Barevné boty do opery? A pak už jen černá?

Vložit odpověď
papapipi

14.2.15 14:49

Děvčata, za měsíc jdu na operu a řeším, co na sebe. Momentálně si nemohu dovolit investovat do nové výbavičky nebo jen velmi mírně, tak přemýšlím, jak s tím naložit.

Jediné slušné boty mám Gaborky, jsou podobné těmto http://www.obozzlin.cz/…-obuv/gabor/

moje jsou ovšem hladké, bez prošívání a ozdob, jen ten tvar je stejný…ovšem barva lososová…nevím, zda je to do opery vhodné nebo musím přece jen shánět nějaké černé (což bych nerada, škudlím na nový pracovní projekt).

Toužím sice po malých černých, ale ty bohužel nevlastním a mojí postavě typu jablko stejně šaty nesluší. Takže zvažuju černou sukni po kolena. Na té snad nic špatného není, ne?

A teď co teda k tomu? Halenku už jedině černou nebo se k černé sukni a lososovým botám dá vzít i něco jiného (třeba zase ta lososová? nebo nějaký vymytější odstín téže barvy?)

A psaníčko pak už asi jedině černé, že?

Obecně se v černém necítím moc dobře, sice ubírá kila, ale přijde mi prostě smutná. V běžném životě jsem spíš na papouška, ale v mém životním stylu to není na závadu.

Do společnosti chci ale za slušňáka :-).

Jo a mám docela nápadné červené vlasy. Ale zvažuji o zjemnění na světle hnědou, to bych pro operu klidně udělala (a nejen pro ni, červená už mě nebaví, byla mi vybrána a spáchána na jednom bláznivém dámském potlachu, od té doby ji nosím jen proto, že mi ji chválí dokonce i lidé, které považuji za vkusné).

Nějaké tipy?

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Dobrý den,
co takhle sem místo toho slohu dát raději reálnou fotku Vás v těch botech a sukni? Vezměte si na sebe co máte a nafoťte se nám v tom. Třeba Vám pomůžeme vybrat co se k sobě hodí a co ne. Těžko se radí bez znalosti toho, jak konkrétně ty věci vypadají. Pokud nevíte jaký vršek k sukni vezměte si na ilustrační fotku jen obyč. bílé tílko a s fotkou tady už určitě někdo něco poradí. ;)

Monys01 +3745/-1096

14.2.15 16:02

 

Opera není návštěva prezidenta, ani pohřeb. Není to smrtelně vážná činnost. Já do divadla -na operu i balet- chodím velmi často a můžu Vám říct toto: pokud se obléknete vhodně (tzn. vynecháte džíny, svetry, kecky a sportovní hadry) nemůžete nikoho pohoršit. Pokud nejdete na slavnostní premiéru, rozhodně nejsou nutné dlouhé šaty, ani šaty. Jděte oblečená tak, abyste se cítila dobře. Celočerný outfit a k tomu barevné boty budou divné. I top urputně laděný k botám bude divný. Pokud nejsou ty boty křiklavě lososové, můžete si klidně dovolit další barevný výkřik. Oživila bych to barevným psaníčkem a vlasy bych nechala červené (ale hezky si je učešte!).

papapipi: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

14.2.15 19:52

 

Myslím, že to berete příliš vážně ;-) Vlasy si kvůli opeře opravdu barvit nemusíte a lososové boty se určitě snesou. A jinak prostě - slušné oblečení do společnosti. A ať je vám v tom dobře. A až tam přijdete, tak si podle mě určitě řeknete, že jste plašila zbytečně ;-)

papapipi: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Karin +43234/-7501

16.2.15 08:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek