Barva spodničky

Vložit odpověď
Bethy

7.6.16 09:49

Ahoj, prosím o radu. Mám tmavě modrou sukni typu 50. léta a chci si pod ni koupit tylovou spodničku. Jaká barva se hodí stylově nejlépe? Také tmavě modrá nebo raději bílá či úplně jiná? Díky.

Najdete v encyklopedii: V čem na párty a věčírek

 

Pokud vím, tak v těch 50. letech se nosily prostě bílé/krémové, ale nikdy nebyly vidět - bylo to zkrátka prádlo. Dneska je vykukovat vídám často a líbí se mi to, ale barvu bych vybírala spíš podle toho, jak chcete vyladit zbytek oděvu, co budete mít za vršek, boty a doplňky. Jestli zamýšlíte rockabilly divočinu, klidně může být červená nebo žlutá, aby tam byl výrazný kontrast, jestli něco jemnějšího, tak si dovedu představit i světle růžovou, se spodničkou stejného tmavomodrého odstínu to může být elegantní…

Hatta +2582/-471

7.6.16 12:41

 

Ještě bych doporučovala zamyslet se nad tím, zda budete spodničku nosit jen pod tuto sukni nebo máte v plánu koupit si další šaty/sukně, pod které by se také hodila. A bílá mi přijde jako klasika, která bude vypadat dobře se vším. (Pokud tedy máte v plánu nechat ji vykukovat, jinak je to vcelku jedno.)

Eitak +698/-207

9.6.16 21:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek