Boty k pouzdrovým šatům?

Vložit odpověď
Neluss

18.9.14 09:41

Ahoj všem, za měsíc se chystám na svatbu jako host, mám béžové pouzdrové šaty, můžete mi prosím poradit jestli jsou k nim vhodné tyto boty nebo se strakaté lodičky na svatbu nehodí? Poprípadě mě napadlo dokoupit béžové lodičky v barvě šatů,ale mají jen lakované.omlouvám se za první fotku, mobilem jde špatně nafotit. K tomu zvolím zřejmě černé sáčko a šedé psaníčko.

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Ty modré lodičky se k tomu nehodí, mají výrazný materiál i vzor, který vůbec nekoresponduje s těmi šaty, nevytváří ani vhodný kontrast . Přikládám fotku botek, které by k tomu šly, ale taky ne úplně, spíš jde o styl. Každopádně zvolit štíhlejší podpatek a určitě bych volila kožený vzhled, jedno jestli to budou lodičky, nebo kotníkové boty. S barvou opatrně, nevím, jestli je to tím focením mobilem, šaty se mi jeví spíš perlové než béžové. S vybíráním psaníčka vás lituju, já když koupím něco od šedé po béžovou, tak zjistím, že se mi k tomu skoro nic nehodí, protože existuje snad 100 odstínů. Tím nemyslím, že jsou ty šaty špatné, vůbec ne, ale než ladit doplňky do béžova, radši zvolit jiné barvy.

VandaRybna +53353/-24825

18.9.14 13:04

 

Boty v nude barvě bych určitě nevolila, byla byste celá nude a to by bylo vážně „nude“ :o) Škoda, že neuvažujete o doplňcích v jiné, než černé barvě. Jednoduchost střihu a celková střídmost šatů k tomu přímo vybízejí, aby si člověk vyhrál doplňky a především tedy s jejich barvou. Zkuste se ještě porozhlédnout, jestli neseženete nějaký barevný šál. Mohl by být i pestrobarevný a k jedné z barev bych pak doladila boty. Ty hadí nejsou špatné, ale s těmito šaty to není úplně ono. Volila bych nějaké jemnější, co se podpatku týče, aby celek působil elegantnějším dojmem.

Neluss: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

18.9.14 10:03

 

Omlouvám se, ale boty bych rozhodně na svatbu nevolila..K sobě a už vubec na svatbu mně to nesedí..A co se týče doplňků, sako černé tedy ok, ale nepřemýšlela jste jinou barvu kabelky? Boty by mně seděli v barvě viz přiložené obrázky+ obdobně laděná kabelka

Neluss: Odpověď mi pomohla, děkuji!

simonee +0/-1

21.9.14 16:09

 

Ty boty mohou být. Ale stejně tak můžete vzít jakékoliv barevné boty. Vyhnula bych se jen botám v podobném odstínu jako jsou šaty - tedy v případě, že byste nechtěla jít úplně celá v béžovém. Pak si to představit umím. Ale klidně můžete jít tak, jak máte naplánováno.

andiedvorakova +8745/-1219

18.9.14 13:02

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek