Boty do tanečních na nízkém podpatku

Juj

10.03.14 22:10

Nevíte, prosím, kde v Praze sehnat pohodlné boty na podpatku cca 2,5 cm s páskem přes nárt? Hledám nějaké, co vypadají elegantně a slavnostně, ale jsou nízké, takové malinko vyšší baleríny.. přežila bych nakonec asi i sandálovité bez plné špičky.
Nezáleží tolik, jestli budou obyčejné nebo speciální taneční, hlavně pohodlné. Uvažovala jsem i o tom nechat si je ušít na míru..


Reklama

 

Souhlasím s Beruškou, koukněte do Hellera, nebo do jiného obchodu s taneční/jevištní obuví obuví
 Sansha

Nižší podpatek má zpravidla charakterová/fol­klorní obuv, tam se najde i ten 2,5 ;)
http://www.kozdra.cz/img/prod/kozdra/Flamenco_czarne.gif

Sansha

Ohledně výroby mám dobré zkušenosti s DITAS

Doporučení tanečnice:Pokud Vás tanec baví a máte v plánu v něm pokračovat, eventuálně se nějak třeba rozevlát na plese pak vězte, že žádné jiné boty než taneční Vám takovou službu neudělají. Jsou přece jen stavěny na danou aktivitu a Vy si tak ušetříte minimálně puchýře ;) Pokud je navíc vytáhnete jen na plesovou sezónu, vydrží léta, takže pořizovací náklady se smažou ;)

Juj: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Ravenna +549/-134

11.03.14 09:09

 

2.5 je opravdu malo na tanecni boty, to bude docela orisek…nevim, kolik chces investovat, ale pokud uvazujes i o siti na miru, tak bych zasla bych asi do Heller Dance. Co jsem tak nahodne proklikala, maji nejake Greek s cca 2cm podpatkem, nevim, jestli by vyhovovaly http://www.hellerdance.cz/…ndal-21-6552

Hodne podobne tim prvnim jsou tyhle (mozna stejne?), ale maji 4 cm http://www.hellerdance.cz/…ter-112-5388

V kazdem pripade by tam asi mohli poradit

Juj: Odpověď mi pomohla, děkuji!

beruska9 +369/-151

11.03.14 02:32

 

V nízkých tanečních botách se tančí opravdu špatně - proto je taky takový problém nějaké sehnat, prostě se moc nedělají (nevím, čím to je, asi máte na vyšším podpatku větší dynamiku - víc Vás to nutí hýbat se dopředu). Také samozřejmě mnohem lépe vypadají. Takže bych zkusila i přehodnotit požadavek - jak už tu několikrát padlo, na vyšší podpatek se dá postupně zvyknout a do 7 cm je „zdravý“ (pro zdravého člověka). Pokud Vás ovšem motivují specifické zdravotní důvody (křečové žíly, problémy s páteří…) a nikoliv pouze strach z chůze na vyšším podpatku, pak můj návrh ignorujte.

vias +7282/-2135

11.03.14 19:46

 

Ty, co postovala beruska9 určitě ne, to je jazzová obuv, vypadají jak piškoty a jsou měkké, do tanečních se nehodí. Spíš hledejte tréninkovou obuv, ta se dělá na nižším podpatku - přikládám foto na ukázku, ale to nejsou vyloženě lodičky, každopádně jsou to tanenčí boty. A pokud máte menší nohu, můžete se podívat i na dívčí taneční obuv, dělají až do velikosti 37 - 38. Jinak přesně takové boty, jaké hledáte mají teď u Bati, ale bohužel bez pásku přes nárt - tady
http://www.hellerdance.cz/data/blob/20090808034445-5463.jpg

Juj: Odpověď mi pomohla, děkuji!

xIvet +4385/-360

11.03.14 09:09

 

V tak nízkých botách se tančí dost špatně, ale asi víte, proč to tak chcete. Každopádně taneční boty jsou dobrou volbou a kromě Hellera je v Praze má i Elis dance sport (ten je i v Brně) a ještě nějaké další obchody, to by se už na internetu našlo, kde jsou. Ditas boty šije, ale ne zrovna hezké, podle fotek, další volbou téměř na míru je Akces, tam si vyberete tvar, výšku podpatku, typ podpatku, podrážku, posltrování…

Juj: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Moir +18217/-2822

11.03.14 09:38

 

V Sanshu mají tyhle nízké (kategorie Společenské tance), pak bych zkusila zmiňovaný Heller, Grishko buď klasické společenské nebo kategorie scénická obuv.

Jinak bych doporučila spíš uzavřenou špičku, než se tanečníci naučí pohybovat, budete mít ukopané špičky.

Juj: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9449/-3325

11.03.14 13:17

 

http://popelkateam.eu/
mám od nich taneční boty, sice to trochu trvalo, ale jsou výborné. Pokud vás k 2,5 cm nevedou zdravotní důvody, ale obava z vyšších podpatků, tak si nepomůžete. než mi přišly taneční boty (8cm), měla jsem asi na třech lekcích sandálky s něčím podobně nízkým, jako chcete, a tancovat se v tom skoro nedalo a nohy mě bolely mnohem víc, než teď. jestli máte ještě čas, radši bych natrénovala chůzi na podpatcích, a pak si šla pro konfekční taneční boty, ty mívají 5-6 cm a to se dá.

z maloměsta +620/-169

13.03.14 22:29

 

Mně vyhovují botky od Kozdry http://www.kozdra.cz/, jsou sice trochu dražší… Myslím, že mají prodejnu v Praze na Žižkově a dělají různě vysoké podpatky ke každému modelu a různou podrážku. Možná by se s nimi dal domluvit i takhle nízký (u dětských modelů je mají). Já si vždycky, když mám nový botky oblevim preventivně patu náplastma na puchýře (ty od Cosmos perfektně drří na místě), abych se vyhla případným problémům a ty pásky se mezitím trochu přizpůsobí mojí noze.

MarketSt +0/-0

16.03.14 22:03

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama