Bílé sako 2 s fotkou

natalydaniels

11.03.15 14:09

Tohle sako jsem koupila v NY A ted nejak nevim co k tomu .. boty, kalhoty x leginy a jaky top k tomu. Chtěla bych si ho vzít na párty do klubu. Děkuji za radu :-)


Reklama

 

Proč si kupujete něco, když nevíte k čemu budete nosit?? K bílému saku můžete nosit cokoli, co budete chtít, bílé sako má nespočetně kombinací. Zadejte do googlu „white blarer outfit“ a můžete vybírat.
Jen pro inspiraci pár fotek

Kapitan Amerika +1762/-428

11.03.15 15:15

 

K bílému saku užijete jemné pastelové barvy, zářivé odstíny, můžete ho nosit s džínami i se sukní, do společnosti i na kafe s kamarádkou. Je to nadčasový kus, ale musíte mít svůj šatník sestavený už s nějakou myšlenkou. Pokud máte řadu solitérních kusů a u každého řešíte co s čím nosit, tak u saka se vám z množství kombinací zamotá hlava. Do budoucna bych radila takhle přemýšlet už při nákupu a pokud nevíte, co s ním, sebekrásnější kousek si nekupujte. (I kdyby vám notabene hrozně moc slušel.)

aailyyn +7992/-1730

11.03.15 16:08

 

Na party do klubu bych si ho vzala třeba přes krátké šaty.

Na denní nošení jde skutečně téměř k čemukoliv (výjimkou jsou samozřejmě třeba tepláky, rejoicky atd.). Pokud budete kombinovat s legínami, pak si přes ně určitě vezměte něco, co zakryje zadek a nebude se to vyhrnovat. Vídám to v kombinaci legíny, krátké tílko a sáčko a vypadá to, jako kdyby si slečna zapomněla sukni (výjimkou jsou legíny s koženým vzhledem, tam se to vcelku snese, má-li slečna pěknou postavu a legíny jsou dostatečně silné).

andiedvorakova +8736/-1219

11.03.15 23:14

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama