Boty na chození po Praze- turistika

bertulka

08.04.13 19:17

Chystám se na 4 dny do Prahy- celodenní chození po památkách. A protože nechci mít do města outdoorové boty,ale také nechci , aby mě bolely nohy, váhám mezi těmito 2 modely- oboje Rieker. Sandály jsou pohodlnější,ale nějak se mně nelíbí k sukni a šatům. Ty druhé zavřenější, jsou taky pohodlné a k příp. sukni se mně líbí víc,ale úplně si nejsem jistá podpatkem, ne , že by byl vysoký,ale přijde mně na běhání po dlažebních kostkách méně stabilní, i když běžně normálně chodím v lodičkách, ale to jedu autem a v práci se přezouvám. Díky


Reklama

 

Mám doma poměrně dost páru bot od Rierkru a věřte mi, že i vyšší podpatek (sice u kozaček) je více stabilnější než nižší podpatek u levných bot. A běhám městem, parkem a mé turistické dovolené taky zvládly (včetně Prahy). Hlavně bych si pohlídala, aby byl podpatek anti-stress, a pak vybírala podle vkusu.
A ne nejsem podplacena, abych dělala reklamu, ale pro mě to jsou nejpohodlnější boty, které mají pořádnou výdrž. :)

Mishelle +116/-40

08.04.13 22:21

 

Myslím, že ten podpatek není tak hrozný, ale na celodenní chození, pokud jedete v létě bych určitě volila raději sandály. Aby Vám nebylo vedro.. Pokud jsou to Riekry, budou pohodlné oboje ;-) Ty druhé mi přijdou elegantnější,ale oboje v pořádku i k letní šatům,myslím si. :-)

Monys01 +3739/-1096

08.04.13 19:22

 

já bych volila ty druhé. podpatek je prakticky zanedbatelný, zvlášť pokud jste zvyklá na lodičky. na chození po kostkách je důležitější, jak je silná a tvarovaná podrážka vepředu, než samotná výška podpatku (to mám ozkoušené). takže o pohodlí bych se nebála a vypadají mnohem líp.

z maloměsta +620/-169

08.04.13 20:33

 

Možná bych mrkla ještě po nějakých jiných, vzhledem k kostkám v centru Prahy jsou ty druhé (uznávám, že jsou hezčí) trochu nevhodné… ty díry mezi kostkami jsou místy šílený, že se mi tam chodilo blbě i v botách bez podpatku ;)

Enefa +1340/-183

08.04.13 21:08

 

Ty na podpatku mám v jiném designu. Chodí se v nich dobře, běhala jsem v nich celé léto. Podpatek je stabilní a nizoučký. Jediný problém byl, že ty moje mají prošívání, které po pár hodinách trochu dřelo. Já bych si vzala s sebou obojí. Do tašky se vždycky vejde víc, než si myslíme.

Dahllie +31383/-3963

08.04.13 21:07

 

Zdravím. Tento typ bot uzavřenějších mám přesně na tento účel - turistické dlouhé městské chození. - po Praze a jinde. A osvědčily se mi.
První riekerky tohoto typu byly béžové, s těmi jsem běhala po křivolakém Lisabonu, druhé jsou nyní do bleděmodra, ty byly se mnou v Helsinkách a pojedou do Florencie. A vydrží hodně, noha nebolí a suchého zipu se nebojte, drží.
Tak dobrou volbu přeje P.F.

Ptera +686/-235

08.04.13 23:54

 

mně osobně se moc nelíbí ani jedny. co se vás týče, podpatku bych se vůbec nebála, obzvlášť, když to jsou Riekery. podpatek je nizoučký a široký, takže pokud se vám bude po pražské dlažbě chodit blbě, chodilo by se vám blbě i v botech bez podpatku. řídila bych se tedy tím, které se vám víc líbí a líp sednou =)

já mám od nich kozačky na jenomálovyšším podpatku a v pohodě v nich vydržím nejen celodenní běhání po Praze, ale v pohodě i dlouhá stání na jednom místě (což mně osobně bývá jinak méne pohodlné než chození).

jazes +2262/-752

09.04.13 11:58

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama