Boty do města - léto

Vložit odpověď
Tabbinka

7.5.12 18:01

Ahoj, chci poradit s výběrem bot na léto. Mám na mysli pohodlné boty na dlouhé chození po městě, ve kterých ale nebude vedro a budou se hodit i ke kalhotům nebo riflím… Můžou mít i podpatek. Jsem malá a dosud jsem v létě nosila většinou „hnusosandály“ světlých barev - řešila jsem tím dovolenou nebo výlety, kdy je člověk pořád na nohách. Ale kdybych teď chtěla zainvestovat do něčeho pohodlného (takže balerínky nebudou ideální), co mi poradíte? Ráda bych, aby se ty boty hodily i do města, takže crocsy asi nepřipadají v úvahu… Díky za rady.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Velký výběr opravdu pohodlných bot na nižším podpatku má Rieker. http://www.rieker.de/index.php?…

Bugatti +50744/-5476

7.5.12 18:14

 

Teda, ne, že bych chtěla dělat reklamu Baťovi, ale mají tam teď celkem pěkné kožené sandálky na menším podpatku… :) http://www.bata.cz/…zky-podpatek#…
Nějaký letmý výběr:

Pinx +1445/-554

8.5.12 09:18

 

Myslím, že nejlepší by byly kožené páskové sandálky buď bez podpatku (ale ne úplně placatý, v tom bolí noha) nebo s nějakým menším podpatkem. Kůže se přizpůsobí noze a je malá šance že Ti pásky budou dělat puchýře. Navíc, hnědé kožené sandálky můžeš vzít k sukni, šatům, ke kalhotám i k riflím, hodí se do města i na dovolenou. Taky si chci na léto nějaké pořídit.

Agrafína +3326/-457

8.5.12 10:27

 

Ahojky, pokud tomu správně rozumím, tak jsi doteď asi nosila ´sportovní´´ styl - džíny a hnusobotky :-) (já taky a DLOUHO). Jestli chceš přejít do ženštějšího stylu, asi to nebude rovnou na deseticentimetrové jehly.. a ani bych to nedělala, noha ani ty na to nejste zvyklé :) Posílám pár tipů na začátek :)

Wrenny +128/-26

8.5.12 08:59

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek