Kombinace a doplňky k bílému svetru

Vložit odpověď
Mishelle

16.7.12 15:36

Dobrý den,
před nedávnem jsem si koupila slabý bílý svetr (podobný jako na obrázku), ale nejsem si jista, s čím ho kombinovat, protože si vždy připadám jako zdravotní sestřička.
Chtěla bych poradit, jak ho oživit - doplňky, co pod svetr, které barvy. Byla bych ráda, kdybyste se podělili i se stránkami s inspirací.
Je mi 19 let, oblékám se spíše elegantně, nejraději nosím spíše světlé barvy, ale také námořnický styl. Moje velikost je 42, jsem spíše kalhotový typ.

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Když ho nebudete kombinovat se světle modrými košilovými šaty, tak myslím, že si Vás se sestřičkou nikdo nesplete :) Pravda, kardigan v bílé barvě by asi nebyl moje první volba (radši bych brala béžový), ale kombinovat se dá. Volila bych k němu vršek světlé barvy - ne nutně bílý, ale třeba pudrově růžový, šedý, světle žlutý… Vycucla jsem pro Vás pár outfitů z lookbooku a jednu neodolatelnou kombinaci z Polyvore. Snad se Vám budou líbit :)

Rabbit-Heart +8942/-2610

16.7.12 15:49

 

Našla jsem na gůglu obrázek, jen pro představu, můj názor na něj je, že je to konzervativní, až to bolí, ale řekněme, že je to takový základní přehled různých typů. Musíte si domyslet dle vlastního šatníku barvy a vzory, ať už trička/halenky, sukně/kalhoty či šaty. Se sukní bude vypadat hodně žensky. S kalhotami více formálně, i když taky záleží na střihu a barvě. Dá se použít do námořnického stylu, doplnit masivními řetězy i perličkami, prostě si hrajte a uvidíte, co objevíte, promítněte do toho svou osobnost a osobitost ;)
http://www.spiffykerms.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/11/how-i-style-white-cardis.jpg

janiiiv +7714/-2148

16.7.12 16:10

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek