Kombinace a doplňky k bílému svetru

Vložit odpověď
Mishelle

16.7.12 15:36

Dobrý den,
před nedávnem jsem si koupila slabý bílý svetr (podobný jako na obrázku), ale nejsem si jista, s čím ho kombinovat, protože si vždy připadám jako zdravotní sestřička.
Chtěla bych poradit, jak ho oživit - doplňky, co pod svetr, které barvy. Byla bych ráda, kdybyste se podělili i se stránkami s inspirací.
Je mi 19 let, oblékám se spíše elegantně, nejraději nosím spíše světlé barvy, ale také námořnický styl. Moje velikost je 42, jsem spíše kalhotový typ.

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Když ho nebudete kombinovat se světle modrými košilovými šaty, tak myslím, že si Vás se sestřičkou nikdo nesplete :) Pravda, kardigan v bílé barvě by asi nebyl moje první volba (radši bych brala béžový), ale kombinovat se dá. Volila bych k němu vršek světlé barvy - ne nutně bílý, ale třeba pudrově růžový, šedý, světle žlutý… Vycucla jsem pro Vás pár outfitů z lookbooku a jednu neodolatelnou kombinaci z Polyvore. Snad se Vám budou líbit :)

Rabbit-Heart +8943/-2610

16.7.12 15:49

 

Našla jsem na gůglu obrázek, jen pro představu, můj názor na něj je, že je to konzervativní, až to bolí, ale řekněme, že je to takový základní přehled různých typů. Musíte si domyslet dle vlastního šatníku barvy a vzory, ať už trička/halenky, sukně/kalhoty či šaty. Se sukní bude vypadat hodně žensky. S kalhotami více formálně, i když taky záleží na střihu a barvě. Dá se použít do námořnického stylu, doplnit masivními řetězy i perličkami, prostě si hrajte a uvidíte, co objevíte, promítněte do toho svou osobnost a osobitost ;)
http://www.spiffykerms.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/11/how-i-style-white-cardis.jpg

janiiiv +7714/-2149

16.7.12 16:10

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek