Boty na letní svatbu

Vložit odpověď
Ka.Lucie

29.5.16 09:10

Dobrý den,

na začátku července se vdává má sestra. Civilní obřad bude probíhat venku, ale na místě, kam lze dojet autem. Přesné místo není známo, prý to bude pro všechny překvapení…

Šaty budou malinové, podobné jako na obrázku, v délce po kolena. Momentálně jsou ve výrobě, foto tedy zatím nemám.

Trápí mě ovšem otázka bot. Líbí se mi barva nude. Nemohu se ale rozhodnout, zda budou lepší uzavřené nebo otevřené. Jsou otevřené vůbec přípustné? Ať tak nebo tak, do bot chci investovat a koupit kvalitní kožené.

Mám strach, že mi bude v uzavřených botách horko a že v nich nebudu moct být bosky (silonky během obřadu a focení snesu, ale celý den v nich v létě určitě nevydržím). V otevřených botách na obrázku by mi asi takové horko nebylo, ale nejsem si jistá, jestli jsou vhodné.

V srpnu a na začátku září mě čekají další civilní dvě svatby, kupovat boty na každou zvlášť ale nechci.

Děkuji Vám za pomoc.

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Na letní venkovní svatbu jdi určitě bez punčoch. Co se bot týče, klidně mohou být otevřené. Jak píše lleonka, uzavřené tělové lodičky jsou univerzálnější a využila bys je později i na akce, kam se otevřené boty nehodí, ovšem na druhou stranu, ty otevřené - zvlášť pokud si chceš koupit konkrétně tyhle Clarksy, které jsou velice pohodlné - můžeš nosit celé léto k sukním i kalhotám. Kdybys do nich čirou náhodou někdy potřebovala punčochy, můžeš koupit takové ty tenoučké nebo s otevřenou špičkou - třeba kdyby na té zářijové svatbě hrozilo chladno.

Ka.Lucie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Ada Pekelná +21074/-7941

29.5.16 14:55

 

Myslím, že pokud se nejedná o svatbu anglické princezny, tak je naprosto v pořádku mít rozumné letní šaty, hezké otevřené boty a být bez punčoch. Předpokládám, že nebudete celý den někde zavření. Jiné téma jsou obleky u mužů. Na svatbách, kde bylo horko jsem zažila, že ženich před obědem poděkoval hostům a pánům dovolil sundat saka a vyhrnout rukávy :) Svatba je sice formální věc, ale myslím, že je důležité, aby lidem bylo příjemně.

Ka.Lucie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

SkyP +2573/-702

31.5.16 09:58

 

Já bych volila ty uzavřené lodičky, mají dle mého názoru univerzálnější využití.

Teoreticky by boty na společenskou akci měly být uzavřené, ale na venkovní svatbu se nad tím určitě nikdo pozastavovat nebude (i s těmi otevřenými budete mít zřejmě jedno z nejspolečenštějších obutí ze svatebčanů). Nicméně do otevřených bot by zase silonky být neměly, takže se problém komplikuje.

Já bych zvolila uzavřené a bez silonek (možná punčochy ve spreji nebo tělový make-up?), ale já jsem rebel :-)

Ka.Lucie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

lleonnka +201/-487

29.5.16 11:37

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek