Bílé oblečení na svatbu pro muže

Vložit odpověď
Gator

26.5.14 11:28

Dobrý den, jsme s přítelem pozváni na svatbu. Nevěsta se bude vdávat v barevných šatech a hosté mají přijít všichni celí v bílém, žádné barevné doplňky, nic. Ovšem jinak není daný žádný specifický dresscode, svatba bude v létě, venku na zahradě. Pro sebe nějaké bílé šaty seženu, s botami si snad taky poradím, ale do čeho mám navléct chlapa? Aby se neuvařil a zároveň nevypadal, že si událost spletl s návštěvou koupaliště. Volbu mám stíženou tím, že je extrémně hubený a opravdu běžně nakupujeme oblečení v dětském oddělení, aby z něj vše nespadlo. Nějaký bílý oblek mi přijde těžce přestřelený, ale nic jiného mě nenapadlo. A jaké bílé boty pro chlapa, aby nevypadal jak od kolotočů? Příteli je 23 let, mě 21.
Předem všem děkuji za rady.

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Když je to v létě na zahradě, bude to celé nejspíš dost neformální, tak bych pro muže zvolila lehké světlé plátěné kalhoty a k tomu košili nejlépe ze směsi lnu a bavlny. Ne sněhově bílou, spíš v odstínu „eggshell“. S bílýma pánskýma botama může být trošku problém, aby to celkově nevyznělo, že si pan doktor (nebo sanitář) po službě odskočil.

Gator: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Bugatti +50744/-5476

26.5.14 11:45

 

To slyším poprvé: nevěsta barevná a hosté v bílém. Není to doktorská svatba? :D
Kupte mu bílou košili, hodně světle béžové kalhoty ( jen ne čistě bílé ) a světle hnědé boty a pásek.

Jirkátor +16464/-4174

26.5.14 15:19

 

něco ležérně elegantního, nebo klidně úplně ležérního. Boty by se mi líbily nějaké lehké tenisky, nebo espadrilky (ano, nosí je i muži). No anebo, když si z vás něvěsta takhle vystřelila, tak to můžete vzít celé jako vtip a dorazit za saniťáka nebo lékárníka :-))

+/-

26.5.14 17:34

 

Ani já bych se nehrnulo do bílého obleku a zvolila bych ležérnější oblečení. Bílou košili a třeba alespoň lehce krémové kalhoty a boty bych nejspíš kupovala také v nějaké světle béžové a krémové. Pokud to nebude tmavě hnědá, myslím, že s tím nevěsta ani nikdo jiný problém mít nebude. Zkoušela jsem si představit muže v bílých kalhotách, košili i botách a prostě se mi pokaždé vybaví saniťák… I s těmi krémovými botami bych u těch kalhot zkusila zvolit jinou než sněhově bílou barvu, ale toť můj názor : )

Amun +17734/-1289

26.5.14 12:43

 

Taky se přimlouvám za bílý len nebo něco v tom duchu, co využije váš muž po zbytek léta. Co s bílým oblekem? Neznám u nás moc příležitostí, kam by se dal „vynést“,

Stuclinka +1508/-400

26.5.14 16:36

 

tak práve na takúto príležitosť by som si špeciálne šaty nezaobstarávala, hlavne pre muža nie. plne sa stotožňujem s bugatti, svetlé nohavice a košeľa musia postačovať. topánky by som volila zo svetlohnedej kože. avšak, ak vidíte ďalšie využitie bieleho (prípadne svetlého obleku - spomínam si na dona johnsona v miami vice, tomu to seklo veľmi ), tak ho kúpte.

viktorias +1565/-388

26.5.14 12:22

 

Nějakou směs lnu s bavlnou jako materiál. Přičemž kalhoty z tohoto materiálu nejspíš takový problém sehnat nemusí být, bílá košile či tričko je záležitost zcela běžně dostupná. Případně si pořídit ze srandy a recese dhoti

Moir +23891/-3809

26.5.14 15:15

 

Jestli to má tuto mírně recesistickou formu, pravděpodobně bych se nebála vařit z toho, co máte doma a jen doplnila něčím ne příliš nákladným. A vsaďme se, že pár mužů dorazí v džínách a bílé košili. Komplet muž v bílé mi evokuje …ehm…Vojtu Dyka?
A co námořnická inspirace? Tam by se něco nenašlo? Stačí zadat do vyhledávače. Že by nebylo nutné kupovat bílé boty ale outfit doplnit v barvě bot (modrá, hnědá, béžová…)

(Poměrně příkré podmínky ale na takovou akci bych se vážně těšila. Škoda, asi se o fotografie potom nepodělíte, že?)

Josefka +7983/-927

26.5.14 13:31

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek