Berle a ortéza na svatbě

Vložit odpověď
Ameline

19.10.17 22:50

O víkendu jdu na svatbu kamarádky. Měla jsem připravenou hezkou slavnostní kolovou sukni po kolena a halenku. No a předevčírem jsem si zvrtla koleno, mám ortézu a berle, o kterých vůbec neumím, takže se tak hezky neelegantně pachtím, zavazím, a v MHD div že nepodrážím lidi. Perfektní nástroj pro tak gramlavé lidi, jako jsem já.

Nevlastním společenské kalhoty. Slušné dlouhé šaty mám jen černé plesové a asi bych se v nich stejně zabila. A nakupovat už nejdu. Vůbec bych prý měla být v posteli, ale opravdu bych tam byla ráda, ženich i nevěsta jsou velmi blízcí přátelé.

Napadají mě jen silné punčocháče a doufat, že nebudu působit veřejné ohrožení berlema. Aspoň ne moc. Aspoň že by ladily s tou sukní :D Nebo ještě můžu bolestínsky hopkat, to jsem poslední den a půl taky celkem úspěšně praktikovala (jsem trvala na tom, že se to rozchodí, dokud to nenateklo tak, že jsem měla zcela přírodně fixovanou nohu).

Přijde mi ale, že ten na můj vkus dost elegantní, ženský komplet bude vypadat vážně divně s mou momentální mechanikou pohybu a přemýšlím, zda nezvolit raději něco více volnočasového, co se nebude tak tlouct, i když to třeba nebude úplně odpovídat příležitosti.

Jaká jsou vlastně pravidla pro dress kód v případě úrazů? Co třeba když někdo chce na ples nebo svatbu s nohou v sádře?

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Moje rada je: pokud je Vám plánované oblečení pohodlné i s berlemi a ortézou, vemte si je. Podle mě se lidé budou ptát, co se Vám stalo, ale nikoho ani nenapadne, že jste neměla chodit nebo si měla vzít něco „maskujícího“. Web je plný fotek ženichů, nevěst i hostů o berlích, berte to s humorem :)

Ameline: Odpověď mi pomohla, děkuji!

linda21 +2183/-497

20.10.17 11:39

 

Napíšu Vám o jednom zážitku z jara. Ocitla jsem se poblíž místa promocí jedné technické vysoké školy. Mezí spoustou dalších studentů jsem uviděla krásnou mladou dívku, možná paní. Byla štíhlé postavy, měla poklidně půvabný obličej, blond vlasy a na sobě elegantní malé černé. Jedna její noha byla štíhlá a hezký rostlá, obutá v kožené lodičce. Ta druhá chyběla. Místo ní vykukovala z šatů plná hliníková a plastová protéza. Ta mladá žena byla tak krásná a hrdě šťastná, že jsem z ní nemohla spustit oči a ani mi to nepřipadalo nemístné si ji prohlížet. Prostě nádherná. Takže nic neřešte a užívejte si jako jindy.

Bossygirl +6532/-2376

20.10.17 18:37

 

Já myslím, že kolová sukně a halenka budou naprosto ideální. :) Možná bych se pokusila sladit nějak berle a přesně jak píše linda21 - brát to s humorem. Viz Klára Vytisková, která si zlomila nohu pro jistotu před svojí vlastní svatbou. ;)

Judy24 +22784/-1926

20.10.17 12:52

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek