Boty k šatům na svatbu

Vložit odpověď
Jessika1

1.5.14 10:41

Zdravím :-)

V červnu jdu své sestře na svatbu za svědka. Koupila jsem si tyto fuchsiové šaty z Juno Dream Collection. V té době budu v 7. měsíci těhotenství a tento fakt poněkud zužuje možnost výběru vhodných bot. Normálně bych si koupila nějaké nude klasické lodičky, nicméně tentokrát pro mě bude jasnou prioritou pohodlí. V žádném případě nevydržím byť jen obřad na vysokých podpatcích, už teď mám problémy se zády. Balerínky také nechci, jednak se podle mě nehodí a jednak přece jenom potřebuju trošku prodloužit nohy. Pro představu moje konfekční velikost se 42. Jsem těhotná podruhé, takže vím, že v té době budu díky teplu už nejspíš natékat a i bota bude možná o číslo nebo dvě větší, než je obvykle. Proto bych se také ráda vyhnula velmi drahým značkám, nejspíš to budou boty jen na jedno použití. Cenově určitě do 2000 maximálně, ideálně kolem tisíce.
Bohužel jsem nikde nenašla lepší fotku, proto vkládám jen svou.
Prosím o konkrétní tipy.

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Tak podle mě je volba bot jasná - balerínky na nízkém klínku. Pohodlné a přitom vhodné ;-) Zůstala bych u nude barvy. Namátkou jsem koukla na stránky Bati, Deichm., CCC a všude něco je.

Jen, jak tak koukám na ty šaty, nebudou vám v 8.měsíci „trošku“ krátké??

Ladie +2065/-353

1.5.14 12:49

 

Ty šaty jsou STRAŠNĚ krátké.

+/-

1.5.14 13:29

 

Počítáte s tím, že v osmém měsíci bude bříško zvedat dost výrazně přední kraj šatů? Jestli to nejsou těhotenské šaty, nebude to asi vypadat moc elegantně.
Co se bot týká, nejlepší by byly balerínky. Buď ploché, nebo s mírným klínkem.

Milli +22528/-3010

1.5.14 13:29

 

Co do pohodlnosti si nemůžu vynachválit lodičky na širokém podpatku (a to nanejvýš šesticentimetrovém) - například něco takového: http://www.marksandspencer.com/…/p/p22277557.

Musím ale souhlasit s ostatními, ty šaty se mi zdají krátké (leda byste neměla moc přes metr padesát). Bříško je navíc ještě zvedne.

Charlie91 +601/-56

1.5.14 18:46

 

Já bych balerínky na klínku nevolila a už vůbec NE na svatbu! (Teď mi nasekejte klidně 100 červených ramínek, ale balerínky na klínku prostě udělají z nohou mladé dámy/slečny nohy 90 leté babičky). Je mi jasné, že ve vysokých podpatcích nevydržíte a tak zkuste letošní hot trend a to jsou kačenky - výška podpatku cca 3-5 cm. Anebo takovéto nizoučké http://shop.mango.com/…letto-shoes/?…
Nebo tyto nevypadají úplně jako klasické obyčejné balerínky :) http://shop.mango.com/…gback-flats/?…

adélka.h +18/-43

6.5.14 17:05

 

Tak nějaké s nízkým podpatkem, uzavřenou patou i špičkou a s páskem přes nárt (aby Vám boty nepadaly a zároveň jste je mohla přizpůsobit otokům na noze). Nebo ty balerínky na klínku, některé jsou opravdu elegantní. A také bych zůstala u té tělové barvy. Myslím ale, že v 7. měsíci Vám nebude nikdo vyčítat jakékoliv boty, ono to 10ti až 20timinutové stání s břichem není žádný med. Nebo si vezměte něco, co máte doma, nějak přetrpte obřad a pak si dejte nějaké normální sandálky.

vias +8420/-2384

1.5.14 21:00

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek