Boty Ecco

mrcl

27.12.14 19:47

Dobrý večer, vzhledem k mojí rok od roku větší nerozhodnosti prosím o radu. Chtěla bych si koupit boty na volný čas, především na procházky s dětmi. Váhám mezi těmito http://www.eobuv.cz/…1-black.html a těmito http://www.eobuv.cz/…1-black.html. Ty první se mi líbí víc a ráda chodím v tomto typu bot, ale nejsem si jistá, jak budou vypadat k rovným kalhotám a také jestli nejsou trochu „babkovské“. Moc děkuji za názory.


Reklama

 

Mě se naopak líbí ty druhé, ty s klínkem jsem sice nezkoušela, ale mě se obecně na klínku špatně chodí a na dlouhé procházky bych si je nevzala. A šněrování u těch druhých se nebojte, mají na boku zip. :-)

mrcl: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Bongani +2053/-309

28.12.14 09:40

 

Mně osobně se líbí víc ty druhé, bez klínku. Ne kvůli pohodlnosti, ale protože mi připadá, že se s nimi dá vytvořit víc outfitů. Takže mně by vyhovovaly víc. Otázka ale je, jestli to nemáte jinak. Třeba se vám na procházky s dětmi vůbec nechce vymýšlet nějaké outfity nebo tak… Takže bych se rozhodla podle toho, které se budou víc líbit vám. To, jestli budou první boty vypadat babkovsky k rovným kalhotám, záleží na outfitu jako celku. Můžou a nemusí.

mrcl: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8735/-1219

28.12.14 20:31

 

Ty na klínku se hodí i do města, naopak díky klínku můžete mít i delší nohavice a nohy budou vypadat líp. Nic tetkovského na nich není. Ta bagančata by mě lezla na nervy dlouhým šněrováním. myslím, že s dětmi je lepší vybírat oblečení i boty, se kterými se nemusíte zbytečně dlouho zdržovat. Děti už mám dospělé, ale chodím na pravidelné vycházky se psy, kteří řádí jak vzteklí, než vyrazíme ven, každá minuta se počítá, nejradší zajedu do bot, se kterými je nejmíň práce .-)

mrcl: Odpověď mi pomohla, děkuji!

motiva +1236/-268

27.12.14 20:57

 

Podle mě jsou ty první elegantnější a budou vypadat dobře ke každým kalhotám, navíc vám prodlouží nohy. Druhé jsou možná na delší pochody pohodlnější, ale já bych brala ty první.

mrcl: Odpověď mi pomohla, děkuji!

dagur +4214/-839

27.12.14 20:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama