Bílé, lehké, vzorované kalhoty

Vložit odpověď
infected

8.8.14 10:54

Zdravím všechny,
potřebuju poradit :) Na internetu jsem si pořídila světlé, lehké kalhoty s výrazným vzorováním po bocích nohavic…mám je trochu větší, ale to by až tak nevadilo. Horší je to, že na internetu vypadaly že jsou sněhově bílé, nicméně nejsou. Původně jsem měla v plánu k nim nosit třeba bílé tílko a krátkou riflovou bundu…nicméně čistě bílé tílko vypadá s těmi smetanovými kalbhotami hrozně…nenapadá Vás co by se k těm kalhotám hodilo? Kromě tílka ve stejném odstínu jako kalhoty…potřebuju inspiraci :) Díky moc

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Zkuste tílka v nějaké z barev těch výšivek (toho potisku?), třeba modrá, co mají ty kytičky nebo khaki. Líbila by se mi i námořnická modrá.

infected: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Sieneserin +359/-58

8.8.14 11:42

 

Přikláním se k názoru Sieneserin, co se týče barev. Ani modrošedá by nebyla špatná. Možná i džínová košile v tom správném odstínu by seděla.

Zkusila bych možná taky, jestli to, že bílá neseděla, nebylo jen tím, že šlo o tílko. Občas z toho hrůzu nedělá ani tak barva, jako střih zvoleného vršku. Možná by halenka seděla lépe, než klasické tílko na tělo? Kromě toho mi přijde, že těm kalhotám (i vaší postavě) na kráse hodně ubírá to, jak je máte stažené na boky. Osobně by se mi líbily posazené trochu výš. Působily by lehčeji a nedělaly by ten divný dojem, že se výrobce nemohl rozhodnout, zda to snížený sed mít bude nebo ne. Ovšem nevím, co to pak udělá s tou gumou v pase. Ale případně by se snad dala nějak „zakrýt“ vhodným páskem? Pak by možná díky tomu „rozseknutí“ seděla i ta bílá, protože by tam nebyl ten klasický „snažila jsem se to mít v jedné barvě, ale nepovedlo se“ přechod.

Jinak myslím, že velikost odpovídá a buďte ráda, že nejsou menší. Mám z toho ten dojem, že být o číslo menší, tak by vám někde praskly, jakmile byste se posadila. A pozor na spodní prádlo, na fotce zezadu je vidět, jak je ten materiál průhledný - a to ani nestojíte na pořádném světle. Což tak trochu znamená, že bude lepší, když si k tomu budete brát vršky, které nemusíte zastrkávat dovnitř - budou totiž přes tu látku vidět (obzvlášť, jestli zvolíte tu zelenou nebo modrou). Ten květinový vzor je ale moc hezký :)

andiedvorakova +8745/-1219

8.8.14 13:07

 

Já mám osobně pocit, že to, že jsou vám větší, docela vadí..ale na to jste se neptala, takže co se barev týče mně se k tomu líbí i to tílko, co máte. Nebo jakákoli z barev na kalhotách. Já bych k tomu mohla i jakoukoli jinou barvu topu, hlavní je podle mě spíš střih, žádné načinčané halenečky.

infected: Odpověď mi pomohla, děkuji!

ProfZav +1469/-323

8.8.14 23:51

 

Ty kalhoty jsou určitě určené k tomu, aby se nosily v pase. Ten typ, co zdůrazňuje štíhlý pas, pěkné pozadí a štíhlé dlouhé nohy. Zkuste je vytáhnout do pasu a uvidíte, jestli budou jakžtakž přiléhat (nemají být upnuté, ale plus mínus kopírovat linii). Do pasu můžete našít ještě gumu, když Vám tam budou odstávat, ale pokud budou výrazně odstávat i jinde, jsou Vám opravdu velké a nedá se s tím nic dělat (vzhledem k té výšivce na boku - asi nepůjdou zúžit). V tom případě bych je vrátila.

vias +8420/-2384

9.8.14 20:16

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek