Boty, kabelka a doplňky k šatům

Vložit odpověď
Evinac

2.9.14 14:04

Ahoj!
Jdu kamarádce za svědkyni, má předepsané barvy celé svatby - zlatá, růžová, krémová atp. Je tak zlatá, že mi dokonce zapůjčila svoje šaty z maturitního plesu, protože žádnou z vybraných barev jsem nedisponovala:-D

  1. jelikož mají šaty hnědý páseček, bude vhodné zvolit doplňky v hnědé barvě? Případně jakou jinou barvu byste mi doporučily?
  1. také nevím, zda se hodí něco na krk k šatům tohoto střihu (jsou bez ramínek, ta ramínka, co koukají, jsou od podprsenky a takto určitě nemám v plánu jít, nebojte:-D). Nebo vsadit spíše na náušnice a třeba nějaký náramek a krk nechat u takového výstřihu holý?
  1. taky nevím, jakou kabelku a boty … v barvě doplňků?
  1. poslední otázka: Svatba se koná koncem září a je možné, že bude krásné babí léto, ale taky je možné, že bude zima … proto prosím pro případ chladnější zimy, jaké zvolit sáčko? myslím barvu a taky střih.

Předem všem děkuji za odpovědi!:-)

p.s.: kočičí záchod k šatům neladí, vím:-D

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

1. Ten hnědý páseček se k těm šatům podle mě vůbec nehodí. Takže bych klidně zvolila jiný a doladila k němu doplňky. Třeba nějaká tmavě růžová, fuchsiová (pokud nevěsta dovolí, nevím, jaký je rozsah povolených růžových). Dala bych k tomu něco tmavšího prostě. Ale zase všeho s mírou - mít k tomu růžový pásek, boty, náušnice, kabelku, sako, klobouk.....no prostě rozumné ladění.
2. na krk bych nic nedávala, šaty jsou samy o sobě třpytivé dost. Náušnice nějaké decentní.
3. Kabelka, pásek, boty a víc věcí stejné barvy k tomu nedávejte
4. zkuste sehnat nějakou šálu nebo pléd přes ramena. Klidně světle růžové (pokud zbytek byde třeba fuksiový)

Evinac: Odpověď mi pomohla, děkuji!

SkyP +2573/-702

2.9.14 15:15

 

Skutečně si chcete ty šaty vzít? Přestože vám nevěsta určila barvy, a tudíž byste neměla mít problém to nějak zkombinovat, ptáte se tu. Osobně se vám vůbec nedivím, protože ty šaty jsou skutečně tak trochu… řekněme, že nejsou úplně ono. Příliš lesku a ta sukně dole do gumy, to není úplně nejlepší kombinace pro formální a společenské šaty. Já si nemůžu pomoct, přijde mi, že tyto konkrétní šaty se skutečně hodí pouze na maturitní ples na nějakou náctiletou slečnu. A to přitom vážně nejsou zase tak špatné. Jen je na nich něco…

Každopádně, pokud nechcete investovat do vlastních šatů v nějaké rozumné růžové či krémové (s obecným pravidlem „na svatbu v odstínech bílé a podobných ne“ si naštěstí nemusíte dělat hlavu, neb nevěsta vám sama takové šaty půjčila), potom bych to udělala asi následovně:

1. Pásek - pokud nejde sundat, sladila bych ho buď s vhodným odstínem růžové, nebo bych ho schovala za silnější neprůhlednou stuhu.
2. Šperky - vzala bych si pouze náušnice. Ty šaty jsou příliš lesklé, abyste k nim mohla vzít zlatý náhrdelník nebo náramek a neproměnila to na outfit cudné dcerky nějakého ukrajinského podnikatele.
3. Boty, kabelka - rozumný odstín růžové (žádná hot pink), nude, smetanová. Obojí z nelesklého materiálu.
4. Sáčko - tady jsem ztracená. Ať si představím cokoliv, přijde mi, že se to nebude hodit. Pořád to asi bude trochu vyvolávat dojem, že improvizujete. Každopádně, pokud chcete sáčko (či svetřík?) kupovat, tak ať se vám hodí do šatníku. Byla by škoda, kdyby sedělo jen k šatům, které po jednom použití vrátíte.

S tou růžovou nejsem moc specifická, protože se mi zdá, že jak ta fotka táhne do žluta (bylo by lepší vyfotit se v nich za denního světa a ne večer za umělého), tudíž ty šaty mají ve skutečnosti asi trochu jiný barevný nádech…

Evinac: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

2.9.14 15:17

 

To je tedy kamarádka, když Vám nutí tuhle hrůzu! Hadr vraťte s tím, že ji jako nevěstu nechcete zastínit, a pořiďte si něco pořádného, ideálně jednoduché odpolední šaty v krémové barvě - to je kousek, který se v šatníku neztratí a dá se snadno kombinovat.

Betty J. +32767/-3909

3.9.14 11:47

 

Pokud tyto šaty, tak určitě doplňky matné, jednobarevné, klidně i tmavohnědé. Páseček by mohl být trochu širší. Šaty mě ale neoslovily jak materiálem, tak barvou, tak střihem. Budete si muset dát velkou práci s doplňky.

VandaRybna +53384/-24826

3.9.14 08:59

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek