Bota pro úzký kotník

Nosfi

28.11.13 16:39

Dámy, vzala jsem si z vás příklad a jala se shánět pěkné zimní boty. Po přehodnocení finančních možností a vícečetném zkoušení jsem došla k závěru, že mám opačný problém, než všechny ostatní. Mám úzkou nohu a ani při zašněrování nadoraz mi boty nesedí, mezi kotník (případně lýtko) a botu v pohodě strčím dva až tři prsty, takže boty odstává klidně o 3 centimetry a lýtko se v ní plandá. Mimochodem, to vše v tlusté termo ponožce z vlny. Zkoušela jsem si boty na obrázku dola, lasocki i klondiky ve stivalu a nic. Nějaká doporučení? Moje představa je asi taková, ale spíš tmavší nebo černá, klidně ještě nižší podpatek:

odkaz na obrázek: http://cdn.obuvnadmerna.cz/…big/5925.jpg


Reklama

 

Myslím, že kotníkové boty nemusí nutně těsně obepínat nohu, já do nich taky mohu strčit nahoře 2 až 3 prsty. Můžete k nim případně nosit vlněné návleky.

dagur +4216/-839

28.11.13 21:07

 

Mám stejný problém. Zimné boty mi odstávaly i o 3 cm, a tak jsem měla vždy problém se sháněním bot. Kdesi na internetu jsem se dočetla o zužovaní obuvi, a tak jsem se zeptala obuvníka na tuto opravu. Dělají to naprosto běžně, stejně tak i zešiřování. Zúžení kozaček mě stálo 300Kč a s výsledkem jsem spokojená. Pokud můžu radit - úzké boty sehnat je opravdu velký problém a toto řešení je nejadekvátnější.

miskuet +13/-14

15.12.13 17:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama