Avon šaty

Vložit odpověď
Pilkajda

20.5.15 20:05

Ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti s šaty od Avonu. Zalíbily se mi tyto růžové tvarující šaty, ale vzhledem k jejich ceně a špatným recenzím na jejich šaty 16v1 váhám. Pokud byste někdo mohl sdílet své zkušenosti s Avon šaty, byla bych ráda.

Najdete v encyklopedii: Růžová barva

 

Osobní zkušenost nemám, ale nešla bych do toho ani náhodou. Vyhozené peníze. Pochybuji, že by se kvalita výrazně zlepšila oproti šatům 16v1. Za sebe radím NE.

Clementin +252/-106

20.5.15 21:18

 

Mám zkušenost jenom s šaty 16v1. A zkušenost je to špatná. Navíc jsem si jednou v Avonu neprozřetelně objednala i balerínky - zpracováním stejně špatné jako šaty… A to už jsou dvě špatné zkušenost. Já bych do toho nešla.

komisa +47/-17

20.5.15 23:31

 

Obecně bych řekla, že z Avon, Oriflame atd. vypadají všechny oděvy, boty a kabelky hrozně. Nebo minimálně 90 % ano. Viděla jsem několik kabelek a nikdo by mě nedonutil si nějakou z nich koupit - obzvlášť ne za tu cenu. Občas by se prostě kosmetické společnosti měly soustředit na kosmetiku a módu přenechat někomu jinému.

Máte-li na mysli tyto šaty https://www.avon.cz/…rujici-saty/ , nešla bych do nich. Odhaduji kvalitu tak na úrovni bonprix. Pokud to není jen světlem, přijde mi, že jsou snad i průhledné. Takhle tenká látka nikdy nebude tvarovat nebo stahovat postavu. Navíc moc nechápu řasení v oblasti boku, tohle musí každé bříško zvýraznit a z nositelky udělat těhotnou.

Za tu cenu nestojí. Na 95 % to bude hadr. Pokud sedne a bude ucházející, po jednom či několika málo vyprání už nositelný nebude. Navíc když si vezmete, že oblečení vypadá na fotkách obvykle podstatně lépe než ve skutečnosti… A ony už nevypadají úplně košér na fotce…

andiedvorakova +8745/-1219

21.5.15 17:22

 

Vadí mi, že všechno oblečení z Avonu je z polyesteru. A cena je šíleně vysoká. Mám doma nějaké jejich šály, materiál je prostě hnusný. Takže za mě taky ne.

Vesnickazena +89/-31

21.5.15 12:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek