malé světle zlaté psaníčko do ruky. A malinké kamínkové pecky do uší. Myslím, že zlatá to malinko zjemní, stříbrná naopak trochu zostří.

Lina-jiná +2993/-817

8.10.12 21:00

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek