Boty k šatům na maturitní ples

Vložit odpověď
Ajiina

25.9.20 15:46

Na sestřin maturitní ples (snad bude) mám tyto červené šaty. Přesneji skoro stejné, liší se jen v nepodstatném detailu na zádech. Psaníčko k nim nepatří.

Šaty mi celkově v pohodě sedí, jsem s nimi spokojená, jsou mi trochu delší, protože měřím 161. Nic co by nevyřešily podpatky - s těmi nemám problém, nosím je denně i velmi vysoké, jsem na ně zvyklá.

Moc by se mi k šatům líbily tyto černé střevíčky, ale co kamarádka, to jiný názor. Vidět určitě budou, při chůzi i tanci se rozparek hodně otevírá. Aktuálně mám světlejší vlasy, ale na ples budu mít výrazně tmavší, až černou barvu. Šaty jsem si zkoušela i s červenými lodičkami, ale připadá mi, že se mi pak nohy úplně ztrácejí. Ještě zvažuji stříbrné, tam se zase bojím už třetí barvy, která by outfit rozbíjela.

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Botičky jsou to krásné a neměla bych problém je k těmto šatům jako výrazný doplněk vzít, jelikož už nejsou pak nijak zdobené, flitrové a podobně.

Slečna tazatelka by si ale hlavně měla ujasnit, cože jde na ples dělat - protože v tomto obutí to na tancování moc nebude ať je na podpatky zvyklá jakkoliv. Jestli jde opravdu o výšku a šaty není možnost zkrátit, tak bych i za cenu menšího pohodlí zkusila najít nějaké stejně vysoké, ale bez platformy. Pak by se dalo i nějak tančit.

Samozřejmě, pokud je plánovaným programem jen postávání u baru, případně poskakování na diskotéce - pak nemám připomínky.

Ajiina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Alena-zbr +124/-21

25.9.20 19:50

 

K šatům se botky hodí výborně - klidně bych si je vzala.
A protože přesně tyhle i mám, tak doplním, že podpatek je asi 13cm vysoký - takže naopak bez platformy si nedovedu představit v nich chodit, natož tančit. Nemluvě o tom, že ani nevím, kde by se podobné v téhle výšce a s tenkou podrážkou daly sehnat.

Pokud si je slečna opravdu vezme, tak přeji hodně štěstí a hlavně partnera, který bude vždy poblíž připravený na záchranu :)

ráďaaa +7/-19

8.10.20 22:02

 

Přesně to, co dámy přede mnou, napadlo i mě. Chcete na plese tančit nebo jen posedávat? Ale třeba jste na tu výšku zvyklá a dáte to. Boty jsou moc pěkné a líbí se mi.

motiva +1353/-285

11.10.20 16:08

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek