Bílé sako 2 s fotkou

Vložit odpověď
natalydaniels

11.3.15 14:09

Tohle sako jsem koupila v NY A ted nejak nevim co k tomu .. boty, kalhoty x leginy a jaky top k tomu. Chtěla bych si ho vzít na párty do klubu. Děkuji za radu :-)

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Proč si kupujete něco, když nevíte k čemu budete nosit?? K bílému saku můžete nosit cokoli, co budete chtít, bílé sako má nespočetně kombinací. Zadejte do googlu „white blarer outfit“ a můžete vybírat.
Jen pro inspiraci pár fotek

Kapitan Amerika +1764/-428

11.3.15 15:15

 

K bílému saku užijete jemné pastelové barvy, zářivé odstíny, můžete ho nosit s džínami i se sukní, do společnosti i na kafe s kamarádkou. Je to nadčasový kus, ale musíte mít svůj šatník sestavený už s nějakou myšlenkou. Pokud máte řadu solitérních kusů a u každého řešíte co s čím nosit, tak u saka se vám z množství kombinací zamotá hlava. Do budoucna bych radila takhle přemýšlet už při nákupu a pokud nevíte, co s ním, sebekrásnější kousek si nekupujte. (I kdyby vám notabene hrozně moc slušel.)

aailyyn +8059/-1745

11.3.15 16:08

 

Na party do klubu bych si ho vzala třeba přes krátké šaty.

Na denní nošení jde skutečně téměř k čemukoliv (výjimkou jsou samozřejmě třeba tepláky, rejoicky atd.). Pokud budete kombinovat s legínami, pak si přes ně určitě vezměte něco, co zakryje zadek a nebude se to vyhrnovat. Vídám to v kombinaci legíny, krátké tílko a sáčko a vypadá to, jako kdyby si slečna zapomněla sukni (výjimkou jsou legíny s koženým vzhledem, tam se to vcelku snese, má-li slečna pěknou postavu a legíny jsou dostatečně silné).

andiedvorakova +8745/-1219

11.3.15 23:14

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek